Çamaşır Makinesi Servisi

çamaşır makinası servisi

Türkiye’nin her noktasına çamaşır makinesi servisi parolasıyla yola çıkan Bera Teknik, hedefini gerçekleştirdi. Tüm marka ve modellere çamaşır makinası tamiri ve bakımı yapabilen profesyonel çamaşır makinası tamircilerimiz ile her zaman evinize en yakın çamaşır makinesi servisi olduk.
25 yıllık tecrübemizle fark yaratan ve garantili teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servis Fiyatları

Bera Teknik Servis çamaşır makinesi servis fiyatları ile daima diğer beyaz eşya servislerinden bir adım öndedir. Ekonomik şekilde hesaplanan bu fiyatlar kesenizi yormayacak seviyelerde belirlenmiştir. Çamaşır makinesi ustalarımızın servis ücreti 2022 – 2023 sezonu için 200TL olarak belirlenmiştir. Belirtilen bu tutar içerisinde makinenizin onarımı yoktur. Cihazınızda hiçbir arıza olmasa dahi ekiplerimiz servis ücreti talep ederler. Arızanın tespiti ve tamiri sonrasında toplam onarım bedeli tarafınızdan talep edilir.

Çamaşır makineniz tamir edilmeden önce tamircilerimiz bu tamiratın ne kadarlık bir fatura ile sonuçlanacağını tarafınıza iletmekle yükümlüdürler. Sizin onayınız sonrasında tamir işlemine başlanır. Bu durum sürprizler ile karşılaşmanızı önler.

çamaşır makinası servis ücreti

Çamaşır Makinesi Tamircisi

Firmamızdan eğitim alarak sahada hizmete başlayan her çamaşır makinesi tamircisi tüm marka ve model cihazların tamirini gerçekleştirebilir duruma erişir. Tamircilerimiz çamaşır makinelerinizi kusursuz şekilde tamir edebilmek için arıza tespiti, parça değişimi, elektrik, elektronik, yazılım, verimlilik ve diksiyon dersleri almıştır. Güvenle cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Hangi Çamaşır Makineleri İçin Hizmet Veriyoruz?

Firmamız bir çok farklı çamaşır makinesi için teknik hizmetler verir. Aşağıdaki sekmeden makinenizin markasını seçerek servis çağırabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Markanı Seç

Formu Doldur Tamirci Çağır  81 İlde Çamaşır Makinesi Tamiri

  Bera Teknik Servis 81 ilin tamamı ile kalmaz bu illerin neredeyse tüm ilçelerinde çamaşır makinesi tamiri hizmeti verir. Çamaşır makinesi onarımını Beko, Arçelik, Vestel, Siemens, Samsung, Regal, Bosch, Profilo ve Altus başta olmak üzere tüm beyaz eşya markaları için alabilirsiniz.

  Çamaşır makineleri yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz ekipmanlarıdır. Bu ekipmanların arıza yapması yenisini almanızı gerektirmez. Herhangi bir çamaşır makine arızası durumda Bera Teknik Servis’ten onarım talebinde bulunarak aynı makineyi uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

  çamaşır makinası tamiri

  En Yakın Çamaşır Makinesi Servisi

  Bera Teknik, sizlere en yakın çamaşır makinası servisini sunarak hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlıyor. Size en yakın Arçelik çamaşır makinesi tamircisi veya Samsung çamaşır makinesi servisi için bize 08503085017 numaralı hattan erişebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan her Beko çamaşır makinesi tamircisi cihazlarınız için profesyonel destekler sunabilir.

  Firmamızın size yakın olmasını sağlayan yaklaşık 800 teknik servis aracı bulunur. Ülkemizin her ilçesinde ayrı ayrı eş zamanlı hizmetler sağlayan bu araçlar aynı zamanda bir beyaz eşya yedek parça taşıyıcısıdır. Arızanızı aynı anda çözebilmek için profesyonel bir alt yapıya sahip Bera Teknik Servis’i arayarak uzman desteğine erişebilirsiniz.

  en yakın çamaşır makinası servisi

  En İyi Yorumlara Sahip Çamaşır Makine Servisi

  Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

  Yakamoz ACAR
  Yakamoz ACAR
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

  Orkun ÇALIŞKAN
  Orkun ÇALIŞKAN
  Diş Hekimi

  Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

  Burak POYRAZ
  Burak POYRAZ
  Bilgisayar Mühendisi

  Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

  Çetin AKKOYUN
  Çetin AKKOYUN
  Müteahhit

  Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

  Baki GÜLMEZ
  Baki GÜLMEZ
  Mühendis

  Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

  İsmail PEKKAN
  İsmail PEKKAN
  Kuaför

  Tüm Markalar İçin Çamaşır Makinesi Tamircisi

  Bera Teknik Servis marka bağımlılığı olmayan ve yetkili servis kalitesinde hizmetler sağlayan bir özel beyaz eşya servisidir. Bu nedenle tüm beyaz eşyalarınız için güvenle servis çağırabilirsiniz. Başta Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Vestel, Altus, Siemens, Samsung ve Regal marka olmak üzere tüm çamaşır makineleri için profesyonel tamirci taleplerinize cevap verebiliyoruz.

  Firmamız daha temiz çamaşırlar, daha güvenli makinalar ve iyi yıkanmış kıyafetler için bu hizmetini yılın 365 günü verir.