Bulaşık Makinesi Servisi

bulaşık makinası servisi

Bera Teknik Servis vermiş olduğu bulaşık makinesi servisi hizmetlerinde belirli süreli garantiler sağlaması ile adından sıkça söz ettirir. Bulaşık makinesi tamircisi ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel çözümler üreten firmamız ekonomik servis ücretleri ile öne çıkar. Hemen 08503085017 numaralı hattı arayarak servis çağırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servis Fiyatları

Firmamız bulaşık makinesi servis fiyatlarını uygun seviyelerde tutarak yaygın servis ağını daima aktif çalışır hale getirebilmiştir. Bu durum aile bütçenizi korumaya da yardımcı olur. 2022 – 2023 yılları için belirlemiş olduğumuz 200₺ servis ücreti vardır.

Servis ücretleri cihazınızın tamirini kapsamaz. Bu ücret teknik servisimizin evinize ulaşması ve arıza tespiti yapması için alınır. Arıza tespiti sonrasında cihazınızda ne kadar masraf çıkacağı ustalarımız tarafından tamir öncesi tarafınıza bildirilir. Onayınız olmadan tamir işlemi yapılmaz. Tamir işlemi yapılmasa dahi servis ücreti tarafınızdan tahsil edilmektedir.

Servis fiyatlarımıza dahil olmayan hizmetler;

• Tamir işlemleri
• Parça değişimleri

bulaşık makinası servis ücretleri

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bera Teknik Servis bulaşık makinesi tamircisi kadrosu ile marka bağımlılığı olmadan tüm bulaşık makinelerine bakım veya onarım sağlayabilir. Bulaşık makineleri yıkama işlemine başladıktan sonra su basıncı ile çalışmasını sürdürür. Bu nedenle sık arıza yapmazlar. Fakat hatalı kullanımlar, yüksek voltaj veya aşırı yüklenmeden dolayı dönem dönem arıza yapan bu cihazlar uzman dokunuşuna ihtiyaç duyabilir.

Eğitimli tamircilerimiz cihazlarınızı uzun yıllar kullanmaya devam edebilmeniz için özveri ile haftanın 7 günü çalışırlar. Gerçekleştirdiğimiz her bulaşık makinesi tamiri sonrasında arkamızda tıkır tıkır çalışan cihazlar ve tertemiz bulaşıklar bırakırız. Hemen bizi arayın aynı gün servis hizmeti alın.

Hangi Bulaşık Makineleri İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı marka bulaşık makinesi için teknik hizmetler verir. Aşağıdaki bölümden markanızı seçerek tamirci çağırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Markanı Seç

Formu Doldur Tamirci Çağır  81 İlde Bulaşık Makinesi Tamiri

  Firmamız bulaşık makinesi tamirlerinde Bosch, Beko, Vestel, Profilo, Arçelik, Siemens, Samsung, Profilo, Altus ve Regal başta olmak üzere tüm markalar için 81 il ve yaklaşık 900 ilçede hizmet verir. Bu yaygın servis ağının vermiş olduğu güvenceler ile bir tamir hizmeti alabilirsiniz.

  Bulaşık makineleri tamir işlemleri sonucunda uzun yıllar yeniden kullanılabilir cihazlardır. Bu nedenle bozulduklarında yenisini almanız gerekmez. Sadece birkaç parça değişimi ve tamir işlemi sonrasında ilk günkü verimi ile çalışmasına devam edebilir. Bu nedenle bulaşık makinesi arıza yaptığında servis çağırmanız tüm problemi çözecektir. Bu noktada çağırmış olduğunuz servisin kalitesine dikkat etmeniz ve merdiven altı firmalardan uzak durmanız cihazınızın verimli çalışması için önemlidir.

  Hizmet veren beyaz eşya servisinin orijinal bulaşık makinesi parçaları kullanması önemlidir. Bu nedenle kapsamlı bir servisten destek almanız, cihazınızı uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar.

  bulaşık makinası tamircisi

  En Yakın Bulaşık Makinesi Servisi

  Bera Teknik Servis en yakın bulaşık makinesi servisi unvanını 81 ilde sunduğu yaygın teknik servis hizmetleri ile sağlamıştır. Bu hizmetler eş zamanlı olarak ayrı ayrı teknik servis araçları ile sağlanır. Her ilçede bulundurduğumuz teknik ekipler daima size en yakın konumdadır.

  Size yakın olmanın yanı sıra hızlı bir tamir işlemi için teknik servis araçlarımızda tüm marka ve modellerin sık arıza yapan yedek parçaları da bulunur. Bu sayede hızlı bir onarım sağlarız. Siz de kapsamlı bir teknik servisten uzman çağırmak için 08503085017 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  en yakın bulaşık makinası tamircisi

  En İyi Yorumlara Sahip Bulaşık Makine Servisi

  Bu firmadan kombi bakımı satın aldık, 300₺’ye yaptılar. Yaklaşık yarım saat sürdü. Dikkatli ve kibar bir ekipleri var. Teşekkür ederiz.

  Aylin Selda Başer
  Aylin Selda Başer

  Buderus marka kombimiz arıza lambasını yakmıştı. Gece 1 de aradım cevap alabildim. Aynı gece gelip çözdüler.  24 saat hizmet vermeleri güzel fakat biraz daha ekonomik olsa daha iyi olurdu.

  Ali Gültekin
  Ali Gültekin

  Tamircilerinden çok memnun kaldım. Ama biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum.

  Meral İnat
  Meral İnat
  Ev Hanımı

  Kombimiz su akıtıyordu daha önce başka bir servis çağırdım 1400TL fiyat çıkardı. Bera Tekniği aradım geldiler sadece kombiye hava basıp gittiler. Kombim arızalı bile değilmiş. Çok teşekkür ederim.

  Metin YILDIRIM
  Metin YILDIRIM
  Öğretmen

  20 dakika içinde geldiler. Rekor bence. Çokta basit bir arıza olmamasına rağmen 1-1.5 saatte gerekli parçalar değiştirilip onarım yapıldı. Makul da fiyatları var tavsiye ederim.

  Sevim GÜLER
  Sevim GÜLER
  Ev Hanımı

  Tüm Markalar İçin Bulaşık Makinesi Tamircisi

  Bera ailesi olarak başta Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Vestel, Altus, Siemens, Samsung ve Regal markalar olmak üzere her marka ve model bulaşık makinalarına teknik servis desteği sunabilmekteyiz. Sizlerde en çok tercih edilen bulaşık makinası tamircisini arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve uzman ekibimizi çağırabilirsiniz.

  Call Now Button