Dikili Kombi Servisi

kombi servisi dikili

Kombi alanında hizmet veren ,Dikili kombi servisi çok sayıda farklı markanın bakım, onarım ve temizliği yapabilecek deneyimli ve uzman teknikerleri ile bölgenin en iyi teknik servisidir. Teknik servisimiz; kullandığı teçhizat ve malzeme ile kombinizin bakımını, kombinizin onarımını, kombinizin ayarlarını, kombinizin revizyonunu ve petek temizliğini en güvenli yollardan bir planlama ve talep dahilinde mümkün olan en kısa zamanda yapmaktadır.

Önceliğimiz müşterimizin memnuniyeti, güvenliği, konforu ve ekonomisidir.

Dikili Kombi Servisi Fiyatları

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden yönetici kadrosu ile firmamız bünyesinde çalışan uzman personelimizin eğitimi üzerinde özenle durulmaktadır. Müşterilerimizin cihazları başından itibaren sistemimize kaydedilerek durumları yakınen takip edilmektedir. Gelişen her farklı durumda web sitemizden veya kayıtlı telefon/ müşteri hizmet numaralarımızdan servisimize rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Dikili kombi servisi fiyatları; profesyonel ekipleri ve gezici servis araçlarıyla hafta içi veya hafta sonu fark etmeden her an görev bekleyerek en cazip ücretleri sunar. Arıza meydana geldiğinde veya tedirgin olduğunuz bir konu gerçekleştiğinde günün hangi saati olursa olsun aradığınızda randevu, acil destek veya ücretsiz olarak danışma hizmeti 7/24 verilmektedir.

Civardaki her yerleşim noktasına arızanın aciliyet durumu değerlendirilerek kombinizin arıza giderme işlemleri ve bakım, onarımı ya da temizlik için en kısa zamanda gezici araçlarımız derhal sevk edilmektedir. Dikili Kombi bakım hizmetini; meydana gelebilecek arızaları önlemek ve mağduriyeti azaltmak için birinci sıraya almaktadır.

kombi bakımı dikili

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi tamircisi dikili

  Dikili Kombi Tamir Servisi

  Dikili kombi tamir servisi kombilerinizi takılacağı yerin keşfinden başlayarak tesisatında kullandığı malzemeye, montajına, bakımına ve gerektiğinde tamirine büyük önem vermektedir. Dikili’de ısınmada kullandığınız her cins ve marka kombilerin (Alarko, Vaillant, Baymak, Baykan, Daikin, ECA, Demirdöküm, Termodinamik, Rubenis, Royal, Protherm, Viessmann, Buderus, Ariston, Ferroli, Auer, Bosch, Vestel, Süsler, Airfel) periyodik bakımları yetkili servis kalitesinde yapılmaktadır.

   

  Dikili Kombi Tamiri

  Dikili Kombi tamiri, kaliteli ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf işçilik garantisi altında icra edilmektedir. Ortalama kalitede bir kombi kullanıma bağlı olarak yaklaşık 10 yıl kullanımdan sonra korozyon ve yıpranma sonucunda arıza vermektedir. Genelde; anakart, hava akış sensörü, ısı sensörü, fan, türbin, genleşme tankı, eşanjör, pompa ve gaz valfi parçalarından arıza vermektedir. Parçaların bulunması ve değişimi mümkündür.

  Dikili Kombi Teknik Servisi uzman tekniker kadrosu ile arızaların giderilmesinde en kritik ve en pratik çözüm noktanızdır. Kullandığınız kombi cihazlarınız tam yoğuşmalı, bacalı, hermetik veya elektrikli olup olmaması ekibimizin işleyişini olumsuz yönde etkilememektedir. Teknik servis elemanlarımız her arızaya müdahale edebilme kabiliyetine sahiptir. Cihazın gösterdiği arıza kodları dikkatle okunmalı ve ön hazırlık için önceden danışmanımıza bildirilmelidir.

  Dikili Kombi tamircileri içinde teknik servisimiz üst kalitede bakım ve tamir işlemleri ile en az 1 yıl garantili orijinal yedek parça değişimi sağlayarak öne çıkmaktadır. Kombilerdeki yaşanan arızaların tespiti ve süratle giderilmesi konsunda yüksek bir oranımız mevcuttur. En sık karşılaşılan arızalar; basınç ayarlarının eksikliği, gaz vanası kapalı durumdayken kombinin çalıştırılması, sık sık cereyan eden elektrik kesintileri, voltajlarda meydana gelen dalgalanmalar, yanlış yere kurulumu, aşırı soğuklardan ötürü donma ve benzeri meydana gelen olaylardır.

   Dikili Kombi Bakımı

   Dikili Kombi Bakım servisi önceden yapılan işlemlerden bazıları kombinin yanma performansı ve su sızdırmazlık durumunun testidir. Kombinin gövdesindeki mekanik aksamlar, kartlar, tesisatlar, elektrik hatları ile petek ve radyatörlerde sorun olup olmadığı hemen başlangıçta kontrol edilmektedir. Kombi bakımlarında önce kombideki su tamamen boşaltılmaktadır.

   Peşinden kombideki tozlanma kontrol edilip hemen temizlenmektedir. Bununla birlikte baca fanı, brülör ve yanma haznesi temizliği yapılmaktadır. Gaz ayarları yeniden yapılmaktadır.Bakım esnasında bulunan arızalar ustalarımız tarafından uygun maliyetle süratle giderilmektedir. Akabinde su yeniden kombiye yüklenmekte ve son testleri yapılarak kombi bakımı tamamlanmaktadır.

   Dikili Viessmann kombi servisi; keşiften itibaren itina ile yaptığı tüm montaj, bakım, temizlik ve tamir işlemlerinde tercih edilmektedir. Çok iyi derecede yetişmiş elemanları ile müşterilerimiz tarafından sıkça aranmaktadır. Kaliteli Viessmann marka kombinizi amatör kişilerin eline teslim ederek sorunlar yaşamamak için yetkili servisimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. Yüksek, kaliteli ve sürdürülebilir çalışma temposu ve organize servis yapısı ile Viessmann kombi servisimiz arızaya giren tüm kombilerinizi en kısa zamanda, orijinal yedek parçalar ve eksiksiz müdahalelerle onarmaktadır.

   kombi tamiri dikili
   kombi teknik servisi dikili

   Dikili Kombi Tamircisi

   Dikili kombi tamircisi hangi marka ve model olursa olsun kombilerinizin kusursuz tamirinde sonucu yapacağınız ödemelerde en uygun ekonomik çözümleri sunmaktadır. Gezici araç hizmetimizle ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda ekiplerimiz hemen müdahaleye hazır bulunmaktadır. Kombilerde en çok yaşanan ve ustalara ihtiyaç duyduğunuz arızalar: kombinin çalışırken peteklere ısı vermemesi, kombide gaz veya su kaçağı, kombinin gürültülü yanması, peteklerin üstüyle altının arasındaki sıcaklık farkı oluşması, kombiden sesler gelmesi ve kombiden sıcak su gelmemesi gibi konulardır.

   Firmamız kurulum aşamasından ya da orijinal parça değişikliği veya ilk kez bakım yaptığı günden itibaren takip ettiği kombilerin yaklaşan periyodik kombi bakımlarını müşterilerine hatırlatmaktadır. Çok basit olarak görülüp ihmal edilen kombi bakımları, zamanında yapılmamasının doğuracağı olumsuz sonuçlar ve önemi hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca, bilgi edinmek isteyen her kombi kullanıcısına ücretsiz danışmanlık yapılmaktadır. Bakım öncesi kombiler ile kombilere giren ve çıkan tesisatlarda elektrik, gaz ve su kaçağı olup olmadığı teknikerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Dikili Demirdöküm kombi servisi 12 taksitle ödeme kolaylığı sunmaktadır. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   ECA Kombi Servisi

   ECA kombilerinizin bakım ve onarımı için güvenle destek alabilirsiniz. 24 saat hizmetinizdeyiz.

   Buderus Kombi Servisi

   Dikili Buderus kombi servisi uzman ekipleriyle hizmetinizde. Kusursuz bir hizmet almak için hemen arayın.

   Baymak Kombi Servisi

   Dikili Baymak kombi servisi karşılaştığınız her sorunda en hızlı destekçinizdir

   Ferroli Kombi Servisi

   Ferroli kombilerinizle ilgile karşılaştığınız her sorunda 7/24 hizmetinizdeyiz. Hemen arayın.

   Vaillant Kombi Servisi

   Dikili Vaillant kombi servisi karşılaştığınız sorunlara 45 dakika içerisinde müdahale etmektedir.

   Bosch Kombi Servisi

   Bosch kombileriniz için güvenilir bir desteğe ihtiyacınız varsa Bera bir telefon kadar yakınınızda.

   Ariston Kombi Servisi

   Dikili Ariston kombi servisi 24 saat size en yakın kombi tamircisidir. Hemen arayın.

   Alarko Kombi Servisi

   Bera Teknik, Dikili Alarko kombi servisi olarak tüm bölgelerde en hızlı desteği sağlamaktadır.

   Viessmann Kombi Servisi

   Bera Teknik, uzman ekipleriyle 24 saat destek sunarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

   Yetsan Kombi Servisi

   Yetsan kombilerinizin tamiri için 45 dakika içerisinde destek alabilirsiniz.

   Vestel Kombi Servisi

   Vestel kombilerinizin bakım ve onarımı için günün her saati teknik destek isteyebilirsiniz.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Dikili Termodinamik kombi servisi 12 taksitle ödeme kolaylığıyla hizmetinizde.

   Süsler Kombi Servisi

   Dikili Süsler kombi servisi uzman kadrosuyla tüm bölgelerde en hızlıj desteği vermektedir.

   Rubenis Kombi Servisi

   Rubenis kombileriniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik destek 45 dakika içerisinde kapınızda.

   Royal Kombi Servisi

   Royal kombilerinizin bakım ve onarımı için usta tamircilerimizle 24 saat hizmetinizdeyiz.

   Raks Kombi Servisi

   Bera Teknik, Dikili Raks kombi servisi olarak 24 saat çalışma esasıyla hizmetlerini devam ettirmektedir.

   Protherm Kombi Servisi

   Protherm kombilerinizde karşılaştığınız arıza ve parça değişimleri için en uygun fiyatlı hizmeti Bera'da bulabilirsiniz.

   Merloni Kombi Servisi

   Merloni kombileriniz için uygun fiyatlarla hizmet almak için hemen arayın.

   Lambert Kombi Servisi

   Lambert kombilerinizin tamir ve bakımını usta tamircilerimizle gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

   İmmergas Kombi Servisi

   Dikili İmmergas kombi servisi karşılaştığınız tüm sorunlara profesyonel olarak müdahale eder.

   İhlas Kombi Servisi

   İhlas kombilerinizin bakım, onarım ve petek temizlikleri için 24 saat hizmetinizdeyiz.

   Icon Kombi Servisi

   Icon kombileriniz için kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

   General Electric Kombi Servisi

   General Electric kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Fujitsu Kombi Servisi

   Fujitsu markasına ait tüm modeller için firmamızdan haftanın her günü destek alabilirsiniz.

   Fellini Kombi Servisi

   Dikili Fellini kombi servisi karşılaştığınız sorunlara en uygun fiyatlarla müdahale etmektedir.

   Etna Kombi Servisi

   Etna kombileriniz için 24 saat teknik destek sağlamaktayız. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla.

   Emko Kombi Servisi

   Uzman ekiplerimizle Dikili Emko kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

   Daxom Kombi Servisi

   Daxom kombileriniz için hızlı bir desteğe ihtiyacınız varsa telefonun diğer ucundayız. Hemen arayın.

   Daikin Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis, uzman ekipleriyle ve özel servis fiyatlarıyla kusursuz bir hizmet verir.

   Buhara Kombi Servisi

   Buhara markasına ait tüm modeller için usta tamircilerimiz günün her saati destek vermektedir.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Dikili Blowtherm kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde.

   Beretta Kombi Servisi

   Beretta kombilerinizin tamir ve bakımı için uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız varsa yanınızdayız.

   Beko Kombi Servisi

   Beko kombilerinizle ilgili karşılaştığınız sorunların çözümünü işi bilenine bırakın, rahat edin.

   Baykan Kombi Servisi

   Baykan kombileriniz için profesyonel bir destek sağlıyor ve ödeme kolaylıkları sunuyoruz.

   Baxi Kombi Servisi

   Baxi kombileriniz için uygun fiyatlı hizmet sunmakla kalmıyor kredi kartıyla taksit imkanı da sağlıyoruz.

   Auer Kombi Servisi

   Auer kombilerinizle ilgili bir arızayla karşılaştıysanız çözümünü kolaylıkla Bera'da bulabilirsiniz.

   Isısan Kombi Servisi

   Dikili Isısan kombi servisi sağladığı teknik destekle cihazlarınızın ömrünün uzamasına katkı sağlar.

   İzmir Dikili Kombi Servisi

   İzmir Dikili kombi servisi kendi markası olan kombilerin bakım ve arıza giderme işlemlerini işinde ehil ve donanımlı personeli ile sıkı çalışarak sağlamaktadır. Bakımlarınızı aksatmadan yaptırdığınızda Demirdöküm’ün tüm ayrıcalıklarına sahip olacaksınız. Eğer, garanti süresinde arıza meydana geldiğinde Demirdöküm yetkili servisi dışında amatör ve yetkisiz bir servis veya tamirci ile işinizi yaptırırsanız sorumluluğu tamamen müşteriye ait olmaktadır.

   Mevzuat gereği kombilerinizin bakım ve tamiri garanti kapsamı dışına çıkmakta ve yeniden verilememektedir. Kombilerde yaşanan bu arızaların ortaya çıkmasının en temel nedeni periyodik bakımların ihmal edilmesidir.

   Bunun yanında kombi bakım ve tamirlerinin zamanında yaptırılmaması veya yetkisiz kişilere yaptırılması olarak kabul edilmektedir. Orijinal yedek parça kullanılmaması da en çok arıza nedenleri arasında gösterilmektedir.

   7/24 Dikili Kombi Servisi

   7/24 Dikili kombi servisi piyasadaki en makul seviyede tutularak müşteri memnuniyeti esaslı tayin edilmektedir. Servis ücretine; ustalarımızın adresinize ulaşması, arızaların tespiti ve basit hataların giderilmesi dahildir. Garanti süresi bitiminden sonra yapılan bakımlar ile kombilerin tamiri ve peteklerin temizliği hizmetimiz ekonomik koşullarınız değerlendirilerek yapılacak işin nevine ve büyüklüğüne göre belirlenerek size teklif edilmektedir.

   Periyodik bakımlarınız garanti süresi sonrasında da firmamız tarafından en makul fiyatlarda yapılmaktadır. Her türlü bakım ve onarımda marka garantili orijinal parça desteği sağlanmakta ve ücretlendirilmektedir.

   petek temizleme dikili