Selçuk Kombi Servisi

kombi servisi selçuk

Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak koyan Selçuk kombi servisi, eğitimli personeli ile daima göreve hazırdır. İyi bir planlama yapan servisimiz talepte bulunduğunuz her an siz müşterilerimizin güvenliğini, konforunu, masraflarını düşürmeyi ön planda tutarak hizmet sunmaktadır. Teknik servisimiz iletişim hatlarımızdan günün herhangi bir saatinde aradığınızda bakım, onarım ve acil arıza giderme ekipleriyle duruma müdahale etmektedir.

7/24 Selçuk Kombi Servis Hizmeti

Gezici araçlarımız her an müdahale edebilme donanım, teçhizat ve teknik personeline sahiptir. Birçok marka kombi çeşidine müdahale edebilen teknik servisimiz 7/24 Selçuk Kombi Servisi hizmeti ile Selçuk ve çevresinde size hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde ortaya çıkan yenilikleri yakından takip eden firmamız kaliteli işçiliği ile öne çıkan teknik personeli ile daima güven sunmaktadır. Tamamladığımız işler referanslarımızdır. Bayilerden satın aldığınız birçok farklı marka kombilerin keşfinden montajına tecrübesini sahaya yansıtan Selçuk Kombi Bakım ve onarım hizmetlerinde de her zaman göreve hazır beklemektedir. Vaillant, Alarko, Baymak, ECA, Demirdöküm, Viessmann, Buderus, Ariston, Ferroli, Fondital, Ditroo markalı kombilerinizin periyodik bakımları garanti süresi devam ettiği müddetçe servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. En üst seviyede ve yeterli zaman ayrılarak yürüttüğümüz bakım, onarım, arıza giderme, parça değişim, tesisat tadilatı ve petek temizliği hizmetlerimiz firmamızın güvencesi altında yapılmaktadır.

kombi teknik servisi selçuk

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  kombi tamiri selçuk

  Selçuk Baymak Kombi Servisi

  Selçuk Baymak Kombi servisi olarak da hizmet veren teknik servisimizde çalışan teknikerlerimiz başta Baymak olmak üzere ısıtma sektörünün önde gelen markalarının merkezlerinde eğitim alarak yetiştirilmektedir. Personelimiz kendi sorumluluk alanında uzmanlaşmış, kendini geliştirmiş ve uzun yıllardır sektörde bulunan deneyimli personellerdendir. Personelimiz ihtiyaç duyulduğu takdirde LPG’li ocaklarınızın dönüşümünü yapma imkan ve kabiliyetine de sahiptir. Baymak kombilere yapılan her işlem Baymak garantisi altında yürütülmektedir.

  Selçuk Kombi Tamiri

  Petekleriniz ve tesisatlarınızın bakımı ve temizliği ile kombilerinizin, markası ne olursa olsun, kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak garantili olarak yapılan bakımının yanı sıra Selçuk Kombi tamiri de en ekonomik çözümler üretilerek yapılmaktadır. Evinizde, iş yerinizde, okulunuzda bulunan kombiler bacalı, hermetik, tam yoğuşmalı veya elektrikli hangi çeşit olursa olsun arıza meydana geldiği durumlarda en iyi ve en çabuk hizmeti üreten Selçuk kombi tamircisi gezici araçlarla acil müdahale gerektiğinde hemen yanınızda olmaktadır.
  Bakımı ihmal edilen onarımı zamanında yapılmayan ve yetkisiz kişilerce orijinal yedek parça kullanılmadan yapılan her işlem kesenize zarar olarak dönmektedir. Üstelik yanma ve patlama riski de cabası. Hem sağlığınızı korumak hem de yaşamınızı tehlikeye atmamanız için bakımlarınızı zamanında yaptırmanız önemlidir. Yetkililerimizle iletişime geçerek en kaliteli hizmeti; en kısa zamanda ve en makul fiyatlarda alma imkanı firmamızca sunulmaktadır.

   Selçuk Kombi Bakımı

   Selçuk kombi servisi olarak ısınma ve sıcak su kullanımı amacıyla üretilen kombilerin bakımına başlamadan sizinle koordineli olarak bazı kontroller yapılmaktadır. Basit bir işlem olarak görülen kombi bakımlarında önemli noktaların başında kombilerde ve bağlantılarında elektrik, gaz ve su kaçağı olmaması gerekmektedir.
   Kombideki sıcak suyun durumu ve kombinin yanma performansı test edilmektedir. En son da su sızdırmazlık testi yapılmaktadır. Kombi bakımında; cihazın gövdesinde sistemi çalıştıran mekanik parçalarda, borularda ve peteklerde herhangi bir teknik sorun olup olmadığının kontrolü sağlanmaktadır. Kombi bakımında, doğal gaz ve suyun basınç seviyesi ile elektrik aksamının kontrolü cihazlarla yapılabilmektedir. Bu nedenle, kombi bakımlarınızı bölgemizde en iyi yapan teknik servisimize güvenerek yaptırabilirsiniz.
   Selçuk Kombi Bakım sırasında yapılan işlemleri şöyle özetlemektedir:
   Kombideki su başlangıçta boşaltılmalıdır. Ardından kombide tozlanma olup olmadığı kontrol edilerek tozlar temizlenmelidir. Baca fanı kontrol edilerek temizlenmelidir. Brülör ve yanma haznesi temizliği yapılır. Gaz ayarları yeniden yapılır. Kombi altında bulunan kalorifer filtrelerinin temizliği yapılır.
   Ateşleyici başlık kontrolü yapılır. Varsa tespit edilen arızalar uzman personel tarafından giderilir. Su yeniden kombiye yüklenir. Son olarak kombinin sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak testleri yapılarak bakımı tamamlanır.

   kombi tamircisi selçuk
   selçuk kombi petek temizleme

   Selçuk Kombi Teknik Servis

   En iyiler arasında yer alan Viessmann kombi servisi; keşif aşamasından itibaren montajda ve bakımda gösterdiği özeni güvenlik tedbirlerine azami dikkat ederek arıza durumlarında ve acil müdahalelerde de göstermektedir. Türkiye’ye yaygın olarak kullanılan Viessmann kombilerin bakım ve tamir işlemleri için merkezi müşteri hizmetlerini arayarak da bizden hizmet talep edebilirsiniz.
   Zamanda sınır tanımayan temposu ile arızalarınıza en kısa zamanda müdahale edilmekte ve en uygun fiyatlarla arızalarınız giderilmektedir. Selçuk Kombi tamiri yapan firmalar içinde müşteri taleplerine uygun çözüm odaklı olarak hizmetler sunmaktadır. Kombilerinize kaliteli tamir işlemine ve garantili orijinal yedek parça değişimine tabi tutulmaktadır. Kombi arızaları neden meydana gelmektedir?
   Arızalara nasıl müdahale edilmelidir? Arızalarını ortaya çıkmasının en yaygın sebebi kombilerin periyodik ve yıllık bakımlarının zamanında yaptırılmamasıdır. Gereğinden yoğun ve dikkatsiz kullanımı diğer sebeplerinden biridir. Yaşamınızın artık bir parçası olan cihazın ara ara kontrol edilmemesi sistemin verdiği arıza kodlarını kaçırmanıza da neden olmaktadır. Kurulumunda orijinal bağlantı parçaları kullanılmaması ve özensiz işçilik de arıza nedenleri arasında gelmektedir.
   Selçuk Kombi Teknik Servisi olarak en sık karşılaştığımız arızalar; tesisata gelen su basıncının normalinden daha yüksek olması, basınç ayarlarının yapılmamış olması, tesisatta orijinal malzeme kullanılmaması, gaz vanası kapalı durumdayken kombinin çalıştırılmaya çalışılması, kombinin doğru kullanılamıyor olması, elektrik kesintileri, voltajda oluşan dalgalanmalar, yanlış yerleştirme veya aşırı soğuklardan ötürü donma, tozlanma ve tesisat suyunun kirlenmesi sonucu oluşmaktadır.

   Demirdöküm Kombi Servisi

   Selçuk Demirdöküm kombi servisi tüm mahallelerde 7/24 hizmetinizde. Hemen arayın.

   ECA Kombi Servisi

   ECA kombilerinizde karşılaştığınızın sorunların çözümü için güvenle usta tamircilerimizden destek isteyebilirsiniz.

   Buderus Kombi Servisi

   Bera Teknik, Selçuk Buderus kombi servisi olarak 24 saat profesyonel bir hizmet vermektedir.

   Baymak Kombi Servisi

   Baymak kombilerinizin tamir ve bakımı için güvenilir bir hizmet arıyorsanız telefonun diğer ucundayız.

   Ferroli Kombi Servisi

   Ferroli kombilerinizde karşılaştığınız arızalar için 24 saat teknik destek isteyebilirsiniz.

   Vaillant Kombi Servisi

   Selçuk Vaillant kombi servisi12 taksitle ödeme imkanıyla hizmetinizde. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Bosch Kombi Servisi

   Firmamız, Selçuk Bosch kombi servisi hizmetlerini 7/24 tüm mahallelerde devam ettirmektedir.

   Ariston Kombi Servisi

   Selçuk Ariston kombi servisi karşılaştığınız arızalara 45 dakika içinde müdahale sağlar.

   Alarko Kombi Servisi

   Alarko kombilerinizde karşılaştığınız arızalar ve parça değişimleri için 12 taksitle ödeme imkanıyla hizmet almak için hemen arayın.

   Viessmann Kombi Servisi

   Selçuk Viessmann kombi servisi uzman kadrosuyla hizmetinizde. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Yetsan Kombi Servisi

   Yetsan kombilerinizde karşılaştığınız sorunlara garantili bir hizmet almak için bizi arayın.

   Vestel Kombi Servisi

   Bera Teknik, uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizde. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla.

   Termodinamik Kombi Servisi

   Selçuk Termodinamik kombi servisi olarak karşılaştığınız tüm sorunlarda 7/24 yanınızdayız.

   Süsler Kombi Servisi

   Süsler kombilerinize Bera Teknik güvencesiyle hizmet almak için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli.

   Rubenis Kombi Servisi

   Rubenis kombileriniz için hızlı ve güvenilir bir teknik desteğe ihtiyacınız varsa bir telefon kadar yakınınızdayız.

   Royal Kombi Servisi

   Royal kombileriniz için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmet bir telefon kadar yakınınızda.

   Raks Kombi Servisi

   Selçuk Raks kombi servisi 12 taksitle ödeme imkanıyla yüzleri güldürüyor. 7/24 ulaşabilirsiniz.

   Protherm Kombi Servisi

   Firmamız bünyesinde daima Protherm kombiler konusunda uzman bir ekip mevcuttur.

   Merloni Kombi Servisi

   Selçuk Merloni kombi servisi hizmetlerini profesyonel olarak devam ettirmekteyiz. 7/24 ulaşabilirsiniz.

   Lambert Kombi Servisi

   Lambert kombilerinizin bakım, onarım ve petek temizlikleri için ilk tercihiniz Bera olursa pişman olmazsınız.

   İmmergas Kombi Servisi

   Bera Teknik 24 saat çalışma esasıyla başarılı ve disiplinli bir hizmet yürütür. Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanı sunar.

   İhlas Kombi Servisi

   Selçuk İhlas kombi servisi 7/24 hizmetinizde. Uzman ekiplerimizle kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

   Icon Kombi Servisi

   Bera Teknik usta tamircileriyle Icon kombileriniz için 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

   General Electric Kombi Servisi

   Selçuk General Electric kombi servisi müşteri memnuniyeti önceliğiyle kusursuz bir hizmet verir.

   Fujitsu Kombi Servisi

   Selçuk Fujitsu kombi servisi 12 taksit imkanıyla hizmetinizde. 24 saat destek isteyebiilirsiniz.

   Fellini Kombi Servisi

   Fellini kombilerinizin tamiri için usta tamircilerimize güvenin. 7/24 ulaşabilirsiniz.

   Etna Kombi Servisi

   Etna kombilerinize profesyonel bir hizmet almak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimize ulaşmaktır.

   Emko Kombi Servisi

   Emko kombileriniz için aradığınız kusursuz hizmeti Bera Teknik güvencesiyle almak için hemen arayın.

   Daxom Kombi Servisi

   Selçuk Daxom kombi servisi hızlı ve güvenilir bir hizmet sunar. Haftanın her günü destek isteyebilirsiniz.

   Daikin Kombi Servisi

   Daikin kombileriniz için 24 saat kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla.

   Buhara Kombi Servisi

   Selçuk Buhara kombi servisinden garantili ve kapsamlı bir hizmet almak için hemen müşteri temsilcilerimizden destek isteyin.

   Blowtherm Kombi Servisi

   Selçuk Blowtherm kombi servisi karşılaştığınız arızalar ve parça değişimleri için 24 saat hizmetinizde.

   Beretta Kombi Servisi

   Bera Teknik güvencesiyle Selçuk Beretta kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayın.

   Beko Kombi Servisi

   Selçuk Beko kombi servisi en uygun fiyatlarla hizmetinizde. 24 saat ulaşabilirsiniz.

   Baykan Kombi Servisi

   Bera Teknik, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet politikasıyla 7/24 hizmetinizde.

   Baxi Kombi Servisi

   Selçuk Baxi kombi servisi 24 saat çalışma esasıyla hizmetinizde. Üstelik ödeme kolaylıklarıyla.

   Auer Kombi Servisi

   Selçuk Auer kombi servisi garantili ve kapsamlı bir hizmet için 24 saat hizmetinizde. Hemen arayın.

   Isısan Kombi Servisi

   Isısan kombilerinizde karşılaştığınız arızalar ve parça değişimleri için hemen müşteri temsilcilerimizden destek isteyin.

   Selçuk Demirdöküm Kombi Servisi

   Selçuk Kombi petek temizliği bakım kadar önemli bir konudur. Doğru yaptırılmazsa ısınma problemini yoğun kış günlerinde fazlasıyla yaşamak zorunda kalırsınız. Bakıma ya da onarıma giden ekibimiz istendiğinde veya inceleme sonucunda kabul edildiğinde detaylı olarak petek temizliği imkanına sahiptir. Konutlarınızda, okullarda, iş yerlerinde ve hatta resmi kurumlarda petek temizliklerini düzenli olarak yaptırmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Selçuk Demirdöküm kombi servisi olarak bakım ve arıza gireme işlemleri dışında petek temizleme işlemleri de yapılmaktadır. Peteklerde biriken kireç, çamur ve korozyon artıklarının temizlenmesi ısınma olayında önemli bir rol üstlenmektedir. Petekler, Demirdöküm kombi servisimizce tüm işlerde gösterdiğimiz özenle en sağlıklı yöntemler kullanılarak temizlenmektedir.
   Eğer, Bakım zamanı geldiğinde ve garanti süresinde arıza meydana geldiği durumlarda Demirdöküm yetkili servisi dışında, yetkisiz servislerce yapılan müdahalelerin sorumluluğu tamamen müşteridedir. Bu durumda, kombi mevzuat gereği garanti kapsamının dışına çıkmaktadır.

   Selçuk Kombi Servis Ücretleri

   Orijinal parça desteği veren Selçuk Kombi Servis Ücretleri en hesaplı, bütçenize en uygun ve kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirerek kombi bakımında kombi servisleri arasında reform yapmaktadır. Yenilikleri yakından takip ederek en kaliteli hizmeti sunmasının yanında ekonomik koşullarınızı değerlendirerek yapılan işin nevine, yerine ve çapına en uygun servis ücretlerini teklif etmektedir. İlk defa alınan kombilerin takılması öncesindeki keşif ve montaj ücretsiz yapılmaktadır. Bakım ve onarımlarımızda markaların garantisi altında bulunan orijinal parçalar kullanarak önce güvenliğiniz sonra konforunuz ve tasarrufunuz dikkate alınmaktadır.

   kombi bakımı selçuk