Gölbaşı Kombi Servisi

kombi servisi gölbaşı

Bera Teknik Servis kalite ve güvencesi ile sağlanan Gölbaşı kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak için firmamıza 03129115017 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Profesyonel kombi tamircisi kadromuz ile sunduğumuz kombi servisi Gölbaşı ve çevresinde tavsiye edilen hizmetler arasına girmiştir.

Bu durum firmamızın gurur kaynağıdır. Siz de mutlu müşterilerimizin arasına katılmak için hemen arayın.

Gölbaşı Kombi Servisi Fiyatları

Siz müşterilerimizin ekonomisini düşünmek bizim ilkelerimizin başında gelir. Yapacağımız bakım ve onarım işlemleri profesyonel bir ekipten oluşan teknik servisimiz ile anında hizmetinizdeyiz. Gölbaşı kombi servis ücretleri vereceğimiz hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Bakım, tamir ve petek temizliği için farklı ücretlendirmeler verirken bu fiyatları en aza indirgemek bizim amacımızdır.

Kombi Servisi Fiyatı
* Garantili kombi servisi
250
 • Profesyonel kombi ustaları
 • Arıza Tespiti
 • Basit arızaların giderilmesi
Kombi Bakımı Ücreti
* Profesyonel Bakım
400
 • Filtre ve Baca Temizliği
 • Genleşme Tankı Basınç Ayarı
 • Genel Bakım
Petek Temizleme Fiyatı
* %30'a varan tasarruf
500
 • Radyatör İçi Tortu Temizliği
 • Kombi Tesisatı Temizliği
 • Basınç Dengelemesi

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  En Çok Karşılaşılan Arızalar

  Kurulum Hataları

  Bu tür hatalar kombinizi hemen etkiler ve arızalanmasına sebep olur. Tesisat kaçağı, yanlış plastik boru kaynağı, boru çapının olması gerekenden daha dar olması, kaliteli radyatör vanalarının kullanılmaması gibi hatalar genellikle kurulumdan kaynaklıdır.

  Su Basıncı Arızası

  Kombiye tesisattan gelen suyun basıncı 1.5 bar olmalıdır. Küçük bir sızıntı bile kombinizdeki su basıncının ayarının bozulmasına neden olabilir.

  Kullanıcı Hataları

  Bu tür hatalar genelde kullanıcı kılavuzunun doğru okunmaması ile gerçekleşir. Çoğu zaman kombinizi resetleme ile geçse de bazen kalıcı hatalara neden olabiliyor. Kullanıcı hatalarında en çok ve en sık yapılanı gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılmasıdır. Diğer en çok yapılan hata ise kombinin yaz kış modunun doğru bir şekilde kullanılmamasından kaynaklanır.

  Elektrik Kesintileri ve Voltaj Dalgalanmaları

  Elektrik kesintileri sırasında kombinizin açık kalması elektrik geldiğinde voltaj dalgaları yaşanmalarına ve kombinizin arızalanmasına neden olabilir.

  Donma

  Kış aylarının en önemli sorunu ise donmadır. Yoğuşma giderinin ve gider ağzının donmaması için gerekli önlemler alınmalıdır.

  Tesisat Suyunun Kirlenmesi

  Tesisat içerisinde kirli suyun dolaşması kombi dönüş filtrelerinde daralma yaratabilir. Bu daralma sonucunda sirkülasyon zayıflar ve radyatörde ısınma sorunu oluşabilir.
  En sık karşılanan arızalar bu şekildedir. Gölbaşı kombi tamircileri olarak sorunların doğru teşhisi önemlidir. Doğru teşhis ile kombinizin onarımı kısa sürede gerçekleştirilir ve çıkan arızalanmalardaki fiyatlandırma siz müşterilerimiz için minimuma indirgenmiş olur. Bu hizmetlerimizin yanında Gölbaşı Kombi Petek Temizliği için de bizi arayabilirsiniz.

  kombi tamircisi gölbaşı

  Gölbaşı Kombi Tamircisi

  Kombiler de her elektronik cihaz gibi arızalanabilir. Bakımı yapılmayan kombilerin arıza riski daha fazladır fakat kombinizde beklenmedik arızalar da olabiliyor. Kullanıcı hatalarından çevre koşullarına kadar altında bir sürü sebep yatabilen bu arızaları Gölbaşı kombi tamircisi anında sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde ve kesin ve garanti bir sonuç olacak şekilde onarımınızı yapar.

  Kombi tamircisi arayışınızda, doğru ve güvenilir bir tamirci bulmak önemlidir. Kombi arızaları, sıcak su sıkıntıları ve diğer kombi sorunları, özellikle soğuk kış aylarında oldukça can sıkıcı olabilir. Bu nedenle, kombi tamir ve bakım hizmetleri için güvenilir bir teknik servis bulmak önemlidir. Bu yazımızda, Gölbaşı bölgesinde kombi tamir hizmetleri veren uzmanlar hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

  Gölbaşı Kombi Bakım Servisi

  Uzmanlar kombilerinizin bakımını her yıl kış aylarından önce ve periyodik bir şekilde yapmanızı öneriyor. Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta ve ilk günkü ayarlarında çalışması gerekir. Çalışmadığı taktirde doğalgaz faturanızda yüksek maliyetler görebilme riskiniz artar. Gölbaşı kombi bakımı her yıl kombinizin ihtiyaçlarını giderir ve sorunsuz bir şekilde evinizi ısıtmanıza yardımcı olur. Bu sayede olası arızalanmaların önüne geçeriz ve sizi yüksek doğalgaz faturalarından korumuş oluruz. Tecrübemiz bakımı yapılmayan kombilerin beklenmedik zamanlarda arıza çıkardığını söyler. Bu yüzden kombinizin bakımını profesyonel ekiplerimizle hallediyoruz. Kombi bakınızı şu şekilde yapıyoruz:
  • Kombi bakımlarında önce, sıcak su ve kaloriferin düzgün bir şekilde işleyişini yerine getirip getirmediği yani yanma hali kontrolden geçirilir.
  • Sonra ki yapılacak işlem kombinin su sızdırmazlık durumunu kontrolden geçirmektir.
  • Daha sonra kombinin içi açılarak tozlanma durumu kontrolü sağlanır. Tozlanma durumuna bağlı olarak müdahaleler gerçekleştirilir.
  • Bu işlemlerden sonra kombi içinde mevcut olan elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilmektedir.
  • Brülör temizliği yapılır. • Yanma haznesinin temizliği yapılır.
  • Üç yollu vana sökülerek temizlenir, temizleme sonrası yeniden yerine takılır.
  • Gaz ayar kontrolleri yapılır.
  • Cihaz sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır. Kombi bakımını aksatmayan müşterilerimiz enerji tasarrufu bir yana, kombilerinin ömürlerini uzatmış oluyorlar ve daha verimli çalışmasını sağlıyorlar.

   kombi tamir servisi gölbaşı

   Gölbaşı 7/24 Kombi Servisi

   Kombilerin tasarımları markadan markaya ve modelden modele değişmektedir. Kombi servisi sektöründe kendimizi sürekli yenilemeye ve teknolojik gelişmeleri takip etmeye Gölbaşı Demirdöküm kombi servisi olarak siz müşterilerimiz için kendimizi adadık.

   Gölbaşı Viessmann kombi servisi olarak ta her model ve markaya hizmet etmekteyiz.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Bera Teknik Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm yetkili servis ve Demirdöküm müşteri hizmetleri arayanlara da destek sağlayarak, arıza kaydı oluşturur ve gerekli müdahaleyi en hızlı şekilde ederek sizlerin yüzlerini güldürür.

   ECA Kombi Servisi

   Bera Teknik, ECA kombi servisi arayanlara kombi teknik servis desteği vererek hızlı müdahale gerçekleştirir. Kombi bakımlarınızı kısa süre içerisinde yapar ve size teslim ediyoruz. Bizi hemen aramanız yeterli olacaktır.

   Buderus Kombi Servisi

   Buderus kombi servisi hizmetiyle Türkiye'nin her yerine kombi tamircisi gönderiyoruz. Buderus marka kombileriniz için uygun fiyatlı kombi tamir servisi hizmeti veren firmamız kalitesinden asla ödün vermez.

   Baymak Kombi Servisi

   Bera teknik, Baymak kombi servisi desteği sunarak tüm baymak kombilerin bakım ve onarımını yapmaktadır. Kombi tamircilerimizi adreslerinize yönlendirmeden önce Baymak kombilerinizin en uygun nasıl tamir edileceğine dair eğitimlerden geçiriyoruz.

   Ferroli Kombi Servisi

   Ferroli marka kombilere 7/24 hizmet vererek Ferroli kombi servisi olarak teknik destek sağlıyoruz.

   Vaillant Kombi Servisi

   Bera, Vaillant kombi servisi arayanlara kombi teknik servis desteği sağlayarak hızlı müdahale sağlar.

   Bosch Kombi Servisi

   Bera teknik servis, Bosch kombi servisi olarak teknik destek sağlıyor. 24 saat hizmetinizdeyiz.

   Ariston Kombi Servisi

   Özellikle Ariston kombi servisi arayanlara en hızlı teknik servis desteği sağlayan Bera teknik, haftanın her günü 24 saat sizlerle.

   Alarko Kombi Servisi

   Alarko yetkili servis arayanlar ve Alarko kombi servisi desteğine ihtiyaç duyanlara, Bera teknik Türkiye'nin her yerinde hizmet sağlamaktadır.

   Viessmann Kombi Servisi

   Garantili kombi servisi hizmeti ile Bera, Viessmann kombi servisi hizmetini sizlere en hızlı şekilde sunarak uzman ekibiyle sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır.

   Yetsan Kombi Servisi

   Ülkemizin her noktasında 7/24 çalışma esasında Yetsan kombi servisi hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet sizlerle.

   Vestel Kombi Servisi

   Bera teknik servis olarak Vestel kombi servisi hizmetleri vermekteyiz. Evinize en yakın kombi tamircisi her zaman firmamızdır.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Termodinamik marka kombileriniz için kombi servisi hizmetini Bera Teknik servisten alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Süsler Kombi Servisi

   Süsler kombileriniz tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Rubenis Kombi Servisi

   Profesyonel teknik destek olarak Rubenis kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat kampanyalarımızdan hemen yararlanın.

   Royal Kombi Servisi

   Uzman ekiplerimiz Royal kombi servisi olarak sizlere 7/24 kombi tamircisi desteğini sağlamaktadır. Üstelik benzersiz fiyat politikamız ile yüzlerinizi güldürüyoruz.

   Raks Kombi Servisi

   Bera Raks kombi servisi ile tüm ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca her zaman evinize en yakın kombi servisi olarak karşınızdayız.

   Protherm Kombi Servisi

   Ekonomik fiyatlarımızla Protherm kombi servisi sizlerle. 81 ilde kombi tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Merloni Kombi Servisi

   Cazip fiyat avantajlarımızla Merloni kombileri tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız.

   Lambert Kombi Servisi

   En çok tercih edilen kombi servisi olarak Lambert kombilerinize teknik destek sağlıyoruz. Sezona özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

   İmmergas Kombi Servisi

   Tüm ülkede Immergas kombi servisi, 7/24 hizmet vermektedir. Adres bilgilerinizi aldıktan sonra 45 dk. içinde müdahale gerçekleştiriyoruz.

   İhlas Kombi Servisi

   En çok tercih edilen kombi servisi olarak İhlas kombi tamiri hizmetlerimiz sürüyor. Üstelik sezona özel kampanyalarımızdan mutlaka faydalanmalısınız.

   Icon Kombi Servisi

   81 ilde Icon kombileriniz tamir ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Hemen arayın gelelim. Bera fark yaratır.

   General Electric Kombi Servisi

   Bera Teknik servis General Electric kombi servisi size en yakın kombi tamircisidir. Arıza varsa çözümü kesinlikle Bera'da vardır.

   Fujitsu Kombi Servisi

   7/24 çalışarak Fujitsu kombi servisi faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Ayrıca kombi yedek parça desteğimizle sizleri asla mağdur etmiyoruz.

   Fellini Kombi Servisi

   Her şehrimizde Fellini marka kombilerinizin teknik destek ihtiyaçlarında Bera Teknik hazır. Adres verin hemen gelelim.

   Etna Kombi Servisi

   Kombi arızalarınızda Etna kombi servisi anında sizlerle. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak 45 dk içinde servis çağırabilirsiniz.

   Emko Kombi Servisi

   Profesyonel kombi ustalarımızla Emko kombi servisi olarak sizlerin her an yanındayız. Üstelik ekonomik fiyatlar sunarak yüzlerinizi güldürüyoruz.

   Daxom Kombi Servisi

   Bera Teknik Daxom kombi servisi olarak 81 ilde faaliyetlerini 7/24 esasında yürütür. Çalışmalarımız durmaksızın devam ediyor.

   Daikin Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis Daikin kombi servisi hizmetini ülkemizin her köşesinde yetkili servis kalitesiyle ve özel servis fiyatlarıyla yanınızdadır.

   Buhara Kombi Servisi

   Ülkemizin her şehrine Buhara kombi servisi olarak Buhara marka kombilerinizin teknik destek ihtiyaçlarında Bera Teknik hazır.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Alanında uzman ekiplerimizle Blowtherm kombi servisini 7/24 arayabilirsiniz. Sizleri soğuk kış günlerinde asla üşütmüyoruz.

   Beretta Kombi Servisi

   81 ilde 7/24 çalışarak Beretta Kombi servis ve bakım ihtiyaçlarında anında teknik destek alabilirsiniz. Arayın hemen gelelim.

   Beko Kombi Servisi

   Profesyonel olarak Beko Kombi Servisi, garantili bir kombi servisi hizmeti verebilir. 7/24 sizinleyiz arıza durumunda hemen arayabilirsiniz.

   Baykan Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis Baykan kombi servisinden Baykan üretiminden çıkan her model için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

   Baxi Kombi Servisi

   Ülkemizde nadir olarak kullanılan Baxi marka kombileriniz için profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde!

   Auer Kombi Servisi

   Bera Teknik Auer kombi servisi olarak, Auer kombilerinizin tamir ve bakım ihtiyaçlarında her an yanınızdadır. Arıza varsa çözümü Bera'da!

   Isısan Kombi Servisi

   Bera Teknik Servis garantisi ile hizmet alın, Isısan kombilerinizin ömrünü uzatın. Size özel Isısan kombi servisi kampanyalarımızdan hemen yararlanın.

   Gölbaşı Kombi Teknik Servisi

   Haftanın her günü ve her saati, hafta sonları da dahil olmak üzere hizmete hazırız. Sitemiz üzerinden bizleri arayarak veya Whatsapp iletişim hattından bizimle etkileşime geçerek hizmetlerimizden daima yararlanabilirsiniz.

   Gölbaşı kombi tamiri yapan firmalar arasında en iyi profesyonel hizmeti veren olarak yükselmekteyiz ve 7/24 hizmet anlayışımızla her zaman siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye hazırız.

   kombi tamiri gölbaşı

   Müşteri Yorumları

   Arızalanan kombimizi 15 dakika içinde onaran ve ekonomik fiyat sağlayan kombi servisi. 7/24 hizmet vermeleri güzel ve kurumsal bir firma tavsiye ediyorum.

   Yakamoz ACAR
   Yakamoz ACAR
   Kişisel Gelişim Uzmanı

   Beyaz eşya servisi ararken Bera Teknik’i buldum yaptıkları işlemlere 1 yıl garanti vermeleri güzel ayrıca kurumsal bir firma olduğundan gözünüzü kapatıp güvenebilirsiniz.

   Orkun ÇALIŞKAN
   Orkun ÇALIŞKAN
   Diş Hekimi

   Kombimde ara ara ses geliyordu ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyordum. Randevu oluşturup servisi çağırdım. Sadece bakımlarının yapılması gerekiyormuş ve Bera Tekniğin tavsiyesi ile bir de oda termostatı taktırdım. Gerçekten kombi yetkili servisi kalitesinde bir hizmet verdiler.

   Burak POYRAZ
   Burak POYRAZ
   Bilgisayar Mühendisi

   Baymak marka kombim arızalandı. İnternetten Bera Tekniği buldum aradım. 20 dakikada geldiler ve kombimin sadece filtresi tıkanmış temizlediler sadece servis ücreti alıp gittiler. Güvenilir bir ve kurumsal bir firma. Allah razı olsun.

   Çetin AKKOYUN
   Çetin AKKOYUN
   Müteahhit

   Şu soğuk kış günlerinde gece 12 de kombim arızalandı. Arayıp hemen servis kaydı oluşturdum ve ahmet usta 20 dakika içerisinde evime gelip kombimi tamir etti. Ne diyebilirim ki bu kalitede bu hız gerçekten süper.

   Baki GÜLMEZ
   Baki GÜLMEZ
   Mühendis

   Buzdolabımız arızalandığında hemen gelip sorunu bulup gidermeleri 1 saati geçmedi. Fiyatta gayet cazip ve 1 yıl da garanti verdiler daha ne olsun.

   İsmail PEKKAN
   İsmail PEKKAN
   Kuaför

   Normalde kombi bakımı yaptıracaktım güvenilir bir firma arıyordum. Ancak petek temizleme fiyatlarıyla birlikte indirim yapınca Bera Tekniği tercih ettim. Gerçekten profesyonel makinelerle kombi petek bakımlarımı yaptılar. Kesinlikle tavsiye olur.

   Yusuf DEMİRBİLEK
   Yusuf DEMİRBİLEK
   Polis Memuru

   23.15’te kombim bozuldu diye aradım 30 dk içerisinde gelip hemen tamirini yaptılar. O saatte gelip bu kadar hızlı onaracaklarını sanmıyordum ama gerçekten taktir edilmeyi hak ettiler.

   Aydan SEVİLİR
   Aydan SEVİLİR
   Sekreter

   Buderus marka kombimiz arıza lambasını yakmıştı. Gece 1 de aradım cevap alabildim. Aynı gece gelip çözdüler.  24 saat hizmet vermeleri güzel fakat biraz daha ekonomik olsa daha iyi olurdu.

   Ali Gültekin
   Ali Gültekin

   Tamircilerinden çok memnun kaldım. Ama biraz daha ekonomik olsa daha mutlu olurdum.

   Meral İnat
   Meral İnat
   Ev Hanımı

   Gölbaşı Petek Temizleme

   Tecrübemiz bakımı yapılmayan kombilerin beklenmedik zamanlarda arıza çıkardığını söyler. Bu yüzden kombinizin bakımını profesyonel ekiplere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımının yanı sıra petek temizliği de enerji tasarrufunu sağlayan  ve kombi ömrünü uzatan etmenlerdendir.

   Bu sebeple Gölbaşı petek temizleme servisimiz sizlere özel fiyat avantajı ile yanınızdadır. Radyatörlerinizin sağlıklı çalışması ve kaloriferlerinizin sıcakcık olması için her yıl mutlaka kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

   7/27 gölbaşı kombi servisi

   Gölbaşı Kombi Yedek Parça Servisi

   Gölbaşı’nda kış sezonu itibariyle kombi arızalarında artış gözlenmektedir. Bera Teknik her marka ve modele özellikle Gölbaşı’nda kombi yedek parça desteği sunmaktadır. Ekonomik yedek parça desteğimiz sayesinde kombi tamir fiyatlarımızda cazip hale geldiği için en çok tercih edilen kombi servisleri arasında yerimizi aldık.

   Müşterilerimize en çok kombi anakart, filtre, baca, eşanjör, üç yollu vana ve ekran gibi parçalar lazım olmaktadır. Tüm ihtiyaçları karşılayacak güce sahip firmamız ile sizde hemen iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

   kombi teknik servisi gölbaşı