Kastamonu Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi kastamonu

Profesyonel hizmet veren Kastamonu beyaz eşya servisi olarak firmamız garantili teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Kastamonu Bosch servisi ekibimizin nitelikli hizmetleri daima sizlere onarım, tamir, montaj ve kurulum işlemlerinin güvenli şekilde yapılması için büyük fayda sağlamaktadır. Bosch markalı beyaz eşyaların tamirat, onarım gibi tüm hizmetlerini yapan personelimiz işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Kastamonu Beyaz Eşya Tamircisi

Yaptığımız özenli hizmetler neticesinde beyaz eşyalarınızın arızalı olan kısımlarının tamir edilmesini sağlamaktayız. Kaliteli hizmetler için çaba gösteren ekibimiz ile birlikte 24 saat vardiyalı sistem ile çalışmaktayız. Her zaman memnuniyetinizi düşünerek hizmet kalitemizi yüksek tutmaktayız. Gerektiğinde servisimiz ile iletişime geçerek Kastamonu’nun her yerine ulaşan servislerimiz ile hizmet alabilirsiniz. Büyük bir kolaylık olan beyaz eşya teknik servislerini sizlere yararlı olmak amacı ile sağlamaktayız.

Kastamonu beyaz eşya tamircisi olarak çalışmalarımızı özenli şekilde yürütüyoruz. İtinalı servisimiz deneyimli çalışanları ile yaptığı onarım, montaj ve tamir işlemlerini her zaman kaliteli şekilde sunmaktadır. Yetenekli olan elemanlarımız ile tamirat ve teknik hizmetleri kaliteli ve özenli olacak şekilde yapmaktayız. Arıza yaşadığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabınız için servisimizden hizmet talep edebilirsiniz. Sizlere yeterli desteği sağlayarak hemen müdahale de bulunan personelimiz işinin ehli ve oldukça uzman kişilerdir.

Yapılan teknik incelemenin sonrasında tamirat ve onarım hizmetleri gerçekleştirilir. Zamanla eskiyen parçaların değişimlerini de yaparak büyük bir kolaylık sunmaktayız. Yenilenen parçalar ile beyaz eşyaların çalışması daha verimli olmaktadır.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kastamonu Buzdolabı Tamir Servisi

Kastamonu buzdolabı servisi olarak arızalı olan buzdolaplarının inceleme ve detaylı şekilde onarım hizmetlerini yapmaktayız. Buzdolabının sorununu bulmak için çalışan personelimiz iç aksamını kontrol ederek gerekli incelemelerini yapmaktadır. Bulunan arızanın hemen müdahalesi tamamlanarak yeterli derecede hizmet verilmektedir. Buzdolabınızın arızalı olduğu durumda hiç düşünmeden servisimizi arayarak hemen hizmet alabilirsiniz. Beklemeden hızlı bir şekilde davranıp işlem yapılarak mağduriyet yaşanmaması için çalışılmaktadır.

Oldukça iyi bir hizmet kalitesi bulunan servisimiz de güvenilir ve en deneyimli elemanlar hizmet vermektedir. Buzdolabınızın yüksek performansı ile çalışması adına gerekli tüm bakımlarını da yapmaktayız. Yeni alınan buzdolabı için kurulum ve montaj işlemleri de ekibimizden talep edildiğinde yapılmaktadır.

kastamonu buzdolabı teknik servisi

Kastamonu Çamaşır Makinesi Servisi

Kastamonu çamaşır makinesi servisi profesyonel ekibiyle birlikte her zaman beğenilecek hizmetler vermektedir. Servisimiz çamaşır makinelerinin kazanında veya programların da oluşan hataları tespit ederek inceleme sonrasında tamirat yapmaktadır. Çamaşır makinenizin arıza yaptığı ve bir türlü şekilde çalışmadığı durumlarda ekibimizden destek alarak hemen müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kastamonu’nun her ilçesinin teknik servis hizmetlerini vererek daima güvenli şekilde çalışmaktayız. Bildirdiğiniz çamaşır makinesi arızasına çözümü sağlayan ekibimiz ile birlikte harekete geçerek hemen onarım işlemlerini yapmaktayız. Yeterli bilgiye sahip olan elemanlarımızın uygulayacağı işlemler sonrasında çamaşır makineniz daha iyi şekilde çalışmaktadır.

kastamonu çamaşır makinası teknik servisi

Kastamonu Bulaşık Makinesi Servisi

Kastamonu bulaşık makinesi servisi firmamız tarafından onarım, tamirat ve montaj gibi işlemler yapılarak hizmet verilmektedir. İhtiyaç duyulan bulaşık makinesi arızası onarım işlemlerini personelimiz güvenle yapmaktadır. Sorunlu olan bulaşık makinelerinin tıkanmış olan borularının açılmasını sağlamaktayız. Tertemiz ve hijyenik olacak şekilde yıkama yapması için gerekli bakımlarını ekibimiz uygulamaktadır.

Bulaşık makinelerinin pervanesinde veya iç kısmında oluşan arızalar giderilerek parça değişim işlemleri de yapılmaktadır. Programlarında hata bulunan ve iyi şekilde çalışmayan bulaşık makinelerinin tamiratını da yapıyoruz. Daha iyi ve yüksek performanslı çalışması için bulaşık makinesinin özenle kurulum, montaj ve tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her türlü teknik servis işlemini yapacak yetenekteki personelimiz ile faaliyetlerimize profesyonel ve ilgili şekilde devam etmekteyiz.

kastamonu bulaşık makinası teknik servisi

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  en yakın beyaz eşya servisi kastamonu

  Kastamonu En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Kastamonu Beko servisi olarak en yakın beyaz eşya servis hizmetlerini sağlıyoruz. Hemen müdahale ederek yeterli deneyimi ile işleme başlayan personelimiz özenle çalışmaktadır. Hizmetlerinin kaliteli ve ilkeli olması için çaba gösteren elemanlar ile sizlere teknik servis hizmetleri veriyoruz.

  Kastamonu’da istenen her ilçeye hizmet ulaştırarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Abana, Cide, İnebolu, Tosya, Daday, Merkez İlçe, Pınarbaşı, Çatalzeytin, Küre, Taşköprü, Şenpazar, Devrekani, Doğanyurt, Azdavay, Ağlı, Araç, Bozkurt, Hanönü, İhsangazi ve Seydiler ilçeleri için oldukça iyi bir şekilde çalışarak tüm hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Talep edilen her zaman hızlı ve özenli şekilde çalışan personelimiz ile 24 saat vardiyalı sistem ile hizmet vererek faaliyetlerimize devam ediyoruz.

  Kastamonu'da Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Kastamonu Profilo servisi olarak beyaz eşya tamiratının özenle yapıldığı adres olmaktayız. Servisimizde Profilo markalı her model beyaz eşyanın tamirat, onarım, montaj gibi hizmetleri yapılmaktadır. Servisimizden hizmet alınarak en iyi şekilde arızalı beyaz eşyaların onarımı gerçekleştirilmektedir. Hiçbir zaman ekibimiz sizleri mağdur etmeden tüm hizmetleri hızlı şekilde uygulamaktadır.

  Detaylı olarak uyguladığımız teknik incelemenin ardından hemen onarım işlemlerine gerekli ekipmanlar sayesinde başlamaktayız. Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar servisimizde teknik servis hizmetlerini yapabilecek şekilde bulunmaktadır. Faaliyetlerimizi sizlere yararlı olmak için her zaman vardiyalı sistem ile 24 saat boyunca devam ettiriyoruz.

   kastamonu beyaz eşya servis hizmeti

   Kastamonu Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Kastamonu Vestel servisi olarak firmamız tarafından Vestel markalı tüm beyaz eşyaların montajı, kurulumu özenle yapılmaktadır. İtinalı olarak hareket eden personelimiz ile teknik servislerin uyguladığı tüm hizmetleri veriyoruz. Servisimiz Kastamonu’daki her ilçeye güvenle hizmet vererek ihtiyacı olan kişilere faydalı olmaktadır.

   Kastamonu’da beyaz eşya tamiri için doğru adres olan servisimiz güvenli ve emniyetli şekilde hizmet vermektedir. Birçok açıdan yararlı olan tamirat ve onarım gibi hizmetleri beyaz eşyalarınızın daha uzun süre kullanılması amacıyla yapmaktayız. Her evde kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı için teknik hizmetleri profesyonel olacak şekilde veriyoruz. Yeterli desteği sağlayacak olan elemanlarımızın özverili çalışmaları sizleri de memnun edecektir.

   Kastamonu'nun En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Kastamonu beyaz eşya tamir servisimiz öncelikli olarak kaliteli hizmet vermek amacı ile sektörde bulunmaktadır. Servisimiz Arçelik, Beko, Bosch, Vestel, Profilo markalarının tüm servis işlemlerini en doğru şekilde yapacak adrestir. Büyük bir hizmet sağlayarak sizlerin teknik arızası bulunan beyaz eşyalarınızın tamir edilerek hizmet verilmesi için çaba göstermekteyiz. İtinalı olarak yapılan beyaz eşya tamiratları servisimizde her zaman bulunmaktadır. Yeterli bilgiye sahip olarak faaliyetlerini sürdüren elemanlarımız ile markaların çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makineleri için montaj, onarım ve tamir işlemleri yapmaktayız. Herkesin ihtiyaç duyacağı teknik servis hizmetlerini sağlayarak çalışmalarımızı 24 saat vardiyalı sistem ile sürdürmekteyiz. Güvenilir ve itinalı olan elemanlarımız tüm hizmetleri büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır.

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför