Baxi Kombi Servisi

baxi kombi servisleri

Baxi kombi servisi uzun zamandan beri hizmet veren özel kurumlardan biridir. Alanında donanımlı ve kaliteli hizmet veren bir ekipten oluşur. Her geçen gün ve teknolojinin gelişmesi ile ekipmanlarda gelişme gösterir. Firmamızdan istediğiniz zaman 7/24 hizmet alabilirsiniz. Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz zaman hemen yardımcı olunur. Kombi servisi Baxi için 24 saat verdiğimiz bir hizmettir.

Baxi Kombi Servisi Ücretleri

Kombi bakım ücretleri verilen hizmete göre değişiklik gösterir. Bazen sadece temizlik yapılır. Bazen de tamir veya parça değişimi gibi ihtiyaçlar söz konusu olabilir. Bu yüzden fiyatlar kombinin durumu ile alakalıdır. Baxi kombi servis fiyatları kombinizi taktıktan sonra belirli bir süre için ücretsiz bakım hizmeti verir. Daha sonraki işlemler ücretlidir. Düzenli olarak bakım yaptırılabilirsiniz. Bir sorun olduğu zaman firmamız ile telefonla iletişim kurabilirsiniz. Baxi kombi arıza hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Kombisi arıza yapan kişilerin teknik servis çağırmadan önce merak ettiği konulardan biri de Baxi kombi servis ücretleri ne kadar olduğudur. Genellikle arızaya bağlı olarak bir fiyat teklifi sunulur. Ayrıca parça değişimi yapılacak ise müşteriye önceden bu konu hakkında bilgi verilir ve orijinal parça değişimi yapılır. Firma yetkilisi olan kişilerin yetki belgesi bulunur. Bunlara da servis çağırıldığı zaman ayrıca dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca Baxi kombi yedek parçaları değişimi ya da bakımı gibi konularda firmamız hangisini yapacaksa önce müşteriye fiyat bilgisi sunar daha sonra işlem yapar.

baxi kombi petek temizleme

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  baxi kombi arızaları

  Baxi Kombi Tamiri

  Baxi kombi tamiri, kombi bakımı temizliği, petek temizliği ve hermetik şofben bakımı konusundaki hizmetler tarafımızdan verilir. Özel servis imkânı ve kaliteli bir hizmet sunulur. Gerekli bilgileri telefon ile bağlantı kurarak elde edilebilirsiniz.

  Teknik servis çalışmaları, parça değişimi, fiyatlar, bakım ile temizlik konularında detaylı olarak bilgi alabilirisiniz. Uzman ekipler bu konuda gerekli hizmeti sizlere verir. Kombi servislerinin güvenilir olması çok önemlidir. Aynı zamanda kaliteli ve çözüm odaklı hizmet de en dikkat edilmesi gereken konular arasındadır.
  Tüm bunları Baxi kombi tamircisi ile sağlayabilirsiniz. Telefon ya da internet üzerinden iletişim kurarak hızlı ve çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz.

  Baxi Kombi Tamircisi

  Profesyonel çağrı merkezi sistemi ile isteyen herkese hizmet verilir. Firmamızı aradığınızda cihazlarda meydana gelen her türlü arızalar hızlı bir şekilde çözülür. Müşteri memnuniyeti önem verdiğimiz hususlar konusunda her zaman ilk sırada yer alır. Kombi arızaları bilindiği üzere çok fazla görülür. Baxi kombi tamircisi istediğiniz zaman size de hizmet verecektir.

  Uygun fiyata kaliteli bir hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Kombinizde arıza, montaj ya da bakım ile alakalı nedenlere bağlı olarak teknik sorunlar yaşanıyorsa telefonla hemen iletişim kurabilir, cihazınız ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Kombi bakımı çok hassas bir konudur. Teknik ekip aşağıdaki işlemleri uygular;
  • Tesisat filtresi çıkarılır ve temizlenir.
  • Eğer kombide baca varsa, baca çekiminin kontrol edilmesi gerekir. Bir limit sensörü vardır, bu sensöre bakılır.
  • Yoğuşmalı bir kombi için bakım yapılacak ise yoğuşma su haznesi kontrol edilir.
  • Kalorifere su gitmesine yardımcı olan bir hat yolu vardır. Bu yolun mutlaka temizlenmesi gerekir. Buna ayrıştırıcı filtre ismi verilir ve çok önemlidir.
  • Kombi brülörü temizlenir.
  • Genleşme tankı sağlam mı bakılır. Bar basıncı eğer gerekli seviye de değilse, ayarlama yapılır.
  • Radyatör ile kombi dönüş yolu arasından pislik tutucular vardır. Kontrol edildikten sonra temizlenir.
  • Kombiden su sızması var mı bakılır. Sebep olacak parçalar, kontrol edilir.
  • Elektrik ve su bağlantılarına bakılır.
  • Parçalarda oksitlenme varsa, temizlenir.
  Bu işlemlerin profesyonel olmayan bir ekip tarafından yapılması kombinizi tamamen bozacaktır.

   Baxi Kombi Bakımı

   Kombi bakımı gibi kombi ayarı da çok önemlidir. Bilindiği üzere kombiler, yazlık ve kışlık olarak ayarlanabilir. Yaz konumunu belirleyen, güneş sembolüdür. Yaz konumuna getirilen kombide kalorifer devresi kapalı olur. Sadece sıcak su kullanımı mevcuttur.

   Kış konumuna alma zamanı geldiğinde kar sembolüne doğru düğmeyi çevirmek gerekir. Kış konumunda hem petekler hem de sıcak su her zaman açıktır. Dereceler mevcuttur. İsteğe göre yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

   Kombi bakımları için uygun zaman, kış mevsimi gelmeden öncedir. Bakımı ve temizliği yapılan kombiler kışın bir sorun çıkarmaz. Ayrıca iyi bir ısınma sağlar ve uygun fiyatta faturalar gelir. Bakımsız kombiler sürekli olarak masraf çıkarmasının yanı sıra çok yüksek faturalar gelmesine de sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka kombi bakımı aksatılmadan her yıl yapılmalıdır. Bu konuda Baxi kombi bakımı hizmeti alabilirsiniz. Kombilerinize bakım yaptırıp peteklerinizi temizletebilirsiniz.

   baxi kombi onarım servisleri
   Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?

   Bera Teknik Servis bir çok marka ve model kombi için teknik servis sağlayabilir. Aşağıdaki bölümden hizmet sağladığımız diğer markaları inceleyebilirsiniz.

   Diğer Markalar İçin Sağladığımız Hizmetler

   Iks Menu
   Menu not found (id = 17914)

   Baxi Kombi Müşteri Hizmetleri

   Her cihazın bir ömrü vardır. Kullanım süresinin dolduğunu; sık sık arıza olmasından ve iyi bir performansı olmamasından anlamak mümkündür. Ama düzenli olarak bakım yapılır ve doğru bir kullanım yapılırsa her cihazın ömrü biraz daha uzun olabilir.

   Kombilerde de uzun ömürlü olmak kullanıcının bakımına bağlıdır. Eğer düzenli olarak bakım yapılırsa kombiniz uzun ömürlü olacaktır. Her kombi için yıllık bakım gereklidir.
   Baxi kombi bakım fiyatları sizler için uygun seviyelerde belirlenir ve kombinizin bakımını yaptırmanız sağlanır. Kış gelmeden uygun bir bakım ve temizlik yapılırsa kış boyunca kombinizi problem olmadan kullanabilirsiniz. Bu konuda mutlaka teknik servis hizmeti almak gerekir. Bunun için Baxi kombi ustası tercih edebilirsiniz.

   Kombiler herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Arıza olduğu zaman mutlaka zaman kaybetmeden giderilmesi gerekir. Kombi arızaları birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkar.
   En çok görülen nedenler; bakımların ihmal edilmesi, kombinin parçalarının arıza yapması ve eskimesidir. Bu yüzden kombi bakımı mutlaka her sene ihmal edilmeden yapılmalıdır. Yoksa kış ortasında arıza yapabilir ve bu da sizi çok zor durumda bırakabilir. Ayrıca arızalı kombiler, faturaların yüksek gelmesine sebep olabilir. Bu konuda hassas davranılması tavsiye edilir.

   Baxi Kombi Yedek Parça Servisi

   Baxi kombi arızaları can sıkıcı olabilir. Bu yüzden yıllık bakımını yaptırmak çok önemlidir. Çok fatura ödememek ve kışın soğukta kombi arızası ile mağdur olmamak için mutlaka bakımlar zamanında yapılmalıdır. Kombi bakımının yanı sıra, doğalgaz faturasının çok gelmemesi için petek temizliği de çok önemlidir.

   Kombilerin sık verdiği arızalardan olan; baca sorunu, petek sorunu, iç aksamındaki sorunlar ile karşılaşmamak için zamanında bakımların yapılması gerekir. Yoksa kış boyunca hem maddi olarak hem de manevi olarak yorulabilirsiniz. Kombi bakımı konusunda hizmeti veren Baxi kombi teknik servis her sorununuz için çözüm üreterek yanınızda olur.

   baxi kombi tamircisi