Tekirdağ Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi tekirdağ

Profesyonel hizmet vererek faaliyet gösteren Tekirdağ beyaz eşya servisimiz tamirat, onarım, montaj ve bakım hizmetlerini işinde uzman personeller ile yapmaktadır. İhtiyaç halinde servisimizden en kaliteli hizmeti alarak beyaz eşyalarınızın onarım ve tamirat gibi hizmetlerini sağlayabilirsiniz.
Tekirdağ Bosch servisi firmamız itina ile hareket ederek markaya ait cihazların teknik servis hizmetlerini vermektedir. Tüm imkânları kullanarak tamirat, onarım, bakım hizmetleri emniyet içerisinde yapılmaktadır. Hiçbir sorun kalmayacak şekilde onarımı tamamlanan beyaz eşyaları kullanımı konforlu bir şekilde sağlanmaktadır.
Arızalanmış ve çeşitli parçaları eskimiş durumdaki beyaz eşyalarınıza Bosch servisimizde tamir hizmeti alarak tekrar çalışır vaziyete gelmesini sağlayabilirsiniz. Tamir, bakım, onarım hizmetleri profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Tekirdağ Beyaz Eşya Tamircisi

Tekirdağ Profilo servisi ekibimizin itinalı hizmet ile yaptığı tamirat işlemi büyük bir beğeniyle tercih edilmektedir. Hizmetlerin devamlı olarak profesyonel şekilde sağlanması amacıyla ilgili çalışan elemanlarımız işinin ehli uzman kişilerden oluşmaktadır.

Yapılan detaylı hizmet ile beyaz eşyaların gerekli aksaklıklarının giderilip tekrar çalışır duruma gelmesi sağlanmaktadır. İhtiyaç olan teknik servis hizmetleri ekibimizdeki tüm personelimiz ile sizlere sağlıyoruz. Birçok yönden bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşyaların inceleme ve analizi yapıldıktan sonra gerekli hizmetleri sağlanmaktadır.

Profilo markasına ait beyaz eşyalardan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı gibi en çok kullanılan modellerin gerektiğinde parça değişim hizmetleri de yapmaktayız.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ Buzdolabı Tamir Servisi

Tekirdağ buzdolabı servisi firmamızın özel yaptığı hizmetler itinalı olarak her zaman güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Buzdolabınızda fark ettiğiniz arızanın tamirini yapacak olan personelimiz oldukça kısa bir süre içerisinde çözüm sunmaktadır.

Gürültülü çalışan buzdolaplarının en iyi şekilde tamiratını yaparak güzel bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Motorunda veya buzluk kısmında yaşanan problemler servisimizin elemanları tarafından giderilerek tamir edilmektedir.
Gerekli ekipmanlar kullanılarak buzdolabının tamiri güvenilir hizmet kalitesi ile gerçekleştirilmektedir. Oldukça yoğun bir şekilde kullanılan buzdolabının bazı durumlarda arıza yapması nedeniyle ekibimize başvurabilirsiniz. Hemen müdahalede bulunarak gerekli işlemleri uygulamaktayız. Mağduriyet yaşanmaması adına buzdolabının tamiri kısa bir süre içerisinde bitirilerek teslim edilmektedir.

buzdolabı servisi tekirdağ

Tekirdağ Çamaşır Makinesi Servisi

Tekirdağ çamaşır makinesi servisi tarafından yapılacak hizmetler onarım, tamirat, montaj ve bakım gibi işlemlerden oluşarak daima nitelikli hizmet sunulmaktadır. Her türlü ekipmanı bulunan servisimiz çamaşır makinesinin kazan veya motor kısmında oluşan problemlerin çözümünü sağlayarak tamir hizmetlerini yapmaktadır.
Çamaşır makinesi oldukça gerekli olan bir ihtiyaç olarak her yerde büyük bir kolaylık sağlayarak çalışmaktadır. Arıza yaptığında kişilerin mağdur olacağı durumlar oluşacağı için çamaşır makinesi tamiratını profesyonel ve uzman personelimiz ile yapıyoruz.
Her zaman en iyi hizmet kalitesi sağlayan servisimizde işinin ehli çalışanlar hizmet veriyor. Birçok işlem ekibimiz tarafından uygulanarak her türlü teknik servis hizmeti gerçekleştirmektedir.

çamaşır makinası servisi tekirdağ

Tekirdağ Bulaşık Makinesi Servisi

Tekirdağ bulaşık makinesi servisi ilgili çalışan personellerin yapacağı detaylı analiz ile makinenin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti sağlamaktadır. Ekibimizin nitelikli hizmetleri bulaşık makinelerinin tıkanmış borularının temizlenmesi ile etkili bir şekilde uygulanarak emniyet içerisinde gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda servisimizin tüm hizmetlerini alarak daha bakımlı ve performanslı beyaz eşyalara sahip olabilirsiniz. Profesyonel çalışma özelliği ile servisimiz her zaman güvenli ve itinalı şekilde hizmet vermektedir.
Birçok yönden fayda sağlayacak hizmetlerimizi devam ettirerek beyaz eşyalara tamir ve onarım hizmeti veriyoruz. Faydalı sistemin bulunduğu servisimiz her zaman hizmet ulaştıran adres olarak sizlere yararlı olmaya devam etmektedir.

bulaşık makinası servisi tekirdağ

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  tekirdağ beyaz eşya tamir servisi

  Tekirdağ En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Tekirdağ Beko servisi ekibimizdeki profesyonel hizmet ile tanışarak markanın ürettiği beyaz eşyalara tamirat hizmetlerini alabilirsiniz. Montaj ve kurulum gibi gerekli olan hizmetleri sağlayan ekibimiz yeni alınan Beko markalı beyaz eşyaların kurulumunu güzel bir şekilde yapmaktadır.
  Faydalı olan hizmetlerimizi devam ettirerek sektörde öncü firma olarak çalışmaktayız.

  Tekirdağ’da Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Saray, Şarköy, Süleymanpaşa, Muratlı ilçelerine hizmet vererek 24 saat vardiyalı sistem ile çalışmaktayız. İhtiyaç halinde ekibimiz ile iletişim kurarak tüm hizmetlerimizi gece gündüz fark etmeden servisimizden alabilirsiniz. Yaptığımız tamirat ve onarım hizmetleri garantili şekilde sağlanarak sizlere güvenilir hizmet ulaştırmaktayız.

  Tekirdağ Arçelik servisi firmamız zahmetsiz bir şekilde teknik hizmetleri sağlayarak Arçelik markalı beyaz eşyaların tamirini gerçekleştirmektedir. Servisimizin personeli hizmet verirken daima nitelikli olması için çaba göstermektedir.
  Her türlü ekipman ve malzeme eşliğinde yapılan onarım ve tamir hizmetleri büyük bir keyifle sürdürülmektedir. Sizleri memnun bırakacak hizmet kalitemiz en iyi şekilde devam ettirilerek yararlı hizmetlerde bulunmaktayız.

  Arçelik servisimiz beyaz eşyaların gerekli incelemesini yaptıktan sonra tamir hizmetine başlayarak kimsenin mağdur olmayacağı şekilde hızlı ve özenli çalışmaktadır. Tamir edildikten sonra beyaz eşyaların problemsiz bir şekilde kullanımı uygun olmaktadır. Gerektiğinde parça değişimi de uygulanarak beyaz eşyaların teknik servis hizmetleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  Tekirdağ'da Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Tekirdağ beyaz eşya servisi olarak bizlere başvurduğunuz da hemen itinalı ve özenli çalışarak gerekli hizmetleri sizlere yapmaktayız. Birçok farklı arıza türü ekibimiz tarafından inceleme yapıldıktan sonra belirlenerek tamir edilmektedir. Parçaların da eskime meydana gelen beyaz eşyaların güvenli şekilde değişim hizmetlerini de uyguluyoruz. Tekirdağ’da faaliyet gösteren firmamız Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Vestel markalı beyaz eşyaların parça değişimi, montaj, onarım, tamirat gibi hizmetlerini vermektedir. En güzel hizmetin verilmesi adına yeterli desteği sağlayan elemanlarımız uzman ve deneyim sahibi kişilerdir. Memnun kalacağınız hizmetlerimiz Tekirdağ beyaz eşya servisimiz tarafından yapılarak güvenli şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Tekirdağ beyaz eşya servisimiz ile görüşme yaparak ihtiyacınızın en güzel şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

  Aşağıdaki bölümden mail bültenimize abone olabilirsiniz.

   beyaz eşya servisi tekirdağ

   Tekirdağ Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Tekirdağ Vestel servisi ile tanıştığınızda markaya ait olan beyaz eşyalara teknik servis hizmetleri güven içerisinde alabilirsiniz. İletişim kurduğunuz servisimiz sizlere faydalı olmak amacıyla 24 saat aralıksız şekilde hizmet vermektedir. Vardiyalı sistem ile çalışarak faaliyet gösteren servisimizde uzman ve nitelikli personel ile de sizlere hizmet veriyoruz.
   İtina ile yaptığımız tamirat, montaj veya bakım işlemleri birçok kişinin tercih edeceği kalitede ve nitelikte olacaktır. Arızası bulunan beyaz eşya modellerinin, ekibimizin hizmetleri uygulandıktan sonra hiçbir sorunu kalmayacaktır.
   Yeterli alt yapıya sahip olan deneyimli çalışanlarımız işlemleri yaptığı sırada büyük bir hassasiyet göstermektedir. Her zaman ekibimiz ile iletişim kurarak gerekli desteği alabilirsiniz.

   Tekirdağ'ın En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför