Evren Kombi Servisi

kombi servisi evren

Türkiye’nin her bir yanına yayılmış hizmet ağı ile müşterilerimizin güvenliğini, konforunu, enerji tüketimindeki verimliliğini ön planda tutan teknik servisiniz Evren kombi servisi hizmeti vermeye devam etmektedir. Teknoloji ve gelişmeleri yakından takip eden teknik servisimiz kaliteli iş gören deneyimli personeli ile her zaman sizin güvenceniz olmaktadır.

Satın aldığınız beyaz eşyalarınızın yanı sıra en bilinen kombi markalarının birinci sınıf cihazlarına donanımlı personeli ile Evren Kombi Bakım en üst seviyede ve yeterince vakit ayrılarak yapılmaktadır. Yapılan tüm bakım, onarım ve arıza giderme hizmetlerimiz ile parça değişimlerimiz firmamızın garantisi altındadır.

Evren Kombi Servisi Fiyatları

Teknik servisimiz, satın alma aşamasından itibaren yanınızda olmaktan gurur duymaktadır. Ekonomik koşullarınızı, işimizle birlikte öncelik yaparak ilk defa alınan kombilerin takılması öncesinde ücretsiz keşif ve arkasından orijinal parçalar kullanarak yaptığımız montaj hizmetlerimiz hassasiyetle tamamlanmaktadır.

Alınan hizmetler garantili olduğu gibi Evren kombi servis fiyatları arasında da en cazip olanıdır. Her zaman size en yakın kombi servisi olduğumuzdan ve yedek parça desteği sağladığımızdan ekonomik ücretler sunarız.

İhtiyaç duyduğunuzda; Evren Baymak Kombi servisi hemen yanınızda. Web sitemizden kayıtlı telefon numaralarımız ile yetkilimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Size en kısa zamanda hizmet ulaştırmak bizim görevimizi ve yeteneğimizdir. Bakımlarda başlangıçta üzerinde durduğumuz konular şunlardır:
• Kombi ve hatta elektrik, gaz ve su kaçağı olup olmadığı,
• Kombinin sıcak su verme ve petek yanma durumu,
• Kombinin verimli çalışması için gaz basınçlarının kontrolü,

kombi servis fiyatları ankara evren

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi servisi ankara evren

  Evren Kombi Tamircisi

  Aldığınız ürün hangi marka olursa olsun Evren Kombi tamiri ve bakıma dair işlemler en ekonomik çözümler hazırlanarak size teklif edilmektedir. Kullandığınız kombi ister bacalı, ister hermetik, ister tam yoğuşmalı, isterse elektrikli olsun arıza durumlarında en iyi hizmeti veren Evren kombi tamircisi acil müdahale talebinizde evinize veya iş yerinize gönderilmektedir.

  Bakım ve onarım maksadıyla hizmetinize gönderdiğimiz teknik servis personelimiz kombinin bakımını yaparken oda termostatı ve elektrik bağlantıları da dikkatli bir şekilde kontrol etmektedir. Bakımsız kaldıklarında hem cebinize düşman olan hem de zarar verici cihazlara dönüşebilen kombilerin bakımına dikkat etmek gerekmektedir.

  Zaman sınırlaması olmadan arızalarınız en kısa zamanda ve en makul fiyatlarla giderilmektedir. Kombi arızaları; bakımlarının zamanında yaptırılmaması, çok yoğun ve dikkatsiz kullanım, cihazın ara ara kontrol edilmemesi ve kurulumundan kaynaklı hatalardan ötürü meydana gelebilmektedir.

  Evren’de kombi tamiri yapan firmalar arasından seçkin ve garantili hizmeti ile müşteri taleplerine uygun çözümler üretmektedir. Adımızla geldiğimiz yerde işimizle kalıcı olmak için müşterilerimize kaliteli tamir ve garantili orijinal yedek parça değişim hizmeti sunulmaktadır.

  Evren Kombi Bakım Servisi

  Evren kombi petek temizliği de servise giden personelimiz tarafından detaylı olarak yapılmaktadır. Konutlarınızda, okullarda, iş yerlerinde ve hatta resmi kurumlarda petek temizliklerini düzenli olarak yaptırmak gerekmektedir.

  Petek temizleme işlemi; petek temizliği makinesi veya özel kimyasallar ile peteklerin içindeki kirlerin ve tıkanıkların giderilmesidir. Peteklerde biriken ve peteklerin oda içine ısı vermemesine neden olan kireç, çamur ve korozyon artıkları; en sağlıklı olarak bu yöntemlerle temizlenmektedir.

   Evren Kombi Teknik Servisi

   Evren Demirdöküm kombi servisi olarak Buderus, Airfel, Alarko, Bosch, ECA, Sanica, Ferroli, Vaillant gibi kombilerin de bakım onarımına gittiği zaman talep edildiği takdirde kalorifer peteklerinin temizliğini yapabilecek imkan ve kabiliyete sahiptir.

   En iyiler arasında yer alan Evren Viessmann servisi; montajda ve bakımda gösterdiği özeni her türlü güvenlik tedbirlerine dikkat ederek kombilerin başına gelen arızalarda ve acil müdahalelerde de göstermektedir.

   Petek temizliği peteklerinizin ömrünü uzatacak, daha iyi ısınmanızı ve yüksek oranda tasarruf sağlayacaktır. Aynı zamanda orijinal parça desteği ve Evren kombi servis ücretleri ile hesaplı, bütçenize uygun ve kaliteli hizmet sunarak kombi bakımında kombi servisleri arasında her zaman güvenerek aradığınız marka olmaktadır.

   kombi tamiri evren
   ankara evren kombi servisi

   Ankara Evren 7/24 Kombi Servisi

   Bakım gerektiğinde ve arıza durumlarda yetkisiz servisler tarafından yapılan müdahalelerin sorumluluğu tamamen müşteriye aittir. Bu durumda, cihaz mevzuat gereği garanti kapsamından çıkarılmaktadır.

   Evren kombi teknik servisi olarak en sık karşılaştığımız arızalar; tesisata gelen su basıncının yüksek olması veya ayarlanmamış olması, tesisatta kullanılan malzemenin orijinal olmaması, gaz vanası kapalıyken kombinin çalıştırılması, kombinin yaz/kış modunun doğru kullanılmıyor olması, elektrik kesintileri ve/veya voltaj dalgalanmaları, donma, tozlanma ve tesisat suyun kirlenmesidir.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Bera Teknik Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm yetkili servis ve Demirdöküm müşteri hizmetleri arayanlara da destek sağlayarak, arıza kaydı oluşturur ve gerekli müdahaleyi en hızlı şekilde ederek sizlerin yüzlerini güldürür.

   ECA Kombi Servisi

   Bera Teknik, ECA kombi servisi arayanlara kombi teknik servis desteği vererek hızlı müdahale gerçekleştirir. Kombi bakımlarınızı kısa süre içerisinde yapar ve size teslim ediyoruz. Bizi hemen aramanız yeterli olacaktır.

   Buderus Kombi Servisi

   Buderus kombi servisi hizmetiyle Türkiye'nin her yerine kombi tamircisi gönderiyoruz. Buderus marka kombileriniz için uygun fiyatlı kombi tamir servisi hizmeti veren firmamız kalitesinden asla ödün vermez.

   Baymak Kombi Servisi

   Bera teknik, Baymak kombi servisi desteği sunarak tüm baymak kombilerin bakım ve onarımını yapmaktadır. Kombi tamircilerimizi adreslerinize yönlendirmeden önce Baymak kombilerinizin en uygun nasıl tamir edileceğine dair eğitimlerden geçiriyoruz.

   Ferroli Kombi Servisi

   Ferroli marka kombilere 7/24 hizmet vererek Ferroli kombi servisi olarak teknik destek sağlıyoruz.

   Vaillant Kombi Servisi

   Bera, Vaillant kombi servisi arayanlara kombi teknik servis desteği sağlayarak hızlı müdahale sağlar.

   Bosch Kombi Servisi

   Bera teknik servis, Bosch kombi servisi olarak teknik destek sağlıyor. 24 saat hizmetinizdeyiz.

   Ariston Kombi Servisi

   Özellikle Ariston kombi servisi arayanlara en hızlı teknik servis desteği sağlayan Bera teknik, haftanın her günü 24 saat sizlerle.

   Alarko Kombi Servisi

   Alarko yetkili servis arayanlar ve Alarko kombi servisi desteğine ihtiyaç duyanlara, Bera teknik Türkiye'nin her yerinde hizmet sağlamaktadır.

   Viessmann Kombi Servisi

   Garantili kombi servisi hizmeti ile Bera, Viessmann kombi servisi hizmetini sizlere en hızlı şekilde sunarak uzman ekibiyle sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır.

   Yetsan Kombi Servisi

   Ülkemizin her noktasında 7/24 çalışma esasında Yetsan kombi servisi hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet sizlerle.

   Vestel Kombi Servisi

   Bera teknik servis olarak Vestel kombi servisi hizmetleri vermekteyiz. Evinize en yakın kombi tamircisi her zaman firmamızdır.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Termodinamik marka kombileriniz için kombi servisi hizmetini Bera Teknik servisten alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Süsler Kombi Servisi

   Süsler kombileriniz tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Rubenis Kombi Servisi

   Profesyonel teknik destek olarak Rubenis kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat kampanyalarımızdan hemen yararlanın.

   Royal Kombi Servisi

   Uzman ekiplerimiz Royal kombi servisi olarak sizlere 7/24 kombi tamircisi desteğini sağlamaktadır. Üstelik benzersiz fiyat politikamız ile yüzlerinizi güldürüyoruz.

   Raks Kombi Servisi

   Bera Raks kombi servisi ile tüm ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca her zaman evinize en yakın kombi servisi olarak karşınızdayız.

   Protherm Kombi Servisi

   Ekonomik fiyatlarımızla Protherm kombi servisi sizlerle. 81 ilde kombi tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Merloni Kombi Servisi

   Cazip fiyat avantajlarımızla Merloni kombileri tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız.

   Lambert Kombi Servisi

   En çok tercih edilen kombi servisi olarak Lambert kombilerinize teknik destek sağlıyoruz. Sezona özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

   İmmergas Kombi Servisi

   Tüm ülkede Immergas kombi servisi, 7/24 hizmet vermektedir. Adres bilgilerinizi aldıktan sonra 45 dk. içinde müdahale gerçekleştiriyoruz.

   İhlas Kombi Servisi

   En çok tercih edilen kombi servisi olarak İhlas kombi tamiri hizmetlerimiz sürüyor. Üstelik sezona özel kampanyalarımızdan mutlaka faydalanmalısınız.

   Icon Kombi Servisi

   81 ilde Icon kombileriniz tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Hemen arayın gelelim. Bera fark yaratır.

   General Electric Kombi Servisi

   Bera Teknik servis General Electric kombi servisi size en yakın kombi tamircisidir. Arıza varsa çözümü kesinlikle Bera'da vardır.

   Fujitsu Kombi Servisi

   7/24 çalışarak Fujitsu kombi servisi faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Ayrıca kombi yedek parça desteğimizle sizleri asla mağdur etmiyoruz.

   Fellini Kombi Servisi

   Her şehrimizde Fellini marka kombilerinizin teknik destek ihtiyaçlarında Bera Teknik hazır. Adres verin hemen gelelim.

   Etna Kombi Servisi

   Kombi arızalarınızda Etna kombi servisi anında sizlerle. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak 45 dk içinde servis çağırabilirsiniz.

   Emko Kombi Servisi

   Profesyonel kombi ustalarımızla Emko kombi servisi olarak sizlerin her an yanındayız. Üstelik ekonomik fiyatlar sunarak yüzlerinizi güldürüyoruz.

   Daxom Kombi Servisi

   Bera Teknik Daxom kombi servisi olarak 81 ilde faaliyetlerini 7/24 esasında yürütür. Çalışmalarımız durmaksızın devam ediyor.

   Daikin Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis Daikin kombi servisi hizmetini ülkemizin her köşesinde yetkili servis kalitesiyle ve özel servis fiyatlarıyla yanınızdadır.

   Buhara Kombi Servisi

   Ülkemizin her şehrine Buhara kombi servisi olarak Buhara marka kombilerinizin teknik destek ihtiyaçlarında Bera Teknik hazır.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Alanında uzman ekiplerimizle Blowtherm kombi servisini 7/24 arayabilirsiniz. Sizleri soğuk kış günlerinde asla üşütmüyoruz.

   Beretta Kombi Servisi

   81 ilde 7/24 çalışarak Beretta Kombi servis ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Beko Kombi Servisi

   Profesyonel olarak Beko Kombi Servisi, garantili bir kombi servisi hizmeti verebilir. 7/24 sizinleyiz arıza durumunda hemen arayabilirsiniz.

   Baykan Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis Baykan kombi servisinden Baykan üretiminden çıkan her model için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

   Baxi Kombi Servisi

   Ülkemizde nadir olarak kullanılan Baxi marka kombileriniz için profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde!

   Auer Kombi Servisi

   Bera Teknik Auer kombi servisi olarak, Auer kombilerinizin tamir ve bakım ihtiyaçlarında her an yanınızdadır. Arıza varsa çözümü Bera'da!

   Isısan Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis garantisi ile hizmet alın, Isısan kombilerinizin ömrünü uzatın. Size özel Isısan kombi servisi kampanyalarımızdan hemen yararlanın.

   Evren Petek Temizleme

   Ankara’nın Evren ilçesinde en çok tercih edilen kombi tamircisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kış ayları geldiğinden kombi arızaları da artışa geçti. Ancak her ısınmayan kaloriferlerin sorumlusu kombi cihazlarınız olmayabilir. Radyatörlerin arasında dolaşan suyun aşındırmasından dolayı içerisinde tortular birikmiş olabilir ve tesisat tıkanmış olabilir.

   Bu gibi durumlarda Evren petek temizleme servisimiz her an hizmetinizdedir. Kombi bakımı kadar petek temizliği de önem arz eden hususlardandır. Bu yüzden her yıl kombi bakımı ve petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı ve petek temizleme fiyatlarımız 2023 yılı için 750 TL’dir.

   kombi bakımı evren
   Evren Baymak Kombi Servisi

   Evren Baymak kombi servisi olarak bunların yanı sıra bakım sürecinde daha birçok işlem yapılmaktadır. Kombideki su başlangıçta boşaltılmaktadır. Ardından kombinin içi açılarak tozları temizlenmektedir. Ayrıca, kombinin elektrik bağlantıları ve kablolar gözden geçirilmektedir.

   Kombi baca fanı kontrol edilerek temizlenmektedir. Brülör ve yanma haznesi temizliği yapılmaktadır. Üç yollu vana sökülerek temizlenmektedir. Genişleme tankı havası ölçülerek düşük bulunursa hava basımı uygulanmaktadır. Gaz ayarları yeniden yapılmaktadır.

   Bosch, Alarko, Baymak, ECA, Demirdöküm, Viessmann, Buderus, Ariston, Ferroli, Vaillant, Sanica, Airfel gibi elit markalı kombilerinizin bakımları garanti müddeti süresince servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

   Müşterilerimizin her türlü talebini karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına Evren kombi servis personeli dönem dönem eğitime de gönderilmektedir. Teknik servisimizi her günün her saati arayarak bakım ve onarım talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetimiz haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz devam etmektedir.

   Bilinen ve bakımda tespit edilen arızalar uzman teknikerimiz tarafından müşteri ile görüşülüp onayı alınarak giderilmektedir. Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenmektedir. Başlangıçta boşaltılan su yeniden yüklenerek bakım tamamlanmaktadır. En son cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak testleri yapılmakta ve bakımı bitirilmektedir.

   kombi teknik servisleri evren