Sinop Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya teknik servisi sinop

Türkiye’nin Orta Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ili gezilecek tatil şehirlerinden biridir. Sinop yaşanacak gezilecek güzel şehir olduğu kadar tarihi yapısıyla da ünlüdür. En çok bilinen Romen Diyojen ve tarihi Sinop hapishanesidir. Sinop’ta yasayan herkesin evlerinde teknolojinin sayesinde insan hayatını kolaylaştıran elektronik beyaz eşyalar bulunmaktadır.

Gelişen sanayi ile elektronik eşyalarda dijital, otomatik ve akıllı eşya üretimleri yapılmıştır. Bu eşyalar; buzdolabı, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu, otomatik mutfak aletleri ve akıllı telefonlar. Tüm bu eşyaların farklı markalarda üretimi yapılmıştır. Her markadan bulunan eşyaları müşteriler aldığı zaman, arıza bozulma olduğunda Sinop beyaz eşya servisi gereken onarım hizmetini verirler.

Sinop Beyaz Eşya Tamircisi

Sinop ilinde oturan herkesin evinde bulunan beyaz eşya grubu olan elektronik eşyalarda zamanla bozulma ve arıza meydana gelir. Evde sürekli çalışan bir eşyamız olan buzdolaplarımız en önemli eşyadır. Bunun dışında diğer beyaz eşyalar olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, plazma TV ve diğer mutfak elektronik eşyalarıdır.

Tüm bu eşyalar bir evde bulunması gereken beyaz eşyalardır. Tüm marka beyaz eşyalardan olan Arçelik, Bosch, Vestel, Profilo, LC isimlerinde beyaz eşyalar vardır. Bölgemizde oturanların beyaz eşya, buzdolabında arıza olduğunda Sinop buzdolabı servisi uzman personelimiz gelir eşyanızın arizasına bakarak onarımını yapar.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sinop Buzdolabı Tamir Servisi

Sinop’ta yaşayan insanların evlerinde bulunan marka ürünlerden Arçelik buzdolabı bu bölgede de üst sırada satılmaktadır. Dijital ekranlı olan bu soğutucu buzdolaplarınızda e1, e2, e3, e4, e5, e6 hata kodları verdiğinde oluşabilecek arızalar vardır. Öncelikle buzdolabına soğutmuyorsa gaz kalmamış olabilir veya motor arızalıdır. Buzdolabınız gürültülü çalışıyorsa fan motoru kontrol edilmelidir.

Buzdolabınız buzlanma yapıyorsa soğuk hava dağılmadığından buzlanma meydana gelmektedir. Termostat ve sensörler kontrol edilmelidir. Buzdolaplarınız sigortayı attırdığından kapasitör veya motor kısa devre yapabilir kontrol edilmelidir. Buzdolabınızda ayrıca beyin arızası, anakart, bobin, termostat arızaları çıkar. Sinop Arçelik servisi olarak bu tür arızalarda sizlere garantili tamir hizmeti vermektedir.

buzdolabı servisi sinop

Sinop Çamaşır Makinesi Servisi

Sinop genelinde her tür beyaz elektronik eşyalarda her markadan eşya alanlar vardır. Beyaz eşyada profil markasını tercih edenlerde vardır. Teknolojinin bize kazandırdığı cihazlardan birisi olan çamaşır makinesi, tüm arızalarında büyük sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Çünkü çamaşır makineleri her evde tüm yükü üstüne alan önemli cihazlardır.

Fakat bu yükü üstlenen cihazın bakımı, tamiri olması gerektiği gibi olmamaktadır. Nedeniyse, çamaşır makinenizde arıza ve bozulma oluştuğu zaman profesyonel ustalardan hizmet almamanızdır. Sonuç olarak Sinop Profilo servisi ile iletişime geçerek çamaşır makine arızalarınızı yaptırabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet sunan ustalarımız sizlere vardiyalı sistemle 24 saat içerisinde tamir işlerinde kaliteli hizmet vermektedir.

çamaşır makinası servisi sinop

Sinop Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde yaşanan arızaların onarımı markadan markaya ve cihazdan cihaza değişebilir. Bu marka cihazlardan birisi de Vestel bulaşık makinesidir. Bu makinede görünürde bir sorun yokken çalışmazsa ilk olarak evdeki elektrik bağlantısının ve sigortası kontrol edilmelidir. Ayrıca bulaşık makinesinin fişinin takılı olduğu priz değiştirilebilir.

Bulaşık makinenin ışığı yandığı halde çalışmıyorsa, makinenin elektronik beyninde veya motorunda hasar olabilir. Bu tip hasarlar olduğunda Sinop Vestel servisi uzman elemanları tarafından 24 saat içerisinde gelir gereken onarım ve tamirini yapar. Herhangi bir aksi durumda cihazın fişini çekip yeniden takmayı veya cihazı kapatıp birkaç dakika sonra yeniden açmayı deneyebilirsiniz.

bulaşık makina servisi sinop

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  beyaz eşya servisi sinop

  Sinop En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Sinop beyaz eşyalarında, arıza ve bozulma olduğunda mutlak size en yakın servisten hizmet almayı istersiniz. En yakın beyaz eşya servisi olarak bölgemizde ve diğer ilçelere de hizmet vererek gündemini oluşturmuştur. Firmamız geniş hizmet ağı ve alanında uzman olan personeliyle hizmet kalitesini yansıtmıştır. Bölgemizin gelişmiş ilçesi olan Dikmen’de oturanların evlerinde bulunan elektronik beyaz eşyalarından çamasır makinesinde arıza olduğunda, Sinop çamaşır makinesi servisi gereken tadilatını yapar.

  Bölgemizin diğer ilçeleri olan Boyabat, Ayancık, Durağan ilçelerinde de elektronik beyaz eşyası olanlara herhangi sorun çıktığında ilçe bünyemizde bulunan teknik servisimizden hizmet alabilirler. Erfelek, Gerze, Saraydüzü ilçelerinde servisimiz yoğun olsa da 24 saat vardiya sistemiyle seri şekilde hizmet vermekteyiz.

  Sinop'ta Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Sinop ilinde yasayan çoğu insanlar, beyaz elektronik eşya alımında farklı marka ürünler tercih etmektedirler. Bölgemizin her ilçesinde her markadan beyaz elektronik eşya satan yerler vardır. İlk olarak marka ürünlerden Arçelik genelde elektronik eşyalarda daha kaliteli ve popüler olduğundan daha çok hizmet vermekteyiz.

  Bosch, Vestel, Profilo, Beko gibi marka isimlerinden beyaz elektronik eşya alan kişiler vardır. Her marka eşyaların belli bir satış oranı vardır. Bu alım ve satım oranı da eşyanın kalitesine dayanıklılığına göre değişmektedir. Bölgemiz olarak bu marka ürünlerin hepsine hizmet vermekteyiz. Teknik servis uzman kadromuzla kalite standardında en iyi hizmeti vermekteyiz.

   beyaz eşya tamiri sinop

   Sinop Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Sinop ve ilçelerin genelinde deneyimli beyaz eşya tamircilerimizin yardımıyla beyaz eşyaların bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Bosch markası eşyanız olan bulaşık makinenizde yanlış kullanımdan veya diğer sebeplerden arızalanma olur. Sinop Bosch servisi uzman elemanımızla görüşerek, uzman ekibimiz gelir ve gereken onarımını yapar.

   En önemlisi yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyle sizlere beyaz eşya onarım montaj hizmeti sunmaktayız. Bulaşık makinenizde çıkan bir sorun ve arıza durumunda Sinop bulaşık makinesi servisi olan firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bölgemizde beyaz eşya servisimiz her türlü cihazın tam bakım, montaj, kurulum gereksinimlerini giderir. Servis çalışanımız makinenizin bakımı ve her tür arızasında kalite standardında hizmet verir.

   Sinop'un En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Sinop’ta oturan kişilerin tercihen evlerinde Vestel beyaz eşya kullanırlar ve bu makinelerde arıza ve bozulmalar olabilir. Beyaz eşyada çamaşır makinesi, zamanla teknik hata ve kullanımdan arıza oluşabiliyor. Çamaşır makinenizin kullanım düğmelerinden yanlış tuşlamadan makinenin çalışmaması ve otomatik sisteminden zamanla bozulma olur. Bu durumda Sinop Vestel servisi çalışanımız gelir gereken hizmeti verir. Beyaz eşyada buzdolabına, derin dondurucuya gıda konulduğundan sürekli çalışmaktadır. Bu makinelerde soğutma mekanizmasında zamanla erime olduğundan bozulma olur. Bulaşık makinesinde yanlış kullanımdan ve fazla bulaşık konulduğundan pervanesinde arıza olur. Diğer eşyalarınızda daha farklı arızalar olmaktadır. Bu durumda Sinop bulaşık makinesi servisi olarak beyaz eşya tamircimiz evinize gelerek arızalı eşyanızın onarımını yapar.

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför