İzmir Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi izmir

Yaşam ve çalışma alanlarında olmazsa olmaz eşya ve parçalar vardır. Bu eşya ve parçalar arasında ise beyaz eşyalar 1. sırada yer alır. Beyaz eşyalar tüm mekânlarda en çok tercih edilen detayları da yansıtır. Beyaz eşyalar hassas bir şekilde çalışmaları sebebiyle çeşitli sebeplerle arızalar verebilir. Yaşanan bu arızaların çözümlenmesi içinse beyaz eşya servis hizmeti alınması gereklidir.
Bu alanda dizayn ettiğimiz firmamızda İzmir beyaz eşya servisi hizmetleri sağlıyoruz. Sizler de beyaz eşyalarınız arıza yaptığında firmamızdan profesyonel anlamda beyaz eşya tamiri hizmeti alabilirsiniz. Firmamız beyaz eşya servis hizmetlerinde uzmandır. Aynı zamanda 24 saat teknik servis hizmeti veriyoruz. Vardiyalı sistemle çalışmalar yapıyoruz. Tamir hizmetlerimizi garantili olarak sunuyoruz.

İzmir Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz eşya teknik servis hizmetleri alanında kurmuş olduğumuz firmamızda İzmir merkezli çalışmalarımıza kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Beyaz eşyalarınızda yaşanan her türlü arızalar için firmamızdan kalite kapsamında teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bununla birlikte İzmir buzdolabı servisi konusunda da teknik ekibimiz ile birlikte kaliteli çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.
Buzdolaplarında yaşanan her türlü arızalar için firmamızdan kalite standartları koşullarında beyaz eşya teknik servis hizmeti alabilir buzdolaplarınızın çok daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. İzmir Bölge genelinde buzdolabı servisi konusunda çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bizlerle bağlantıya geçerek buzdolapları için en iyi servis hizmetlerini alabilirsiniz.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Buzdolabı Tamir Servisi

İzmir’de buzdolabı servisi olarak hizmet veren firmamız 7/24 teknik destek sağlamaktadır. Karşılaştığınız tüm sorunlarda profesyonel bir hizmet almak için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Ekonomik fiyatlı ve  kaliteli hizmet politikasıyla çalışmalarını sürdüren Bera Teknik, İzmir’in en çok tercih edilen teknik servisidir.
Buzdolaplarınızda karşılaştığınız arızalara en kısa sürede müdahale sağlayarak memnun kalacağınız bir hizmet sunuyoruz. Kadromuzda daima her buzdolabı markası için ayrı eğitimlerden geçmiş uzman ekipler mevcuttur.

izmir buzdolabı servisi

İzmir Çamaşır Makinesi Servisi

Bera Teknik Servis, İzmir’in tüm bölgelerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır. Uzman ekiplerimiz karşılaştığınız arızalara en kısa sürede en doğru müdahaleyi sağlayarak memnun kalacağınız bir destek verir.
Çamaşır makinalarınızda karşılaştığınız tüm arızalarda kaliteli bir hizmet veren usta tamircilerimiz aynı zamanda orijinal  yedek parça desteğiyle de mağdur olmanıza müsade etmez.
Firmamız, sunduğu uygun fiyatlı hizmetin yanı sıra ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Kredi kartıyla 12 taksitle ödeme imkanı sağlayan Bera teknik daima müşterilerinin yüzünü güldürür.

izmir çamaşır makinası tamiri

İzmir Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinası servisi olarak hizmet veren Bera Teknik, karşılaştığınız tüm sorunlarda en hızlı desteği sağlamaktadır. Bulaşık makinalarınızda karşılaştığınız arızalar için  müşteri hizmetlerimizden 7/24 destek talep edebilirsiniz.
İzmir’in tüm bölgelerinde en uygun fiyatlı hizmeti en kaliteli şekilde sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, daima profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir.  Bulaşık makinalarınız için hızlı ve kapsamlı bir hizmet almak için günün her saati bize ulaşabilir, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

izmir bulaşık makinesi servisi

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  beyaz eşya teknik servisi izmir

  İzmir En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  İzmir’in tüm bölgelerinde günün her saati hizmet sağlayan Bera Teknik, daima size en yakın beyaz eşya tamircisidir. Çünkü uzman ekiplerimiz şehrin tüm mahallelerinde durmaksızın hizmet vermektedir. Karşılaştığınız tüm  sorunlarda en hızlı müdahaleyi sağlayan Bera Teknik, saat ve konum fark etmeden en doğru müdahaleyi en hızlı şekilde sağlar.
  Firmamız tüm İzmir’de beyaz eşyalarınız için sağladığı profesyonel destekle sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca kredi kartına taksitlendirme olanağı sağlayan Bera Teknik, ödeme konusunda da müşterilerine destek olmaktadır.

  İzmir'de Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Birçok marka için hizmet veren firmamız, her marka için ayrı uzman ekiplerle hizmet sağlamaktadır. Destek talep ettiğiniz anda birçok eğitimden geçmiş tecrübeli tamircilerimiz beyaz eşyalarınız için en doğru müdahaleyi yapar.
  Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Vestel markalı beyaz eşyalarınız için en kaliteli hizmeti sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. İzmir’in hangi bölgesinde olursanız olun müşteri hizmetlerimizden karşılaştığınız arızalar için destek isteyebilirsiniz. Ayrıca Bera Teknik. sorunlarınızı çözüme kavuştururken en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

   

  Aşağıdaki bölümden mail bültenimize abone olabilirsiniz.

   izmir beyaz eşya tamiri

   İzmir Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Bera Teknik, İzmir’in tüm bölgelerinde 7/24 sağladığı teknik destekle daima en yakın beyaz eşya tamircinizdir. Karşılaştığınız arızalara uzman ekiplerle en kısa sürede en doğru müdahaleyi sağlayan firmamız daima müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet vermektedir.
   Beyaz eşyalarınızın montajı, tamiri ve parça değişimleri için firmamız güvencesiyle kaliteli bir hizmet almak için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Böylelikle beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşur.
   Tüm İzmir’de beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamız sunduğu uygun fiyatlı hizmetin yanı sıra ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. 12 taksitle ödeme imkanı sağlayan Bera Teknik Servis daima işinizi kolaylaştırır.

   İzmir'in'in En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför