Çiğli Kombi Servisi

kombi servisi çiğli

Soğuk kış günlerine yaklaştığımız bugünlerde Çiğli Kombi Servisi, deneyimli ve uzman personeli ile kombinizin kışa hazırlanmasında yardımcı olmak adına en hızlı tempoda müşterilerine yetişme çabası içerisinde çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini, güvenliğini ve konforunu ön planda tutan hizmet anlayışıyla gayretlerini arttırarak sürdürmektedir.

Çiğli Kombi Servisi Fiyatları

Gezici araçlarımız ihtiyaç duyduğunuzda sevk edilmeye hazır beklemektedir. İletişim numaralarımızdan ve web sitemizden günün herhangi bir saatinde teknik servisimize ulaşarak talepte bulunduğunuzda bakım, onarım ve acil arıza giderme durumları için en çabuk şekilde randevu planlanmaktadır. Firmamız; yetkilisi olduğumuz kombi markalarından aldığımız garanti ve yedek parçası güvencesiyle servisimiz tarafından yapılan bakım, onarım ve arıza giderme hallerinde orijinal yedek parça kullanımını garanti etmektedir.

Teknikerlerimiz birçok kombi markasına müdahale edebilecek yetenekte ve eğitimini almış bulunmaktadır. Kombinizle ilgili sorunlarınız giderilirken Çiğli kombi servisi fiyatlarımız ile size en uygun ekonomik koşullarda hizmet sunulmaktadır. Gönül rahatlığı ile güvenliğinizi riske etmeden Çiğli ve çevresinde hizmet veren teknik servisimizi arayabilirsiniz.Çiğli Kombi Bakım, onarım ve arıza giderme hizmetlerinde işinin ehli personeli ile her işinde güven vermekte ve güven tazelemektedir.

Alarko, Baymak, ECA, Demirdöküm, Viessmann,Vaillant, Buderus, Ariston, Ferroli, Yetsan, Vestel, Termodinamik, Susler, Bosch, Rubenis, Royal, Raks, Protherm, Merloni, Lambert, Immergas, İhlas, Icon, General Electric, Fujitsu, Fellini, Etna, Emka, Daxom, Daikin, Buhara, Blowtherm, Beretta, Beko, Baykan, Baxi, Auer, Isısan gibi farklı marka ve modelli kombilerinizin periyodik bakımları garanti süresi içerisinde servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

kombi bakımı çiğli

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi tamircisi çiğli

  Çiğli Kombi Tamir Servisi

  Çiğli kombi tamir servisi profesyonel kadrosu ile en iyi hizmeti vermek için sıkı ve kontrollü biçimde çalışmaktadır. Teknikerlerin ve ustaların eğitimi üzerinde önemle duran Baymak kombi servisi olarak marka değerini korumak için müşterilerimizin memnuniyetini ve orijinal parça kullanımını da yakınen takip etmekte ve eksilen malzemeyi süratle temin etmektedir.

  En yaygın kullanılan tam yoğuşmalı kombilerde ve diğer kombi modellerindeki yeniliklerde kısa zamanda adapte olan, sorumluluk alanında uzmanlaşmış, kendini yetiştirmiş, deneyimli ve kaliteli işçiliği ile öne çıkan personeliyle hizmet vermektedir.

  Çiğli Petek Temizleme

  Çiğli Kombi petek temizliği iyi seviyede bir bakım ve onarım kadar kritik bir husustur. İşini bilmeyen acemi ya da amatör personel tarafından yapılmazsa petek ve radyatörlerinizde yaşanan sıcak su dolaşım problemi yüzünden ısınmada güçlüklerle karşılaşmak zorunda kalırsınız.

  Bakıma veya arıza onarıma giden ekibimizden isteyebileceğiniz gibi özel olarak da detaylı petek temizliği talebiniz güveninizle zamanında karşılanabilmektedir. Firmamızca; konutlarınızdaki, özel ve resmi okullardaki, iş yerlerindeki, iş merkezlerindeki hatta resmi kurumlardaki petek ve radyatör temizlikleri uygun temizlik malzemeleri kullanılarak düzenli olarak yapılabilmektedir.

  Kombi, petek, radyatör ve tesisatlarınıza bakımı ve temizliği ile markası ne olursa olsun garantili olarak yapan Çiğli Kombi tamiri de en uygun ekiplerle en doğru çözümler üretilerek yapılmaktadır. Kombilerinizin özelliği bacalı, hermetik, tam yoğuşmalı veya elektrikli hangi çeşit olursa olsun arıza durumlarında en iyi ve en çabuk hizmet üretilebilmektedir. Gaz, su ve elektrik kaçağı dışında; yüksek miktarda, verimsiz ve riskli doğal gaz kullanımını tetikleyen ateşleme arızası ve kombinin beyni görevindeki ana kart arızası en ciddi olan ve mutlaka servis tarafından tamir gerektiren arızalardır.

   Çiğli Kombi Bakımı

   Çiğli Kombi Bakım servisi bakım sırasında öncelikle cihazın gövdesinde sistemi çalıştıran mekanik parçalar, borular, radyatörler ve peteklerde bir sorun olup olmadığının kontrolü sağlanmaktadır. Kombi bakımında servisin çağrılıp çağrılmamasını düşünürken gözden kaçırılmaması gereken bir diğer konu doğal gaz ve tesisata kombiye gelen suyun basınç seviyesi ile elektrik aksamının ancak, teknik cihazlarla kontrolünün yapılabildiğinin bilinmesidir.

   Kombi bakımlarınıza; kombideki su başlangıçta boşaltılarak başlanması gerekmektedir. Ardından kombide oluşan tozlar temizlenmektedir. Baca fanı, brülör ve yanma haznesi temizliği üzerinde de özellikle durulmaktadır.

   Gaz ayarları yapılıp, filtre temizliği, ateşleyici başlık kontrolü ile bakım tamamlanmaktadır. Varsa tespit edilen arızalar uzman personel tarafından giderilmektedir. Su yeniden kombiye yüklenip, son olarak kombinin sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak testleri yapılıp bakımı tamamlanmaktadır.

   kombi tamiri çiğli
   kombi teknik servisi çiğli

   Çiğli Kombi Tamircisi

   Çiğli kombi tamircisi gezici araçlarıyla hazır beklemektedir. Acil müdahale gerektiğinde talebinizle süratle adresinize ulaşmaktadır. Periyodik bakımı ihmal edilen veya zamanında yapılmayan ya da amatör kişilerce orijinal yedek parça kullanılmadan yapılan bakım işlemlerinden kaynaklı arızalarla sık sık karşılaşılmaktadır.

   Hem sağlığınızı korumak hem de riskleri azaltmak maksadıyla kombilerinizin bakımlarını yetkili servisimize zamanında yaptırmanız büyük önem taşımaktadır. Yetkili servise yaptırdığınız bakımlarda hem garantiniz devam etmekte hem de parça değişimlerinde yeni garanti süresi alınmaktadır.

   Çiğli kombi tamircileri basit bir işlem olarak görülen kombi bakımlarına hassasiyetle yaklaşmaktadır. Teknik servisimizde bayilerden satın aldığınız aşamadan itibaren kombilerinizin yerinin keşfiyle başlayıp montajıyla sona eren süreçte kombileriniz kayıt altına alınmaktadır. Periyodik bakım zamanı gelen kombileriniz yakından takip edilerek size hatırlatmalarda bulunulmaktadır.

   Bakım öncesinde teknikerlerimiz cihazınızın başına gelerek elektrik, gaz ve su bağlantılarını ve kaçak olup olmadığını kontrol etmektedir. Kombideki sıcak suyun durumu, kombinin yanma performansı ve kombideki suyun sızdırmazlık testi yapılmaktadır.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Çiğli Demirdöküm kombi servisi usta tamircileriyle 24 saat hizmetinizde. Hemen arayın.

   ECA Kombi Servisi

   Çiğli ECA kombi servisi karşılaştığınız arızalara profesyonel olarak müdahale eder. 7/24 arayabilirsiniz.

   Buderus Kombi Servisi

   Buderus kombilerinizin bakım ve onarımı için uygun fiyatlı hizmet Bera'da. 7/24 destek isteyebilirsiniz.

   Baymak Kombi Servisi

   Çiğli Baymak kombi servisi doğru arıza tespiti ve doğru müdahale için uzman ekipleriyle hizmetinizde.

   Ferroli Kombi Servisi

   Ferroli kombilerinizde karşılaştığınız her sorunda Bera teknik kusursuz bir destek sağlar.

   Vaillant Kombi Servisi

   Bera Teknik, Çiğli Baymak kombi servisi olarak 24 saat hizmet vermektedir.

   Bosch Kombi Servisi

   Bera Teknik, Bosch kombilerinizin tamiri için 24 saat teknik destek sağlamaktadır.

   Ariston Kombi Servisi

   Çiğli Ariston kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Alarko Kombi Servisi

   Çiğli Alarko kombi servisi bünyesinde 7/24 profesyonel ekipler mevcuttur. Hemen arayın.

   Viessmann Kombi Servisi

   Çiğli Viessmann kombi servisi karşılaştığınız arızalara en hızlı müdahaleyi sağlar. Hemen arayın.

   Yetsan Kombi Servisi

   Çiğli Yetsan kombi servisi 24 saat hizmetinizde. Uygun fiyatlı hizmet için hemen arayın.

   Vestel Kombi Servisi

   Vestel kombiler konusunda tecrübeli tamircilerimiz Bera Teknik güvencesiyle hizmetinizde.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Termodinamik kombilerinize Bera Teknik güvencesiyle hizmet almak için hemen arayın./font>

   Süsler Kombi Servisi

   Karşılaştığınız arızaların tamiri için güvenilir hizmeti Çiğli Süsler kombi servisinde bulabilirsiniz.

   Rubenis Kombi Servisi

   Çiğli Rubenis kombi servisi usta tamircileriyle haftanın her günü hizmetinizde. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla.

   Royal Kombi Servisi

   Çiğli Royal kombi servisi tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda size en yakın kombi tamircisidir.

   Raks Kombi Servisi

   Bera Teknik, Çiğli Raks kombi servisi hizmetlerini 7/24 yürütmektedir.

   Protherm Kombi Servisi

   Bera Teknik, müşteri memnuniyeti önceliğiyle daima tercih sebebidir. Kaliteli bir hizmet almak için hemen arayın .

   Merloni Kombi Servisi

   Merloni kombileriniz için 24 saat hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Üstelik en uygun fiyatlarla.

   Lambert Kombi Servisi

   Çiğli Lambert kombi servisi 24 saat çalışma esasıyla hizmetlerini yürütmektedir.

   İmmergas Kombi Servisi

   İmmergas kombilerinizin bakım ve tamiri için güvenle usta tamircilerimizden destek alabilirsiniz.

   İhlas Kombi Servisi

   En çok tercih edilen kombi servisi olarak İhlas kombi tamiri hizmetlerimiz sürüyor. Üstelik sezona özel kampanyalarımızdan mutlaka faydalanmalısınız.

   Icon Kombi Servisi

   81 ilde Icon kombileriniz tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Hemen arayın gelelim. Bera fark yaratır.

   General Electric Kombi Servisi

   General Electric kombilerinizin bakım ve onarımı için ilk tercihiniz Bera olursa pişman olmazsınız.

   Fujitsu Kombi Servisi

   Çiğli Fujitsu kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde.

   Fellini Kombi Servisi

   Fellini kombilerinizde karşılaştığınız arızalar için 24 saat teknik destek isteyebilirsiniz.

   Etna Kombi Servisi

   Çiğli Etna kombi servisi uzman kadrosuyla 24 saat hizmetinizde. Çağırın gelelim.

   Emko Kombi Servisi

   Çiğli Emko kombi servisi 24 saat çalışma esasıyla hizmetinizde.

   Daxom Kombi Servisi

   Bera Teknik, Çiğli Daxom kombi servisi olarak tüm mahallelerde 7/24 faaliyetlerini sürdürmektedir.

   Daikin Kombi Servisi

   Daikin kombilerinizde karşılaştığınız arızalar için bir telefonunuz yeterli. Hemen arayın.

   Buhara Kombi Servisi

   Çiğli Buhara kombi servisi karşılaştığınız arızalarda ekonomik çözümleriyle kapınızda.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Bera Teknik, doğru arıza tespiti ve doğru müdahale için uzman ekiplerle hizmet vermektedir.

   Beretta Kombi Servisi

   Beretta kombileriniz için 45 dakika içerisinde hizmet almanız mümkün. Hemen arayın.

   Beko Kombi Servisi

   Beko kombilerinizin tamir ve bakımı için usta tamircilerimiz 24 saat hizmetinizde.

   Baykan Kombi Servisi

   Çiğli Baykan kombi servisi müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmalarına devam etmektedir.

   Baxi Kombi Servisi

   Çiğli Baxi kombi servisi usta tamircileriyle 24 saat kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

   Auer Kombi Servisi

   Çiğli Auer kombi servisi uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Isısan Kombi Servisi

   Bera Teknik güvencesiyle, Çiğli Isısan kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayın.

   İzmir Çiğli Kombi Servisi

   İzmir Çiğli kombi servisi kendi teknik personelini yılda en az bir kez Demirdöküm merkez tesislerinde verilen tazeleme eğitimine göndererek teknolojik gelişmelere ayak uydurmalarını sağlamaktadır. Tüm bakım, tamir ve arıza giderme işlemleri Demirdöküm güvencesi altında yapılmaktadır.

   Demirdöküm marka kombilerinizi de diğer markalarda olduğu gibi eğer, periyodik bakım zamanı geldiğinde veya garanti süresi içinde arıza meydana geldiğinde, Demirdöküm yetkili servisi dışında, yetkisiz servisler çağırarak müdahaleler yaptırılırsa bunun sorumluluğu tamamen müşteride olacaktır. Mevzuat gereği, kombiniz garanti kapsamı dışına çıkmış olmaktadır.

   7/24 Çiğli Kombi Servisi

   Acil müdahale ekiplerimiz 7/24 Çiğli kombi servisi hizmeti ile her an yanınızda olmaktadır. Acil arıza durumlarında çağırdığınız gezici araçlarımız yeterli yedek parça imkanı, teçhizat ve teknikerlerle donatılmış halde göreve hazır beklemekte ve talebinizle müdahaleleri derhal gerçekleştirmektedir.

   Orijinal parça desteği kullanarak bakım ve onarım yapan Çiğli kombi servis ücretleri piyasada size aktarılan en ucuz, bütçenize en uygun hizmettir. Yenilikleri yakından takip eden servisimiz hizmette kalitenin yanında ekonomik koşullarınızı değerlendirerek işin nevine ve büyüklüğüne uygun servis ücretleri teklif etmektedir. İlk defa alınan kombilerin takılması öncesindeki keşif ve montaj ücretsiz yapılmaktadır.

   Yapılan her bakım ve onarımda firmamız masraflarını en aza düşürmeyi ön planda tutmaktadır. Bakım, onarım, arıza giderme, parça değişimi, tesisat tadilatı ve petek temizliği firmamızın güvencesi altında yapılmaktadır. Teknik servisimiz LPG’li ocaklarınızın dönüşümünü yapma imkan ve kabiliyetine de sahiptir.

   petek temizleme çiğli