Kocaeli Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi kocaeli

Bera Teknik Servis, Kocaeli beyaz eşya servisi hizmeti ile daima diğerlerinden bir adım öne geçer. Profesyonel beyaz eşya tamircisi Kocaeli ve çevre ilçelerinde 24 saat hizmet sağlar. Buzdolabı tamircisi, çamaşır makinesi tamircisi ve bulaşık makinesi tamircisi arayışlarınıza en iyi teknik çözümleri üretebiliriz. Firmamıza 7/24 ulaşmak için 05314832611 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi

Kocaeli sanayide gelişen bir şehir olarak, beyaz elektronik eşyada her markanın ürünleri ve servisi olan yerdir. Elektronik eşya grubunda önceden de bildiğimiz isimler olarak; Bosch, Grundig, Siemens, Samsung, Arçelik, Vestel, Profilo ve Beko’dur.

Bu marka ürünlerden günümüzde en çok Buzdolabında Bosch, Plazma Televizyonda Samsung veya LC’ dir. Tabi ki marka olarak değil, ürünün kullanımı ve kaliteli sorunsuz olması önemlidir. En önemlisi güvenilir isinin uzmanı olan servis sağlayıcısının olmasıdır. Evinizde bulunan çamaşır makinenizde arıza ve bozulma olduğunda Kocaeli çamaşır makinesi servisi olan firmamızı aradığınızda teknik elemanımız gelir. Makinenizin arızasını yapar.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kocaeli Buzdolabı Tamir Servisi

Kocaeli’de yaşayan insanların birçoğunun evinde beyaz eşyada marka ürünlerden Arçelik daha çok satılmaktadır. Dijital ekranlı olan bu soğutucunuzda Öncelikle buzdolabınız soğutmuyorsa gaz kalmamış olabilir ve motor arızalıdır. Buzdolabınız gürültülü çalışıyorsa fan motoru kontrol edilmelidir. Buzdolabınız buzlanma yapıyorsa soğuk hava dağılmadığından buzlanma meydana gelmektedir.

Termostat ve sensörler kontrol edilmelidir. Buzdolaplarının sigortayı attırdığından kapasitör veya motor kısa devre yapabilir. Kontrol edilmelidir. Buzdolabınızın ışığı yanmıyor veya çalışmıyorsa elektrik girişi kontrol edilmelidir elektrik bağlantısına bakılmalıdır. Buzdolaplarınızla beyin arızası, anakart, bobin termostat arızaları çıkabilir. Bu durumda Kocaeli Arçelik buzdolabı servisi uzman personelimiz arızalarınız için sizlere garanti kapsamı içerisinde tamir hizmeti vermektedir.

buzdolabı servisi kocaeli

Kocaeli Çamaşır Makinesi Servisi

Kocaeli ve ilçelerinde beyaz elektronik eşyalarda her markadan eşya alanlar vardır. İlçelerimizde beyaz eşyada Beko markasını tercih edenler de bulunmaktadır. Teknolojinin bize kazandırdığı cihazlardan birisi olan çamaşır makinesinin arızalarında büyük sorunlarla karşı karşıya gelmiştir. Çünkü çamaşır makineler her evde ihtiyaç duyulan ve Temizlikte sürekli kullanılan en önemli cihazdır.

Evin önemli eşyası olan bu cihazın bakımı tamiri olması gerektiği gibi değildir. Çünkü çamaşır makinenizde arıza ve bozulma olduğu zaman yanlış ustalardan hizmet aldığınızdan kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak Kocaeli Beko servisi ile iletişime geçerek çamaşır makinesi arızalarını yaptırabilirsiniz profesyonel olarak hizmet veren ustalarımızın sizlere vardiyalı sistemle 24 saat içerisinde tamir işlerinde kaliteli hizmet vermektedir.

çamaşır makine servisi kocaeli

Kocaeli Bulaşık Makinesi Servisi

Çoğu kişilerin evlerinde kullandıkları bulaşık makineleri farklı markalar olması, cihazların farklı olmasından arıza ve onarımlarında değişiklik gösterebilir. Bu cihazlardan biride Profilo bulaşık makinesidir. Makinenizi çalıştırdığınız halde çalışmadıysa Öncelikle evdeki elektrik bağlantısı ve sigortasına bakılmalıdır. Ayrıca bulaşık makinesinin fişinin takılı olduğu priz kontrol edilmelidir.

Bulaşık makinenin ışığı yandığı halde çalışmıyorsa makinenin elektronik beyninde veya motorunda hasar olabilir. Herhangi bir aksi durumda cihazın fişini çekip yeniden takmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca cihazı kapatıp birkaç dakika sonra yeniden açabilirsiniz. bu arızalarda Kocaeli Profilo servisi uzman elemanlarımız 24 saat içerisinde gelir makinenizin tamirini yapar. Her durumda servisimiz olarak vardiyalı sistemde çalışanımız sizlere hizmet vermektedir.

bulaşık makine servisi kocaeli

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  en yakın beyaz eşya servisi kocaeli

  Kocaeli En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Kocaeli ilinin ilçeleri merkeze en az 30 dakika Derinceye gidilir. Gölcük ilçesine 45 dakika uzaklıktadır. Kocaeli veya ilçelerinde oturanlar her tür ihtiyaç ve sorunları olduğunda şehir dolmuşu veya özel arabasıyla kısa sürede giderler. Derince’de oturanlar evlerinde kullandığı Buzdolabı ariza olduğunda en yakın Kocaeli buzdolabı servisi ile görüşme sağlandığında, uzman elemanımız adresinize gelir.

  Makinenizin arızasını giderir. Bölgemizin diğer ilçeleri İzmit, Gebze, Darıca, Çayırova, Başiskele, Dilovası olan şehirlerde oturan kişilerin evlerinde bulunan elektronik eşyalarında da teknik ariza ve bozulma olabilir. Bu durumda servisimizi aradığınızda uzman elemanımız gelir Makinenizin arızasını tamir eder. Müşterilerimize istenilen kalite standardında hizmet vermekteyiz.

  Kocaeli'de Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Kocaeli ilimizde yaşayan çoğu insanlar teknolojinin sunduğu dijital ve akıllı elektronik eşyaları almaktadırlar. Bilgimizin her ilçesinde Her markadan beyaz eşya satan yerler vardır ilk olarak marka ürünlerden boş gelinlikle Beyaz elektrik eşyalarda daha kaliteli ve popüler olduğundan daha hizmet vermekteyiz Arçelik boş Vestel Profilo depo gibi marka isimlerinden beyaz elektronik eşya alan kişiler vardır.

  Her markadan olan eşyaların belli bir satış oranı farklıdır. Bu alım satım piyasasında fiyatlar eşyanın kalitesine ve markasına göre değişmektedir. Kocaeli ilimiz olarak marka ürünlerin hepsine hizmet vermekteyiz. Teknik servis uzman ekibimiz sizlere kalite standardında garanti kapsamında en iyi hizmeti sunarız.

  Aşağıdaki bölümden mail bültenimize abone olabilirsiniz.

   beyaz eşya tamiri kocaeli

   Kocaeli Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Kocaeli’nin bazı ilçelerinde oturan insanların tercihen Vestel elektronik eşya kullananlar vardır. Bu makinelerde zamanla arıza bozulmalar olabilir ve Profilo çamaşır makinesinde arıza olabilir. Bu da çamaşır makinenizin su tahliyesinin bozulmasından elektrik sistem girişinden kaynaklanabilir veya makinenin çalışmaması ve otomatik sisteminde bozulma olabilir Kocaeli Vestel servisi elemanımız makinenizin arızasını kısa sürede tamirini yapar. Buzdolabı ve derin dondurucuya gıdalar konulduğundan sürekli çalışması gereken soğutucudur. Bu makinelerde zamanla soğutma mekanizmasında erime olduğundan bozulmalar oluşur. Bulaşık makinesinde ve diğer eşyalarınızda yanlış kullanımdan arıza olabilir. Bu durumda Teknik servis çalışanımız, 24 saat vardiyalı sistemle evinize gelerek arızalı eşyanızın tamirini yapar.

   Beyaz eşyalar günümüzde marka ürün olarak birçok çeşitleri vardır. Buzdolabı, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve mikrodalga fırın gibi elektronik eşyalardır. Bu eşyaların türüne göre farklı arizalar gösterebilir. Genel olarak, beyaz eşyalarda çıkan arizalara bakıldığında örneğin, Bosch buzdolaplarında buz oluşturmaması, buzdolabın soğutmama gibi arızalar olduğunda Kocaeli Bosch servisi elemanımız gelir. Makinenizin arızasını giderir. Diğer arızalarda; çamaşır makinesinde suyun tahliye edilmemesinden arızalanmasıdır. Derin dondurucunun aşırı ses çıkarması, Bulaşık makinesinde suyu almaması gibi arızaların çıkmasıdır. Bu tür problemlerin cihaz içerisindeki farklı bir parçadan veya hatadan kaynaklanabilir. Kocaeli bulaşık makinesi servisi uzman elemanımız gelir. Makinenizin arızasının tamirini yapar.

   Şehir'in En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför