Alarko Kombi Servisi

alarko kombi servisi ankara

En iyi markalardan biri olan Alarko kombi servisi, İtalyan üretimi bir kombi markasının servisidir. Mevsimsel enerji verimliliği %100’dür. Estetik dizaynı ve düşük ses ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda çevre dostu cihazdır. Kombi servisi Alarko markası için ülkemizin 81 ilinde sunduğumuz bir hizmettir. Alarko çağrı merkezi hattımız 05314832611 ‘yi 7/24 arayabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi Ücretleri

Bera Teknik servis 81 ilde hizmet vermektedir. Kombi bakım, onarım hizmetleri dışında petek temizleme ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Alarko kombi servisi ihtiyaçlarınızda bir telefon uzağınızdayız.

Alarko kombi tamiri konusunda profesyonel ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Alarko kombi servisi fiyatları almak istediğiniz hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. hem kombi bakımı hem de petek temizleme gibi birkaç hizmeti bir arada istediğinizde çeşitli indirimlerimiz de mevcuttur. www.berateknikservis.net web sitemize girerek iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

kombi tamircisi alarko

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi servisi fiyatları alarko

  Alarko Kombi Tamircisi

  Alarko kombi servisleri tüm arızalanmalarda ve bakımlarda iletişime geçmeniz gereken teknik servistir.
  Bera Teknik servis Alarko servisi olarak hizmet vermektedir. www.berateknikservis.net web sitemizden bize ulaştığınız taktirde size en yakın servisimi yönlendiriyor ve sorununuzu çözüyoruz.

  Yüksek faturalar geliyorsa, kombiniz yeteri kadar yakıt tasarrufu yapmıyor demektir. Herhangi bir arızalanma olmasa bile rutin bakımları aksatırsanız zamanla yakıt tasarrufu azalır. Bakım ya da Alarko Kombi Tamiri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alarko kombi servisi olarak yaz kış hizmet vermekteyiz.

  Alarko holding 1907 yılında kurulmuştur. Holding ilk kurulduğu tarihlerde inşaat, gayrimenkul ve finans alanlarında ilerledikten sonra enerji sektörüne de giriş yapmışlardır. 1954 yılında İstanbul’da bulunan şube işe, ısıtma, klima alanlarında başlamıştır. Alarko, Türkiye’deki ilk tam yoğuşma yapan kombiyi geliştiren markadır. Hem ısıtmada hem de suyu ısıtmada tam yoğuşma yapabilmektedir. Bu premiks sistemle mümkün olmaktadır.
  Premiks sistemle en yüksek teorik verimlilik %111 olmaktadır.

   

  Alarko Kombi Yetkili Servisi Kalitesinde

  Kombi arızalanmaları tüm modellerde gerçekleşebilir. Arızalanmaların önüne geçmek için düzenli olarak bakım yaptırabilirsiniz. Alarko servisi olarak Türkiye’nin her şehrinde ve her ilçesinde yaz kış hizmet vermekteyiz. Kombiniz çalışıyor ama su ısıtmıyorsa, sıcak su kısmı açıkken radyatörlerde aşırı ısınma oluyorsa telefonumuzdan bize ulaşabilir, aynı gün içerisinde Alarko kombi yetkili servis kalitesinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  Tüm kombi markalarının teknik özellikleri aynı olsa da teknolojinin gelişmesiyle dijital kontrol paneli, yoğuşma özellikleri, arıza uyarı sistemleri, oda termostatı, donmaya karşı koruma gibi özelliklerin de geliştirilmesiyle kombi markaları da birbirinden ayrılmaya başlamıştır.
  Kombiler, gün geçtikçe icat edildiğinden beri gelişmekte olan cihazlardır. Yaz, kış hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Bacalı, yoğuşmalı, hermetik ve yarı hermetik şeklinde çeşitleri de bulunmaktadır.

  Alarko kombi özellikleri şöyledir:
  • Uzun ömürlüdür.
  • Yoğuşma sıcaklığına dayanıklı paslanmaz çelik eşanjöre sahiptir.
  • Yüksek verimliliğe sahiptir.
  • Çevre dostudur.
  • Maksimum yakıt tasarrufu sağlar.
  • Suyu ısıtmada güneş enerjisi kullanmaktadır.

   Alarko Kombi Müşteri Hizmetleri

   Alarko servisiniz olarak tüm modellere hakim teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz. Kaloriferleriniz yüksek sıcaklıklarda çalıştığı halde yeteri kadar ısı vermiyorsa peteklerinizde problem olabilir. Yılda en az iki kez petek temizliği yaptırarak bu gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

   Alarko kombi servisinde kullandığınız modelin hiçbir önemi olmadan hizmet vermekteyiz. Hızlı çözümler üretmekteyiz. Özellikle kış aylarında hızlı olmak çok önemlidir. Yoksa uzun süreli olarak kombinizi kullanamayabilirsiniz.

   alarko çağrı merkezi numaraları

   Alarko Kombi Arıza Kodları

   Kombiler uzun ömürlü cihazlardır. Yine de tüm markalarda bazen arızalanmalar meydana gelmektedir. Bu yüzden de Alarko kombi arıza kodları size arızalanmalar hakkında bilgi verebilmektedir. Bu kodlar hakkında bilgi sahibi olarak teknik servisle iletişime geçebilir ve sorununuzu kısa sürede çözdürebilirsiniz. Siz de aşağıda yer alan kodlardan biriyle karşılaştıysanız web sitemizde bulunan numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Bazı Alarko kombi arıza kodları şöyledir:
   E47 Arızası: Yüksek basınç sorunudur. Eğer basınç seviyesi 2,5 veya 3’ün üzerine çıkarsa bu kodu görebilirsiniz. Çözüm olarak kombiye en yakın peteklerin havasını alabilirsiniz.
   E04 Arızası: Basınç düştüğünde bu kodla karşılaşırsınız.
   E16 Arızası: E16 kodu fan arızalanmasıdır. Bu kodla karşılaştığınızda ilk olarak kombi bacasını kontrol edin. Yerinden çıkmış olabilir veya bacayı tıkayan yabancı bir madde olabilir. Daha sonra kombiyi resetleyin. Sorun yine de devam ediyorsa teknik servise ulaşmanız gereklidir.
   PA30 Arızası: Kombiye gaz gitmediğinde karşılaşılacak koddur.
   E5 Arızası: Sensör arızalanmasıdır. Evde çözülebilecek bir arızalanma değildir.
   50 Arızası: NTC arızalanmasıdır. Kalorifer sensöründe temassızlık olabilir. Bu durumda kombiye müdahale etmemelisiniz.
   E01 Arızası: Ateşleme arızalanmasıdır. Gaz vanalarını kapalı unuttuğunuz için de bu arızayla karşılaşabilirsiniz. Vanaları açtıktan sonra resetleme yapın. Sorun hala devam ediyorsa ana kartta sorun olabilir.
   E02 Arızası: Termostat sorunudur. Kalorifer filtresi tıkalı olduğu için de bu arıza ile karşılaşabilirsiniz.
   E14 Arızası: Hava akış sorununu bildiren koddur. Bacada tıkanıklık, fan arızalanması, baca sensöründe arızalanma olabilir.

   Alarko Kombi Yedek Parça Servisi

   Kombiniz yüksek sıcaklıklarda çalıştığı halde ısınma sorunu yaşıyorsanız, bu aynı zamanda yüksek faturalar da demektir. Bera Teknik olarak, bakım işlemi esnasında tüm toz ve kirleri temizler. Daha sonrasında ise sıcak suyu ve peteklerin ısınma potansiyellerini kontrol eder. Kombi ustalarımız söylediğiniz tüm sorunları inceleyerek ortadan kaldırır.

   Tüm Alarko modellerinde anakarttan tutun da eşanjöre kadar parçaları bulabilirsiniz. Hemen Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 308 50 17’yi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

   alarko kombi tamiri