Beyaz Eşya Yedek Parçaları

yedek parça çamaşır makinası

Bera Teknik’ten beyaz eşya yedek parça desteği alabilirsiniz. Tüm marka ve model beyaz eşyaların yan sanayi ve orijinal yedek parçaları için bizimle iletişime geçin. Bu ürünler, beyaz eşyanın herhangi bir parçası bozulduğundan yenilemek için üretilmiş olan parçalardır. Ürün bozulduğunda çöpe atıp yenisini almak oldukça fazla masraflı olduğundan üreticiler yedek parça üretme fikrini geliştirmişlerdir.

Beyaz eşya yedek parça kullanımı, arıza veren parçayı tamir etmekten daha kârlı olduğundan tercih edilmektedir. Ürünleri firmamıza göndererek yedek parça değişimi yapabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı faaliyetlerimizle hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Formu Doldur Beyaz Eşya Servisi Çağır  Beyaz Eşya Yedek Parça Fiyatları

  Beyaz eşya yedek parça fiyatları, beyaz eşyanın cinsi ve hangi parçasına ait olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Beyaz eşyaların birçok kısmı olduğundan yedek parça çeşitleri de bir o kadar fazla olmaktadır. Eşyaları tamir ettirmek, usta işçilik masraflarına konusunda parça değiştirmeye göre daha pahalı tutmaktadır.

  Markalara göre de kalite değiştiğinden fiyatlar arasında çok olmasa da değişimler söz konusu olmaktadır. Örneğin Bosch beyaz eşya yedek parça fiyatları, Arçelik beyaz eşya yedek parça fiyatlarına göre parça parça değişiklik göstermektedir. Arçelik buzdolabı konusunda daha pahalı olurken Bosch bulaşık makinesi konusunda daha pahalı olabilmektedir.

  Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

  Bera Teknik Servis bir çok farklı beyaz eşya için tamir veya bakım hizmeti sağlayabiliyor. Aşağıdaki bölümden arızalı olan beyaz eşyanızı seçerek hemen servis talebinde bulunabilirsiniz.

  En Yakın Beyaz Eşya Yedek Parça

  Geniş araç filomuz sayesinde nerede olursanız olun, anında destek alabilirsiniz. Türkiye’nin her köşesine anında destek olabilmekteyiz. İnternetten ulaşabileceğiniz Online yedek parça beyaz eşya desteğimiz ile sizlere kolay hizmet imkânı sunmaktayız. Evinize hep en yakın beyaz eşya yedek parçacı olarak faaliyetlerimizi her geçen gün hızlandırmaktayız.
  Beyaz eşya konusu detaylı bir konu olmaktadır. Geniş dallarıyla birçok alanı bulunmaktadır. Ana hatlarıyla genelde mutfakta kullanılan büyük beyaz eşyalara verilen isim olmaktadır. Bu eşyalar arada arızalar verip bazı parçaları hasar görebilmektedir. Böyle durumlarda firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede sorununuza kökten çözüm getirebilirsiniz. Beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış, sadece o işi yapan profesyonel ustalarımızla beyaz eşyanız konusunda aklınızda bir soru bırakmadan hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

  Buzdolabı Yedek Parçaları

  Beyaz eşyalar birçok ürünün genel ismi olmaktadır. Buzdolapları da bu ürünlerden birisi olmaktadır. Buzdolapları ürünleri soğuk tutmak amacıyla yapılıp kullanılmakta olan eşyalardır. Günümüzde en çok kullanılan beyaz eşyalardan birisidir. Çok kullanıldığından dolayı çeşitli teknik sorunlar da meydana gelmektedir. Bazıları kullanıcı hatalı olsa da bazıları ürünlerin kendi üretim hataları ya da ortam şartlarından dolayı oluşturmaktadır. Bu sorunlar uzman ekipler tarafından çözülmelidir.
  Buzdolabı yedek parçaları satarken aynı anda teknik servis hizmeti vermekteyiz. Buzdolaplarında motor kısmında sorun olmadığı sürece diğer parçaları motora göre oldukça daha uygun fiyatlardadır. Hatta bu parçalar beyaz eşya yedek parça toptancıları ile görüşülerek toplu alımdan uygun fiyata alınabilmektedir.

  Çamaşır Makinesi Yedek Parçaları

  Çamaşır makinesi evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardan biri olmaktadır. Çamaşır makinesinin çalışma mantığı öncelik olarak suyla eşyaları ıslatıp deterjan ile yıkayıp suyla tekrardan durulama işlemidir. Bu işlem yapılırken seçilen yıkama programına göre makine devirli dönme hızına sahiptir. Suyla çalışan elektronik bir beyaz eşya olduğundan teknik sorun oluşturma riski daha fazla bulunmaktadır.
  Çamaşır makinası yedek parçaları da parça önemine göre fiyatlandırılmaktadır. Beyin kısmında bulunan parçaların yedek parçaları, diğer parçalara göre oldukça tuzlu bir fiyata sahiptir. İnce işçilik gerektiren parçalar olduğundan parçaları sökerken bile uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. İşinde uzman personellerle hizmet vermekte olan firmamızla iletişime geçerek anında teknik destek alıp yedek parça değişimini sağlayabilirsiniz.

  yedek parça çamaşır makinesi

  Bulaşık Makinesi Yedek Parçaları

  Bulaşık makineleri çamaşır makineleri mantığında çalışan aletlerdir. Elde bulaşık yıkamaya göre daha tasarruflu olmaktadır. Kirli bulaşıklar içine yerleştirilerek bulaşık deterjanı veya bulaşık kapsülü ilave edilerek kapağı kapatılır. Program seçilirken içindeki bulaşık çeşitlerine bakmak önemlidir. Programlar bulaşık miktarı ve çeşidine yapıldığı için tasarruf yapılacakken daha da zarar edebilirsiniz. Doğru bulaşık makinesi programı, bulaşıklarınızı en verimli ve kaliteli yıkanmasını sağlamaktadır.
  Zamanla yıkamalar yapıldıkça parçalar yıpranmaktadır. Yıpranmış parçalar yeni bulaşık makinası yedek parçaları ile değiştirilmelidir. Parçalar değiştirilirken çok dikkatli sökülüp takılmalıdır. Parçalar sökülmüşken temizlik yapılması da oldukça faydalı olacaktır. Zamanla artık bulaşıkların oluşturduğu tortu yapılar bulaşık verimini azaltmaktadır. Parçalar güzelce bakım yapılıp temizlenip değiştirildiği taktirde makine ömrünüz oldukça uzun ve verimli olacaktır.