Bulaşık Makinesi Servisi

bulaşık makinası servisi

Bera Teknik Servis vermiş olduğu bulaşık makinesi servisi hizmetlerinde belirli süreli garantiler sağlaması ile adından sıkça söz ettirir. Bulaşık makinesi tamircisi ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel çözümler üreten firmamız ekonomik servis ücretleri ile öne çıkar. Hemen 08503085017 numaralı hattı arayarak servis çağırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servis Fiyatları

Firmamız bulaşık makinesi servis fiyatlarını uygun seviyelerde tutarak yaygın servis ağını daima aktif çalışır hale getirebilmiştir. Bu durum aile bütçenizi korumaya da yardımcı olur. 2022 – 2023 yılları için belirlemiş olduğumuz 200₺ servis ücreti vardır.

Servis ücretleri cihazınızın tamirini kapsamaz. Bu ücret teknik servisimizin evinize ulaşması ve arıza tespiti yapması için alınır. Arıza tespiti sonrasında cihazınızda ne kadar masraf çıkacağı ustalarımız tarafından tamir öncesi tarafınıza bildirilir. Onayınız olmadan tamir işlemi yapılmaz. Tamir işlemi yapılmasa dahi servis ücreti tarafınızdan tahsil edilmektedir.

Servis fiyatlarımıza dahil olmayan hizmetler;

• Tamir işlemleri
• Parça değişimleri

bulaşık makinası servis ücretleri

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bera Teknik Servis bulaşık makinesi tamircisi kadrosu ile marka bağımlılığı olmadan tüm bulaşık makinelerine bakım veya onarım sağlayabilir. Bulaşık makineleri yıkama işlemine başladıktan sonra su basıncı ile çalışmasını sürdürür. Bu nedenle sık arıza yapmazlar. Fakat hatalı kullanımlar, yüksek voltaj veya aşırı yüklenmeden dolayı dönem dönem arıza yapan bu cihazlar uzman dokunuşuna ihtiyaç duyabilir.

Eğitimli tamircilerimiz cihazlarınızı uzun yıllar kullanmaya devam edebilmeniz için özveri ile haftanın 7 günü çalışırlar. Gerçekleştirdiğimiz her bulaşık makinesi tamiri sonrasında arkamızda tıkır tıkır çalışan cihazlar ve tertemiz bulaşıklar bırakırız. Hemen bizi arayın aynı gün servis hizmeti alın.

Hangi Bulaşık Makineleri İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis bir çok farklı marka bulaşık makinesi için teknik hizmetler verir. Aşağıdaki bölümden markanızı seçerek tamirci çağırabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Markanı Seç

Formu Doldur Tamirci Çağır  81 İlde Bulaşık Makinesi Tamiri

  Firmamız bulaşık makinesi tamirlerinde Bosch, Beko, Vestel, Profilo, Arçelik, Siemens, Samsung, Profilo, Altus ve Regal başta olmak üzere tüm markalar için 81 il ve yaklaşık 900 ilçede hizmet verir. Bu yaygın servis ağının vermiş olduğu güvenceler ile bir tamir hizmeti alabilirsiniz.

  Bulaşık makineleri tamir işlemleri sonucunda uzun yıllar yeniden kullanılabilir cihazlardır. Bu nedenle bozulduklarında yenisini almanız gerekmez. Sadece birkaç parça değişimi ve tamir işlemi sonrasında ilk günkü verimi ile çalışmasına devam edebilir. Bu nedenle bulaşık makinesi arıza yaptığında servis çağırmanız tüm problemi çözecektir. Bu noktada çağırmış olduğunuz servisin kalitesine dikkat etmeniz ve merdiven altı firmalardan uzak durmanız cihazınızın verimli çalışması için önemlidir.

  Hizmet veren beyaz eşya servisinin orijinal bulaşık makinesi parçaları kullanması önemlidir. Bu nedenle kapsamlı bir servisten destek almanız, cihazınızı uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar.

  bulaşık makinası tamircisi

  En Yakın Bulaşık Makinesi Servisi

  Bera Teknik Servis en yakın bulaşık makinesi servisi unvanını 81 ilde sunduğu yaygın teknik servis hizmetleri ile sağlamıştır. Bu hizmetler eş zamanlı olarak ayrı ayrı teknik servis araçları ile sağlanır. Her ilçede bulundurduğumuz teknik ekipler daima size en yakın konumdadır.

  Size yakın olmanın yanı sıra hızlı bir tamir işlemi için teknik servis araçlarımızda tüm marka ve modellerin sık arıza yapan yedek parçaları da bulunur. Bu sayede hızlı bir onarım sağlarız. Siz de kapsamlı bir teknik servisten uzman çağırmak için 08503085017 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  en yakın bulaşık makinası tamircisi

  En İyi Yorumlara Sahip Bulaşık Makine Servisi

  Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

  Yakamoz ACAR
  Yakamoz ACAR
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

  Orkun ÇALIŞKAN
  Orkun ÇALIŞKAN
  Diş Hekimi

  Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

  Burak POYRAZ
  Burak POYRAZ
  Bilgisayar Mühendisi

  Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

  Çetin AKKOYUN
  Çetin AKKOYUN
  Müteahhit

  Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

  Baki GÜLMEZ
  Baki GÜLMEZ
  Mühendis

  Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

  İsmail PEKKAN
  İsmail PEKKAN
  Kuaför

  Tüm Markalar İçin Bulaşık Makinesi Tamircisi

  Bera ailesi olarak başta Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Vestel, Altus, Siemens, Samsung ve Regal markalar olmak üzere her marka ve model bulaşık makinalarına teknik servis desteği sunabilmekteyiz. Sizlerde en çok tercih edilen bulaşık makinası tamircisini arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve uzman ekibimizi çağırabilirsiniz.