Rize Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi rize

Profesyonel olarak hizmet veren Rize beyaz eşya servisi ile markaya ait beyaz eşyaların her biri için özenle hizmet verilmektedir. Güvenli şekilde hizmet alabileceğiniz adres olan servisimizde işinin uzmanı personeller hizmet vermektedir. Yeterli teknik bilgiye sahip olan personellerimiz her arızanın müdahalesini yapacak kapasiteye sahiptir.

Firmamızın yaptığı hizmetlerden olan tamirat, onarım, montaj ve kurulum işlemlerini servisimize en özel şekilde yaptırabilirsiniz. Profesyonel hizmet kalitesinin verilmesi için uğraşan personelimiz tüm işlemleri hassasiyet içerisinde tamamlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi arızalarının inceleme ve teknik yapılan analizi ile firmamız başarılı hizmetler vermektedir. Memnuniyetinizi düşünerek her zaman kaliteli şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Rize Beyaz Eşya Tamircisi

Rize beyaz eşya tamircisi olarak faaliyetlerimizin detaylı şekilde yapılması için büyük özen göstermekteyiz. Arçelik markasının ürettiği beyaz eşyalardan olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı için tamirat ve onarım hizmetleri yapıyoruz. Servisimizin uzman personeli sayesinde tüm işlemleri detaylı olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kablo arızası veya motor sorunları bulunan Arçelik beyaz eşyaların yeterli ve itinalı şekilde tüm işlemlerini yapmaktayız. Bozulan ve çalışmayan beyaz eşyaların onarımı ile ilgilenen personelimiz işini hakkıyla yapmaktadır. Firmamız 24 saat vardiyalı sistem ile çalışarak tüm ilçelere profesyonel hizmet vermektedir. Garantili şekilde yaptığımız tamirat ve onarım işlemleri ile sektörde faaliyetlerimizi en güzel şekilde devam ettiriyoruz.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Rize Buzdolabı Tamir Servisi

Rize buzdolabı servisi ekibimiz buzdolabının soğutmadığı ve çalışmadığı durumlarda hemen müdahale etmektedir. Hizmetlerini sürdürürken inceleme ve yapılan detaylı analiz ile personelimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir. İhtiyaç halinde 24 saat her zaman servisimizden hizmet alarak beyaz eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tamirat işi büyük bir tecrübe gerektiren detaylı bir işlem olmaktadır. Personelimizin nitelikli hizmetleri ile sağlanan onarım ve tamirat kısa bir zamanda gerçekleştirilmektedir. Kimsenin mağduriyetine sebep olmayacak olan hizmetlerimiz vardiyalı sistem ile çalışan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Garantili olarak yapılan tamir ve onarım işlemlerine sizlerde beğeneceksiniz. Memnuniyetinizi düşünerek her zaman profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Tüm işlemleri gerekli olduğu şekilde büyük bir özel ile gerçekleştiriyoruz.

buzdolabı servisi rize

Rize Çamaşır Makinesi Servisi

Rize çamaşır makinesi servisi ekibi olarak firmamız tarafından yapılan arıza tespit ve onarım işlemlerini her zaman devam ettirmekteyiz. Hizmet alınacak en doğru adres olan Rize beyaz eşya servisimiz faaliyet gösterdiği alanda her zaman öncü firma olmaktadır. Çamaşır makinenizin sistem veya program arızaları meydana geldiğinde hemen ekibimize başvurarak detaylı hizmet alabilirsiniz.

Kolaylıkla yaptığımız çamaşır makinesi tamirat işlemlerini her zaman sizlere fayda sağlamak için devam ettiriyoruz. İlkeli olan servisimiz tüm işlemleri profesyonellik içerisinde gerçekleştirmektedir. Her zaman servisimizin hizmet kalitesini deneyimleyerek en özel ve yeterli hizmeti alabilirsiniz. Çamaşır makinesi sorunları artık firmamız tarafından yapılan müdahaleler ile kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

çamaşır makine servisi rize

Rize Bulaşık Makinesi Servisi

Rize bulaşık makinesi servisi tüm hizmetlerini detaylı olacak şekilde uygulamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz bulaşık makinesi arızasının müdahalesini ekibimiz tarafından gerekli hassasiyet içerisinde yapıyoruz. Her zaman beğenilen işleri yapan uzman personelimiz 24 saat vardiyalı sistem ile çalışmaktadır.

En iyi kalitedeki faaliyetlerimizi devam ettirerek her zaman Rize’de talep eden kişilere yardımcı olmaktayız. Bulaşık makinesinin çalışmadığı ve arızalandığı durumlarda hemen ekibimize bildirerek hizmet alabilirsiniz. Teknik açıdan her türlü işlem firmamız tarafından yapılmaktadır. Kolay olarak yaptırdığınız bulaşık makinesinin kullanımı yüksek performans ile çalıştığı için oldukça konforlu olmaktadır. Profesyonel olan, ilgili çalışan elemanlarımız sayesinde tüm işlemleri yaparken en iyi hizmeti vermekteyiz.

bulaşık makinesi servisi rize

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  en yakın beyaz eşya servisi rize

  Rize En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Rize Beko servisi olarak faaliyetlerimizi gerekli hassasiyet içerisinde yapıyoruz. Beko markalı beyaz eşyalarınızın tamir edilmesi gerekli olduğunda hiç düşünmeden servisimizden destek alabilirsiniz. Aradığınız her zaman servisimiz sizi en iyi şekilde karşılayarak servis desteği sağlamaktadır.

  Beko servisi olarak firmamız Rize’nin her ilçesine hizmet vermektedir. Çayeli, Ardeşen, Pazar, Fındıklı, Güneysu, Kalkandere, İyidere, Derepazarı, Çamlıhemşin, İkizdere, Hemşin ilçelerine hizmet ulaştırarak her zaman faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yeterli inceleme yapıldıktan sonra beyaz eşyalarınızın teknik arıza ve onarım işlemleri personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağduriyet yaşanmaması için beyaz eşyalarınız en kısa sürede tamir işlemleri uygulayarak tekrar kullanıma hazırlanmasını sağlıyoruz. İhtiyaç olduğunda servisimiz ile iletişime geçerek firmamızın hizmet kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

  Rize'de Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Rize’de faaliyet gösteren beyaz eşya servisimiz birçok teknik işlemi yapacak kapasitedeki elemanları ile çalışmaya devam etmektedir. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Vestel markalı beyaz eşyalara servis desteği veriyoruz. Hizmetlerinin kaliteli olması için büyük özen gösteren firmamızın personeli işinin ehli ve oldukça uzmandır.

  Ara vermeden devam ettiğimiz onarım, tamirat, montaj ve kurulum işlemlerini yaparken profesyonel şekilde olmasına dikkat göstermekteyiz. İhtiyaç olan onarım, tamirat işlemlerini ekibimizden alarak tüm beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. İlgili ve özenli çalışan elemanlarımız ile tüm servis hizmetleri en doğru şekilde yapılmaktadır.

  Memnuniyetinizi düşünecek olan personelimiz her zaman özenli ve pratik şekilde sizlere hizmet sağlamaktadır.

   beyaz eşya teknik servisleri rize

   Rize Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Rize Profilo servisi olarak sizleri memnun bırakacak nitelikte hizmet sunuyoruz. Yaptığımız işlemlerden olan onarım, tamirat, montaj hizmetlerini büyük bir özen ile gerçekleştiriyoruz. Profilo markalı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için siz de ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti servisimizden alabilirsiniz. İşlem yaparken daima doğru ve özenli şekilde çalışarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

   Tüm kapasitesini kullanarak hizmet veren servisimiz 24 saat vardiyalı sistem ile çalışmaktadır. Sorunu bulunan beyaz eşyaların tamirini yapan personelimiz, beyaz eşya tamiratını özenli ve itinalı şekilde gerçekleştirmektedir. Her zaman firmamızın yeterli olan desteğini alarak servis işlemlerini güven içerisinde yaptırabilirsiniz

   Rize'nin En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Rize Vestel servisi olarak çalışan firmamız da işinde uzman ve yetenek sahibi elemanlar görev almaktadır. Vestel beyaz eşyaların tamirat ve onarım ile ilgilenen personelimiz gerekli hassasiyeti gözeterek çalışmaktadır. Beyaz eşyalardaki her türlü arıza ve sorunların oluşan tüm belirtilerini ortadan kaldırarak servisimiz hizmet vermektedir. Kablolarında sıkıntı meydana gelen beyaz eşyaların gerekli parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Kablo bağlantılarının kontrolünü sağlayan personelimiz tüm işlemleri güvenli şekilde yapmaktadır. Emniyet altında tuttuğumuz beyaz eşyalarınızın onarım ve tamirat işlemlerini bitirerek gerekli inceleme ve kontrol hizmetlerini de sağlamaktayız. Her zaman firmamızın beyaz eşya tamircisi olarak görev yapan personelinden yeterli hizmet alabilirsiniz.

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför