Foça Kombi Servisi

kombi servisi foça

Deneyimli ve uzman personel kadrosu ile Foça Kombi Servisi olarak öne çıkan teknik servisimiz sahip olduğu donanım ile kombinizin eski veya yeni markası ne olursa olsun hem bakımını hem onarımını hem de acil arızaları giderme imkan ve kabiliyetine sahiptir.

Tecrübeli yöneticileri ve teknolojik yenilikleri bünyesinde dört dörtlük kullanan teknik servisimiz talepte bulunduğunuzda siz değerli müşterilerimizin güvenliğini ve konforuna öncelik vererek iyi bir planlamayla ekiplerimizi süratle mekanınıza ulaştırmaktadır.

Foça Kombi Servisi Fiyatları

Gezici servis araçlarıyla da haftanın her günü ve o günün herhangi bir saatinde desteğinize yetişmek için hazır beklemektedir. İnternet üzerinizden web sitemize girerek ve kayıtlı iletişim numaralarımızdan servisimize kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Kombilerinizde sıkıntı yaşadığınızda aradığınız sürat ve güveni teknik servisimiz size sunmaktadır.

Orijinal parça desteği ile güven veren Foça kombi servis ücretleri müşteri memnuniyetini önceliğine koyan bir anlayışla bakım, onarım ve temizlik masraflarınızı düşürmeyi amaçlamaktadır. En ucuz ve bütçenize en uygun hizmet ilkelerimizin başında gelmektedir.

Foça Kombi Bakım hizmeti müşterilerimizin her safhada memnuniyeti dikkate alınarak sunulmaktadır. Kombilerinizi bayilerden satın aldığınız andan itibaren kurulacağı yerinin keşfinden montajına, bakımından onarımına kadar bütün aşamalarında tecrübesini sahaya yansıtmaktadır.

Foça’da Vaillant, Baymak, ECA, Demirdöküm, Viessmann, Buderus, Ariston, Ferroli, Bosch gibi kaliteli markaya sahip kombilerinizin periyodik bakımları garanti süresi bitiminde firmamız tarafından en makul fiyatlarda yapılmaktadır.

kombi bakımı foça

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi tamircisi foça

  Foça Kombi Tamir Servisi

  Foça kombi tamir servisi olarak verdiğimiz hizmetler uzman teknikerlerimizce marka güvencesi katkısı ile üst seviyede ve yeterli zaman tahsis edilerek özenle sunulmaktadır. Isıtma sektöründe, satış ve satış sonrası bakımında önde gelenlerinden biri olan Baymak marka kombilerinizde çalışan personelimiz her yıl “Baymak merkez tesislerinde” eğitime tabi tutularak yeni ortaya çıkan teknolojik gelişmelere ayak uydurmakta, bakım ve onarımlarını ustalıkla yapmaktadır. Müşterimizle olan irtibatımız bakım ve onarım sonrasında da devam etmektedir.

  En çok tercih edilen Foça Viessmann kombi servisi; keşiften itibaren tüm bakım, temizlik ve tamir işlemlerinde itina ile görevlerini yapmaktadır. Yaygın kullanımı olan Viessmann kombilerin her türlü işlemleri için müşteri hizmetlerimizi arayarak bizden özel ekiplerimiz istenmektedir. Kaliteli yedek parçaları ile sorunsuz bir bakım süreci ve arıza giderme sürecini servisimizle yüzünüz gülerek yaşayacaksınız. Yüksek çalışma temposu ve sürdürülebilir servis yapısı ile arızalanan kombileriniz en kısa zamanda ve eksiksiz müdahalelerle onarılmaktadır.

  Foça Kombi Bakımı

  Kombi bakımında en kaliteli hizmeti sunmasının yanında ekonomik koşullarınızı değerlendirerek yapılan işin nevine ve büyüklüğüne göre en uygun servis ücretlerini vermektedir. Güvenliğiniz, konforunuz ve tasarrufunuz bizim de önceliğimizdir.

  Size bir telefon kadar yakınız. Kendi sorumluluk alanında uzmanlaşmış, kendini geliştirmiş ve uzun yıllardır sektörde bulunan deneyimli personelimiz ile ihtiyaç duyulduğunda LPG’li ocaklarınızın dönüşümü de yapılmaktadır.

  Foça kombi bakım en iyisi teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bakımın başlangıcında kombideki su tamamen boşaltılmaktadır. Peşinden kombide tozlanma kontrol edilip temizlenmektedir. Baca fanı, brülör ve yanma haznesi temizliği yapılmaktadır. Gaz ayarları yeniden düzenlenmektedir.

  Kalorifer filtrelerinin temizliğinin ardından ateşleyici başlık kontrolü yapılmaktadır. Yapılan bakım esnasında tespit edilen arızalar teknikerler tarafından hemen giderilmektedir. Sonrasında su yeniden kombiye yüklenmekte ve son olarak kombinin testleri yapılarak bakımı tamamlanmaktadır.

  Foça kombi tamircileri arasında kaliteli tamir işlemleri ve garantili orijinal yedek parça değişimi ile tercih nedeni olmaktadır. Kombilerdeki arıza tespitlerimiz ve giderilmesinde yüksek bir orana sahibiz. En sık karşılaştığımız arızalar; tesisata yüksek su basıncı gelmesi, basınç ayarlarının eksikliği, gaz vanası kapalı durumdayken kombinin çalıştırılması, elektrik kesintileri, voltajda dalgalanmalar, yanlış yerleştirme veya aşırı soğuklardan ötürü donma meydana gelmesidir. Bu gibi durumlarda yapılan her hata hem masrafınızı artırmaktadır hem de yanma ve patlama riskini ortaya koymaktadır.

   Foça Kombi Teknik Servisi

   Foça Kombi teknik servisi bu arızaların giderilmesinde en önemli çözüm noktanızdır. Bu arızaların hepsi kodla cihaz tarafından bildirilmektedir. Gelen ekibe arıza kodları da iyi hazırlık anlamında önceden mutlaka belirtilmelidir.

   Kombilerde yaşanan bu arızaların ortaya çıkmasının en temel nedenleri periyodik bakımların ihmal edilmesi ve kurulum hataları olmaktadır. Bunun yanı sıra kombi tamirinin zamanında yaptırılmaması veya yetkisiz kişilere yaptırılması ya da orijinal yedek parça kullanılmaması en çok arıza meydana gelmesine neden olan hususlardır.

   kombi tamiri foça
   kombi teknik servisi foça

   Foça Kombi Tamircisi

   Foça kombi tamiri içinde kombilerinizle birlikte peteklerinizin, kombiye gelen elektrik ve su tesisatlarınızın bakımı, temizliği ve tamiri de yer almaktadır. Kombinizin markası ne olursa olsun, bakımı ve tamiri, kaliteli ve orijinal malzeme kullanılarak ve birinci sınıf işçilik garantisiyle firmamızın güvencesi altında sürdürülmektedir.

   Kombilerinizin tamirinde size mümkün olan en ekonomik çözümler sunulmaktadır. Kullandığınız kombi cihazlarının cinsi tam yoğuşmalı, bacalı, hermetik veya elektrikli ne olursa olsun herhangi bir arıza yaşandığı veya şüphe edildiği hallerde en iyi hizmeti en kısa zamanda veren Foça kombi tamircisi konut veya iş yerlerinizdeki kombilerinizin en büyük güvencesidir.

   Gezici araçlarımızla ihtiyaç duyduğunuzda acil müdahale ekiplerimiz hemen yanı başınızda olmaktadır. Kombilerin tamiri için en çok çağrılmaya sebep olan konular: kombinin çalışıp ısı vermemesi, kombinin patlamalı yanması, peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması, sıcak su açıldığında peteklerde aşırı ısınma, kombinin ses çıkarması, kombinin su akıtması ve kombiden sıcak su gelmemesi gibi konulardır. Bu durumda, mutlaka uzman personelin çağrılması gerekmektedir.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Demirdöküm kombilerinizin tamir ve bakımını güvenle uzman ekiplerimize bırakabilirsiniz.

   ECA Kombi Servisi

   Foça ECA kombi servisi kaliteli ve kapsamlı bir destekle memnun kalacağınız bir hizmet almanızı sağlar.

   Buderus Kombi Servisi

   Bera teknik, Buderus kombileriniz için haftanın her günü destek sağlamaktadır.

   Baymak Kombi Servisi

   Foça Baymak kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde. Haftanın her günü destek isteyebilirsiniz.

   Ferroli Kombi Servisi

   Foça Ferroli kombi servisi usta tamircileriyle kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlamaktadır.

   Vaillant Kombi Servisi

   Foça Vaillant kombi servisi kombilerinizin tamir ve bakım ihtiyaçlarında en hızlı müdahaleyi sağlar.

   Bosch Kombi Servisi

   Bosch kombilerinizde yaşadığınız her sorun için hızlı çözümler Bera'da. Hemen arayın.

   Ariston Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis olarak, Foça'da Ariston kombi servisi hizmetleri vermekteyiz.

   Alarko Kombi Servisi

   Evinize en yakın kombi tamircisi daima firmamızdır. Hemen arayın.

   Viessmann Kombi Servisi

   Viessmann kombilerinizin bakım ve onarımı için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Bera güvencesiyle hizmet almak için hemen arayın.

   Yetsan Kombi Servisi

   Bera Teknik, Foça Yetsan kombi servisi hizmetlerini 7/24 sürdürmektedir.

   Vestel Kombi Servisi

   Firmamız güvencesiyle Foça Vestel kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayın.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Foça Termodinamik kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanı sunarak bütçenizi korumanıza destek olur.

   Süsler Kombi Servisi

   Süsler kombilerinizin arızaları için Foca Süsler kombi servisi hizmetlerinden günün 24 saati destek isteyebilirsiniz.

   Rubenis Kombi Servisi

   Rubenis kombiler konusunda tecrübeli ustalarımız 365 gün 24 saat hizmetinizde.

   Royal Kombi Servisi

   Bera Teknik, benzersiz fiyat politikasıyla müşterilerinin yüzünü güldürür. Çağırın gelelim.

   Raks Kombi Servisi

   Bera Teknik 7/24 size en yakın kombi tamircisidir. Üstelik ödeme kolaylıkları sunmaktayız.

   Protherm Kombi Servisi

   Protherm kombilerinizin arıza durumları ve parça değişimlerinde uygun fiyatlı hizmet almak için bize ulaşın.

   Merloni Kombi Servisi

   Foça Merloni kombi servisi karşılaştığınız arızalarda en hızlı desteği sağlamaktadır.

   Lambert Kombi Servisi

   Bera Teknik, Lambert kombileriniz için usta tamircileriyle garantili bir hizmet sağlamaktadır.

   İmmergas Kombi Servisi

   Foça İmmergas kombi servisi karşılaştığınız tüm sorunlara en hızlı müdahaleyi sağlar.

   İhlas Kombi Servisi

   İhlas kombileriniz için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa Bera Teknik bir telefon kadar yakınınızda.

   Icon Kombi Servisi

   Kombi arızalarınızda Foça Icon kombi servisi sizlerle. Müşteri hizmetlerimizi arayarak servis isteyebilirsiniz.

   General Electric Kombi Servisi

   General Electric kombilerinize garantili bir hizmet almak için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli.

   Fujitsu Kombi Servisi

   Foça Fujitsu kombi servisi bünyesinde daima işini bilen tecrübeli tamirciler mevcuttur.

   Fellini Kombi Servisi

   Foça Fellini kombi servisi bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda en hızlı teknik desteği sağlamaktadır.

   Etna Kombi Servisi

   Bera Teknik, Foça Fellini kombi servisi hizmetlerini günün 24 saati yerine getirmektedir.

   Emko Kombi Servisi

   Emko kombileriniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği müşteri hizmetlerimizi arayarak alabilirsiniz.

   Daxom Kombi Servisi

   Foça Daxom kombi servisi kombilerinizin tamir, bakım ve petek temizlikleri için en uygun fiyatlı hizmeti sağlar.

   Daikin Kombi Servisi

   Karşılaştığınız arızalarda Foça Daikin kombi servisi sizlerle. 7/24 ulaşabilirsiniz.

   Buhara Kombi Servisi

   Buhara kombileriniz için kusursuz bir hizmet vermek için 24 saat destek sağlamaktayız.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Blowtherm kombileriniz için usta tamircilerimiz günün her saati sizlerle. Hemen arayın.

   Beretta Kombi Servisi

   Foça Beretta kombi servisi 12 taksitle ödeme kolaylığı sunmaktadır. Uygun fiyatlı hizmet almak için bize ulaşın.

   Beko Kombi Servisi

   Beko kombilerinizin tamir ve onarımı için kaliteli bir destek almak istiyorsanız tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimize ulaşmaktır.

   Baykan Kombi Servisi

   Baykan kombileriniz için Bera teknik usta tamircileriyle 45 dakika içinde müdahale sağlamaktadır.

   Baxi Kombi Servisi

   Bera Teknik. Foça Baxi kombi servisi olarak tüm mahallelerde 7/24 hizmet vermektedir.

   Auer Kombi Servisi

   Auer kombilerinizin tamiri için uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet bir arada. Hemen müşteri hizmetlerimize ulaşın.

   Isısan Kombi Servisi

   Isısan kombilerinizin tamir ve bakımını Bera Teknik güvencesiyle yaptırmanız mümkün. Üstelik 7/24.

   Foça Petek Temizleme

   Foça kombi petek temizliği konusuna, bakım ve arıza kadar hassasiyetle yaklaşmaktadır. Bakıma veya onarıma giden teknik ekibimiz istendiğinde ihtiyaca uygun olarak detaylı petek temizliği imkanına sahiptir. Petek temizliği özel kimyasal maddeler kullanılarak yapılmaktadır. Suyu boşaltılarak sökülen petekler uygun zeminde biriken kirlerinden önce suyla arındırılmakta, sonra kimyasallarla temizlenmekte ve ardından suyla durulanmaktadır. Akabinde petekler yerlerine takılmaktadır.

   Konutlarınızın, okullarınızın, iş yerlerinizin ve hatta resmî kurumların petek temizlikleri firmamızca yapılabilmektedir.

   Foça Demirdöküm kombi servisi ilklerin markası olan Demirdöküm kombilerin bakım ve arıza giderme işlemlerini eğitimli ve donanımlı servis personeli ile başarıyla yapmaktadır. Bakımlarınızı zamanında ve garanti süresi içerisinde yaptırdığınızda Demirdöküm’ün sağlayacağı tüm ayrıcalıklara da sahip olacaksınız.

   Eğer, garanti süresinde arıza meydana geldiği durumlarda Demirdöküm yetkili servisi dışında herhangi bir ilgisiz servis veya tamirci tarafından yapılan müdahalelerin sorumluluğu tamamen müşteriye ait olmaktadır. Mevzuat gereği kombilerinizin bakım ve tamiri garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.

   7/24 Foça Kombi Servisi

   7/24 Foça kombi servisi periyodik olarak kombi bakımına başlamadan önce bazı kontrolleri yapmaktadır. Bakım küçümsenmemeli ve mutlaka zamanında yaptırılmalıdır. Bakım öncesi kombilerde ve tesisatlarında elektrik, gaz ve su kaçağı olup olmadığı kontrol edilmektedir. Bunun yanında kombinin yanma performansı ve su sızdırmazlık durumu test edilmektedir.

   Kombinin gövdesindeki mekanik aksamlar, tesisat boruları, elektrik kabloları ve peteklerde herhangi bir teknik sorun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Kombi bakımlarınızı bölgemizde güvenilir marka Bera Teknik Servisdir.

   petek temizleme foça