Buzdolabı Servisi

buzdolabı tamir bakımı

Bera Teknik Servis ile buzdolabı servisi ekonomik ücretler ile alınabilen bir hizmettir. Uzman beyaz eşya tamircilerimiz buzdolaplarınız için anında destek sağlayabilir. Buzdolabı tamircisi hemen her mahallede bulabileceğiniz bir hizmettir. Fakat bu hizmeti bir profesyonelden almak cihaz ömrünün uzamasına ve daha sessiz çalışmasına yarar. Hemen 08503085017 numaralı hattımızı arayarak servis çağırabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Ücretleri

Bera Teknik Servis buzdolabı servisi fiyatları üzerinde baskın bir rol oynar. Neredeyse tüm Türkiye’de servis fiyatlarının belirleyici rolünde olan firmamız bu ücretleri ekonomik seviyelerde tutarak aile bütçenize katkıda bulunmayı hedefler.

2022 – 2023 döneminde buzdolabı servis ücretleri 200₺ olarak belirlenmiştir. Bu tutar aşağıdaki hizmetlerden herhangi biri almanız durumunda tarafınızdan tahsil edilmektedir.

• Servis Çağırma
• Arıza Tespiti
• Basit Ayarlar

Yukarıda belirtilen işlemlerin dışında buzdolaplarınızda başka bir arızanın tespit edilmiş olması durumunda tamir için tarafınıza bir fiyat teklifi sunulur. Bu teklifi onayınız sonrasında tamir işlemine başlanır. Bu durum sürpriz ödemelerden sizi korur. Ekonomik bir servis hizmeti almak için hemen Bera Teknik Servis’e 08503085017’yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Hangi Buzdolapları İçin Hizmet Veriyoruz?

Bera Teknik Servis tüm marka ve model buzdolapları için teknik servis hizmeti verir. Aşağıdaki bölümden beyaz eşya markanızı seçerek hemen servis çağırabilirsiniz.

Buzdolabı Markanı Seç

Formu Doldur Tamirci Çağır  Buzdolabı Tamircisi

  Firmamız bünyesinde çalışan her buzdolabı tamircisi tüm marka ve model buzdolapları için bir çok özel eğitimden geçer. Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi buzdolaplarının daha karmaşık ve daha ergonomik hale gelmesini sağlamıştır. Bu durum tamircilerimizin de teknoloji ile aynı seviyede ilerlemesini zorunlu kılmıştır. Bu nedenle tüm markalar için buzdolabı servisleri dersi alan tamircilerimiz sahadadır.

  Buzdolabı, yedek parçaları pahalı bir cihazdır. Bu nedenle tamircinin buzdolabı üzerinde yapacağı arıza teşhisi kritik önem taşır. Bunun yanı sıra bazı parçaları ise tamir görebilir. Bu nedenle tamircilerimiz parça değişimleri, parça onarımları, sessiz çalışma, enerji verimliliği, hızlı soğutma ve soğutma teknolojileri hakkında uzmanlarımıza düzenli dersler veririz.

  buzdolabı tamircileri

  Buzdolabı Tamir Servisi

  Buzdolabı tamiri mümkün olan bir cihazdır. Özellikle yaz dönemlerinde yoğun çalışması sebebiyle bazı arızalar verebilen bu cihazların uzman dokunuşuna ihtiyacı olabilir. Firmamız ülkemizin her köşesinde hizmet veren profesyonel buzdolabı tamircileri ile en yaygın buzdolabı servis ağına sahiptir. Bu nedenle hızlı bir servis hizmeti alabilirsiniz.

  Ekiplerimiz buzdolabı tamirlerini bir çok marka için verebiliyor. Bu markalar şöyle listelenir;
  • Arçelik Buzdolabı Tamiri
  • Beko Buzdolabı Tamiri
  • Vestel Buzdolabı Tamiri
  • Bosch Buzdolabı Tamiri
  • Profilo Buzdolabı Tamiri
  • Siemens Buzdolabı Tamiri
  • Samsung Buzdolabı Tamiri
  • Altus Buzdolabı Tamiri
  • Regal Buzdolabı Tamiri

  en yakın buzdolabı tamircisi

  Tüm Markalar İçin Buzdolabı Servisi

  Firmamız tüm marka ve modeller için buzdolabı servisi hizmeti verebiliyor. Bu nedenle marka ve model arayışına girmeden hemen servis çağırabilirsiniz. Servis kaydı oluştururken çağrı merkezi yetkililerimiz cihazınızın markasını soracak ve bu marka üzerinde uzmanlığı olan personeli konumunuza yönlendirecektir.
  Bera Teknik Servis arkasında verimli bir soğutma sağlayabilen, elektrik tüketimi düşük, sessiz çalışan ve uzun ömürlü buzdolapları bırakır. Bize ulaşın hatasız bir buzdolabı tamiri hizmeti alın.

  Firmamızdan Arçelik buzdolabı servisi, Beko buzdolabı servisi, Samsung buzdolabı servisi, Vestel buzdolabı servisi, Bosch buzdolabı servisi ve Profilo buzdolabı servisi talep edebilirsiniz.

  buzdolabı tamir fiyatları
  buzdolabı servis ücreti

  Buzdolabı Servisi Çağırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Her yıl yüzlerce kullanıcı buzdolabı servisi adı altında merdiven altı hizmetler sunan bir çok firma tarafından zarar görüyor. Bu durumun önüne geçmek için servis çağırırken dikkatli olmak gerekiyor. Buzdolabı tamircisini talep ederken aşağıdaki huşulara dikkat etmeniz daha iyi bir hizmet almanıza olanak tanır.

  • Firma unvanının açık şekilde yazılmış olması
  • Ulaşılabilirlik (Sabit bir telefon veya çağrı merkezi yönetmesi)
  • Yaygın servis ağıda sahip olması
  • Yedek parça konusunda hazır olması
  • Tamircilerinin eğitimli olması

  En İyi Yorumlara Sahip Buzdolabı Servisi

  Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

  Yakamoz ACAR
  Yakamoz ACAR
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

  Orkun ÇALIŞKAN
  Orkun ÇALIŞKAN
  Diş Hekimi

  Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

  Burak POYRAZ
  Burak POYRAZ
  Bilgisayar Mühendisi

  Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

  Çetin AKKOYUN
  Çetin AKKOYUN
  Müteahhit

  Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

  Baki GÜLMEZ
  Baki GÜLMEZ
  Mühendis

  Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

  İsmail PEKKAN
  İsmail PEKKAN
  Kuaför