Konya Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi konya

Firmamız Konya beyaz eşya servisi olarak güvenli şekilde hizmet vermektedir. Her evin temel taşları olan buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar kurulumdan başlayarak ömrü bitene dek bazı durumlarda servis hizmeti almayı gerektirmektedir. Firmamız bu konuda başvurabileceğiniz en doğru ve en güvenilir yerlerdendir. Her zaman belirli prensiplerle çalışan profesyonel bir ekibe ve yüksek hizmet kalitesine sahip teknik servisimiz Konya Arçelik servisi olarak da hizmet vermektedir.

Konya Beyaz Eşya Tamircisi

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar için tamir ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Tamirat ve bakım durumların gerekli yedek parça temini ve değişimi işlemi de tarafımızca yapılmaktadır. Beyaz eşya teknik servis hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda hiç tereddüt etmeden son derece profesyonel hizmet veren Konya Profilo servisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Tamir, montaj ve bakım hizmeti sunan Konya Vestel servisi profesyonel ve itinalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 24 saat teknik servis hizmeti vermekte ve vardiyalı sistem ile çalışmaktayız. Çalışanlarımız, ustalarımız işlerinde iyi ve tedbirli kişiler olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Özenli işçilikleri ve güler yüzleriyle her zaman olumlu dönüşler almaktadırlar. Servis olarak sadece bakım ve onarım değil aynı zamanda montaj ve kurulum hizmeti de sunmaktayız.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Konya Buzdolabı Tamir Servisi

Yeni aldığınız veya ikinci montaj yaptıracağınız buzdolabı için destek sağlamaktayız. Üründe oluşabilecek herhangi bir arıza için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Motor yanması, soğutmama, ürün yüzeyinde aşırı ısınma, karlanma, ses gelmesi, koku yapması gibi arızalar için 24 saat ekibimiz onarıma hazır bulunmaktadır.

Parça değişimi gerektiren durumlarda süreç parça temini durumuna göre değişse de en kısa sürede en güvenli ve kalıcı çözümü sunmaktayız.
Verdiğimiz hizmet sonrası ürününüzün performansı sizi de memnun edecek ve mağduriyet yaratmayacaktır. Konya buzdolabı tamiri konusunda her zaman yaptığımız işin sağlamlığı açısından teminat vermekteyiz.

konya çamaşır makinası teknik servisi

Konya Çamaşır Makinesi Servisi

Konya çamaşır makinesi servisi konusunda da profesyonel personeller tarafından başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Montaj esnasında titiz ve itinalı çalışarak müşteri memnuniyetine odaklanıp yüksek hizmet kalitesi için çalışmaktayız. Özenli ekibimiz tarafından su akıtma, koku yapma, sıkma yapmama, programlar arasında geçiş yapmama, deterjan almama gibi sorunlara 24 saat kesintisiz müdahale edilmektedir.

Bünyemizde çalışan her personelimiz işini bilen, müşteri memnuniyetini sağlayabilen, güler yüzlü, hizmet kalitesinde iyi olmayı kendisine şart edinmiş profesyonel kişilerdir. Beyaz eşya kaynaklı her türlü problem ve ihtiyaç halinde en doğru en güvenilir şekilde hizmet vermektedirler. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı fark etmeksizin her beyaz eşya için profesyonel ekibimiz bulunmaktadır.

konya beyaz eşya bakımı

Konya Bulaşık Makinesi Servisi

Bera Teknik, Konya bulaşık makinesi servisi olarak bulaşık makinenizin kurulumunun yanı sıra ürün kaynaklı her türlü arızada yardımcı olmaktadır. Tıkanan borular için bakım ve temizlik uygulamaları da hizmetlerimiz arasındadır. İhtiyaç duyulursa kırık, eksik veya hasarlı parçalar temin edilerek onarım yapılmaktadır.

Personellerimiz işlerinde son derece başarılı ve güvenilirlerdir. Bulaşıkların çizik çıkması, deterjanı almaması, yıkama sonunda kalıntı bırakması, gürültülü çalışması, su sızdırması gibi durumlarda 24 saat hizmet veren servisimize ulaşabilirsiniz.

konya bulaşık makinası teknik servisi

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  konya beyaz eşya tamircisi

  Konya En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Teknik servis ekibimiz 24 saat hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi daima önceliğimiz olup tüm personellerimiz özveriyle işlerini sürdürmektedir.

  Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Kulu, Sarayönü, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerinde beyaz eşya teknik servis işi yapmaktayız.

  Konya'da Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşyalar

  Konya Bosch servisi de dahil Beko, Arçelik, Vestel, Profilo markaların ürünlerine hizmet sağlamaktayız. Bu markalar tarafından üretilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için kurulum hizmeti almak istediğinizde bize başvurabilirsiniz. Aynı zamanda bu markaların beyaz eşyaları için 24 saat vardiyalı sistemle çalışan profesyonel ekibimiz tarafından arıza onarım desteği de alabilirsiniz. Gerektiği durumlarda her biri için sağlam ve yeni parça temini sağlanabilir. Firmamız tek marka odaklı değil çoklu şekilde hizmetini sürdürmektedir.
  Buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünler teknik cihazlar olmaları nedeniyle profesyonel müdahaleler gerektirmektedir. Kurulum esnasında takacağınız borunun yanlış bağlanması bile hem ürün performansını etkileyecek hem de evinizi sular içinde bırakmaya sebebiyet verecektir. Herhangi bir arıza durumunda yapacağınız hatalı müdahale ürün ömrünü kısaltacak ve belki de daha ciddi arızalara yol açacaktır. Ayrıca parça değişimine ihtiyaç duyulan durumlarda takılacak hatalı veya kalitesiz bir malzeme de sorun yaratacaktır. Bu nedenler ürünlerle alakalı teknik servis gerektiren durumlarda profesyonel kişiler tarafından destek almak gerekmektedir. Firmamız bu konuda en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.
  Vardiyalı çalışma sistemimiz sayesinde 24 saat teknik servis hizmeti sunmaktayız. Böylelikle günün her saatinde başvurarak yardım talep edebilir ve uzun süreli mağduriyetler yaşamazsınız. En başta buzdolabı olmak üzere her beyaz eşya günlük yaşam için önem arz etmektedir. Bu nedenle kullanılamamaları veya hatalı çalışmaları yaşantıyı olumsuz etkileyecektir. Konya beyaz eşya teknik servisimizden alacağınız hizmet sayesinde ürününüzü en iyi performansıyla kullanma şansına sahipsiniz. Yaptığımız işlerden memnun kalacağınızın ve ürününüzü sağlam şekilde teslim alacağınızın güvencesini veriyoruz.
  Her ne kadar adreste müdahale edilse de bazı durumlarda çözüm için ürün atölyeye alınarak eski haline getirilmektedir. Fazla işçilik ve uzmanlık gerektiren teknik arızalarda evde kontrol sağlanamamaktadır. Büyük parça değişmiş gibi durumlarda ürün adresten alınır. Onarımı yapılır ve deneme kullanımından sonra çalıştığına kanaat getirilirse teslim edilerek kurulur ve eksiksiz teslim edilir. Eğer bir parça için onarım değil değişim gerekiyorsa teminatı firmamız tarafından en hızlı şekilde yapılır ve ürün kullanıma hazır hale getirilir. Sizlerin memnuniyeti için en güler yüzlü ve işini iyi bilen personellerle teknik servis hizmetimizi sürdürmekteyiz. Destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Servisimiz günün her saati vardiyalı çalışma sistemi ile hizmet sunmaya hazırdır.

  Aşağıdaki bölümden mail bültenimize abone olabilirsiniz.

   konya buzdolabı teknik servisi

   Konya Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Arızalı ürünlerin analizini ve hata tespitini yaptıktan sonra gerekli müdahaleleri ve gerekirse arızalı parça değişimini yapıp ürünü yeniden sağlam bir şekilde kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

   Bize başvuran her müşterimiz işinde ilgili ve bilgili profesyonel personellerimiz tarafından destek almaktadır. Güvenilir bir şekilde montaj ve kurulum hizmeti vererek ürünlerinizi sizlere en uygun şekilde Konya Beko servisi olarak teslim etmekteyiz.

   Konya'nın En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför