Tokat Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi tokat

Tokat beyaz eşya servisi firması bünyesinde tüm kullanılan beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı yapılır. Beyaz eşyalar her evin demirbaşı konumundaki eşyalardır. O yüzden kaliteli ve uzun ömürlü olmaları son derece önemlidir. Bu konuda her zaman en çok tercih edilen marka beyaz eşyalar alınmalıdır. Bu eşyaların bozulması durumunda ise mutlaka işinde uzman bir teknik servisten hizmet alınmalıdır. Firmamız aradığınız kaliteli hizmeti müşterilerine en iyi şekilde sağlar.

Gelişen sanayiyle birlikte elektronik eşyalarda dijital otomatik, akıllı eşyalar olarak üretilmeye başlanmıştır. Bu eşyalar; buzdolabı, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, derin dondurucudur. Diğerleri ise, elektrikli mutfak robotları olmaktadır. Bu eşyaların farklı markalardan üretimi yapılmıştır. Kişiler bu eşyalardan aldığında arıza olduğunda servis elemanları gereken onarım hizmetini verirler.

Tokat Beyaz Eşya Tamircisi

Tokat ilinde ikamet eden herkesin evinde bulunan beyaz eşya grubu olan elektronik eşyalarında zamanla bozulma veya arıza gibi sorunlar meydana gelebilir. Evde sürekli çalışan bir eşya olan buzdolapları en önemli beyaz eşyadır. Bunun dışında diğer beyaz eşyalardan olan; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve diğer elektronik eşyalar arızalandığında firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bütün bu eşyalar bir evde bulunması gereken beyaz eşyalardır. Tokat ilinde bulunanların elektronik beyaz eşyalarında ve buzdolabında arıza çıktığında Tokat beyaz eşya tamircisi uzman ekibimiz gelir eşyanızın arızasına bakarak, garanti kapsamında gerekli onarımını yapar.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tokat Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabınız gürültülü çalışıyorsa fan motoru kontrol edilmelidir. Buzdolabınız buzlanma yapıyorsa soğuk hava dağılmadığından buzlanma meydana gelmektedir. Termostat ve sensörler kontrol edilmelidir. Buzdolaplarınız sigortayı attırdığından kapasitör veya motor kısa devre yapabilir. Kontrol edilmelidir. Buzdolaplarınızda ayrıca beyin arızası, anakart, bobin, termostat arızaları çıkar. Tokat buzdolabı servisi uzman personelimiz çıkan arızalarda sizlere garanti kapsamı içerisinde tamir hizmeti vermektedir.

Tokat’ta yaşayan insanların birçoğunun evlerinde beyaz eşyada marka ürünlerden Arçelik buzdolabı daha çok bulunmaktadır. Dijital ekranlı olan bu soğutucu buzdolaplarınızda e1, e2, e3, e4, e5, e6 hata kodları verdiğinde oluşabilecek arızalar vardır. Öncelikle buzdolabınız soğutmuyorsa gaz kalmamış olabilir veya motor arızalıdır.

 

buzdolabı servisi tokat

Tokat Çamaşır Makinesi Servisi

Tokat içerisinde genelde beyaz elektronik eşyalarda her markadan eşya alanlar vardır. Kişiler, beyaz eşyada profil markasını da tercih ederler. Teknolojinin bize kazandırdığı cihazlardan birisi olan çamaşır makinesi tüm cihaz arızalarında büyük sorunlarla karşı karşıya gelmiştir. Nedeni, çamaşır makineleri her evin tüm yükünü üstlendiği için önemlidir.

Fakat bu yükü alan cihazın bakımı, tamiri olması gerektiği gibi değildir. Nedeni ise çamaşır makinenizde arıza ve bozulma oluştuğu zaman profesyonel ustalardan hizmet alamamanızdır. Sonuç olarak Tokat çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçerek çamaşır makinesi arızalarını yaptırabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren ustalarımızın sizlere vardiyalı sistemle 24 saat içerisinde tamir işlerinde kaliteli hizmet vermektedir.

çamaşır makinesi servisi tokat

Tokat Bulaşık Makinesi Servisi

Çoğu kişilerin bulaşık makinelerinde oluşan arızaların onarımı marka ve cihazların farklı olmasında değişiklik gösterebilir. İşte bu cihazlardan birisi de Vestel bulaşık makinesidir. Bu makinede görünürde bir sorun yokken çalışmazsa ilk olarak evdeki elektrik bağlantısının ve sigortası kontrol edilmelidir. Ayrıca bulaşık makinesinin fişinin takılı olduğu priz değiştirilebilir.

Bulaşık makinesinin ışığı yandığı halde çalışmıyorsa makinenin elektronik beyninde veya motorunda hasar olabilir. Bu tip hasarlar olduğunda Tokat buzdolabı servisi uzman elemanları tarafından 24 saat içerisinde gelir gereken onarım ve tamirini yapar. Herhangi bir aksi durumda cihazın fişini çekip yeniden takmayı deneyebilirdiniz. Ayrıca cihazı kapatıp birkaç dakika sonra yeniden açabilirsiniz.

bulaşık makinesi servisi tokat

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  en yakın beyaz eşya servisi tokat

  Tokat En Yakın Beyaz Eşya Servisi

  Tokat ve ilçelerinde oturanların evlerindeki beyaz eşyalarında arıza veya bozulma olduğunda kendinize en yakın servisten hizmet almak istersiniz. Tokat’ta en yakın beyaz eşya servisi olarak bölgemizde ve diğer ilçelere de istenilen hizmeti götürür. Teknik servis firmamız, işinin uzmanı personelimiz sizlere birinci sınıf hizmet vererek hizmet kalitesini artırmıştır.

  Bölgemizin gelişmiş ilçesi olan Niksar’da oturanların evlerinde bulunan elektronik beyaz eşyalarından çamaşır makinesinde arıza olduğunda Tokat çamaşır makinesi servisi gereken tadilatını yapar. Bölgemizin ilçelerinden Reşadiye, Almus, Artova’da oturanların evlerindeki elektronik eşyalarında arıza çıktığında ilçe teknik servis ekibimizden hizmet alabilirler. Turhal, Başçiftlik, Pazar ilçelerimizde servisimiz 24 saat vardiya sistemiyle hizmet sunar.

  Tokat'ta Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

  Tokat ve ilçe genelinde tecrübeli elektronik eşya tamircilerimizin yardımıyla beyaz eşyaların bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Bosch marka eşyanız olan bulaşık makinenizde su alamamasından veya diğer sebeplerden arızalanma olabilir.

  Tokat Bosch servisi elemanımızla görüşerek ekibimiz gelir ve gereken onarımlarını yapar.
  En önemlisi yılların vermiş olduğu birikim tecrübeyle sizlere beyaz eşya onarım montaj hizmetini sunmaktayız. Bulaşık makinenizde çıkan sorun ve arıza durumunda Tokat bulaşık makinesi servisi firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bölgemizde beyaz eşya servisimiz, her türlü cihazın bakım montaj kurulum gereksinimlerini giderir. Servis çalışanımız, her tür arıza ve bakımlarında 24 saat vardiya sistemiyle kaliteli hizmet sunar.

   beyaz eşya servisi tokat

   Tokat Beyaz Eşya Teknik Servisi

   Tokat’ta oturan insanların evlerinde markada tercihen Vestel beyaz eşya kullananlar vardır. Bu makinelerde zaman zaman arıza ve bozulmalar olabilir. Çamaşır makinesinde zamanla bozulma ve arıza oluşabiliyor. Çamaşır makinenizin su tahliyesinin bozulmasından elektrik sistem girişinden dolayı makinenin çalışmaması ve otomatik sisteminde zamanla bozulma olur.

   Tokat Vestel servisi bu arızaların onarımını elemanımız kısa sürede yapar. Buzdolabı ve derin dondurucu sürekli çalıştığından gıdalar bozulmadan durur. Bu makinelerde zamanla soğutma mekanizmasında erime olduğundan bozulmalar oluşur. Bulaşık makinesinde yanlış kullanımdan, fazla bulaşık konulduğundan pervanesinde arıza oluşur. Diğer eşyalarınızda buna benzer arizalar çıkabilir. Tokat bulaşık makinesi tamircisi tamircimiz evinize gelerek arızalı eşyanızın onarımını yapar.

   Tokat'ın En İyi Yorumlarına Sahip Beyaz Eşya Servisi

   Tokat ilinde yaşayan çoğu insanlar teknolojinin yeni çıkardığı son model elektronik eşyalardan almaktadırlar. Bölgemizin her ilçesinde her markadan beyaz eşya satan yerler vardır. İlk olarak marka ürünlerden Arçelik genelde beyaz elektronik eşyalarda daha kaliteli ve popüler olduğundan daha çok hizmet vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Vestel, Profilo gibi marka isimlerinden beyaz eşya alan kişiler vardır. Her markadan olan eşyaların belli bir satış oranı vardır. Bu alım satım oranı da bir eşyanın kalitesine dayanıklılığına göre değişmektedir. Firma olarak bu marka ürünlerin hepsine hizmet vermekteyiz. Teknik servis uzman kadromuzla sizlere kalite standartlında en iyi hizmeti sunarız.

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför