Royal Kombi Servisi

royal kombi servisleri

Royal kombi servisi kombileriniz de meydana gelen her türlü arızayı en hızlı şekilde çözebilmekte ve kombilerinizi tamir edebilmektedirler. Kombi bakımları kombili evlerde yaşayan bireylerin düzenli olarak yaptırması gereken işlemler arasından bir tanesidir. Kombilerin teknik arıza ile karşılaşmasını anlayan ve kış boyunca daha etkili bir performans sağlayan bakım işlemleri çeşitli teknik problemlerin erkenden tespit edilmesini sağlayarak, kombilerde maddi hasar olmasına engel olur.

Royal Kombi Servisi Ücretleri

Royal kombi servis fiyatları oldukça uygundur. Yetkili firmalar tarafından belirlenen fiyat doğrultusunda bakımlar, onarımlar ve tamirler gerçekleştirilir. Kombi bakımları tamirleri oldukça önemlidir. Bakımı yapılmayan kombiler kısa süre içerisinde bozulur ve tıkanmalar meydana gelir. Detaylı bir bakım için özel servis desteğini almanız son derece önemlidir.

Her yıl en az büyük olsa dahi özel servis görevlilerine davet edip genel bakım yaptırmanızı büyük bir fayda vardır. Kombide arıza oluşturabilecek durumların tespiti ve yakıt tüketiminin azalması açısından son derece önemlidir. Bakımı yapılan kombinler daha kaliteli bir performans sağlar ve bu performans sayesinde hem elektrik faturasından hem de doğalgaz faturasından yararlanmış olursunuz.

royal kombi arızaları

Formu Doldur Kombi Servisi Çağır  royal kombi onarım servisleri

  Royal Kombi Tamircisi

  Royal kombi bakım fiyatları oldukça uygundur. Yeni alınmış kombiler uzun süre herhangi bir performans kaybı yaşamadan kullanılabiliyor olması oldukça bakımlı olduğu anlamına gelir. Uzmanlara göre kombiyi yeni olsa ve dikkat çeken herhangi bir problemi görülmese bile yıllık bir şekilde rutin bakımlarının yaptırılması oldukça önlemlidir.

  Kombi bakım işlemleri yapılmazsa kombi içerisindeki parçalar beklemediğin anlarda kırılabilir. Bu durumda daha büyük maddi kayıplara sebebiyet verir. Bakım ve parça değiştirme işlemlerinin masrafları ise kombi bakımı ev sahibinin kiracıya mı ait olup olmadığı sorunlarını beraberinde getirir.

  Kombiler evin demirbaşlar arasında değerlendirildiği için bakım masrafları genellikle ev sahipleri tarafından ödenir. Kombide kullanım sözleşmesi yapılması gerekir. Masrafların ilgilendiren özel maddeler bulunması durumunda bakım ve onarım işlemini kiracının karşılaması da söz konusu olabilir.

  Royal Kombi Yetkili Servisi

  Royal kombi tamircisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Kombilerde meydana gelen herhangi bir arıza olması durumunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombilerin temizlenmesi de yetkili servisler tarafından yapılması oldukça önemli olan bir başka konudur. Kombi bakımı kombi gövdesinden sistemi çalıştırılarak mekanik parçalarda borularda ve peteklerde herhangi bir telif arızanın olup olmadığını kontrol edebilme işlemini kapsayan bir işlemdir.

  Kombi bakımında basınç seviyesinin elektrik hasarı, su kaçağı ya da gaz kaçağı gibi teknik arızaların kontrol edilmesi için çeşitli cihazlar kullanılır. Bu sebeple bakım işlerinin yetkili servisler tarafından yapılması çok daha güvenli olacaktır. Eğer basit bir bakım takip işlemi yapmak isterseniz kombinin çıkardığı ses seviyesini ölçebilir ya da kombi çevresindeki manometre kadranında yazan basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz.

  Firmamız Royal yetkili servisi kalitesinde hizmetler sağlayabilir.

   Royal Kombi Müşteri Hizmetleri

   Royal kombi bakımı firmamız tarafından verilen hizmetlerden bir tanesidir. Yoğuşmalı olan kombilerin bakım işlemlerinde baca temizliği, filtre temizliği, ateşleyici başlık kontrolü, basınç kontrolü, petek kontrolü petek içlerinin temizlenmesi gaz kaçağı su kaçağı gibi işlemler uygulanır. Bu sayede kombinin genel performansı bütün detayları ile değerlendirilmiş olur.

   Kombi bakımı fiyatları ise yapılmış olan işlemlere göre değişiklik gösterebilir. Kombide herhangi bir ağaçla ya da değişmesi gereken bir parça tespit edilmemesi durumunda bakım için standart servis işlemleri çerçevesinde belli bir ücretlendirme gerçekleştirilir. Parça değişikliği gerekmesi durumunda ise ödenmesi gereken hizmet ücreti bazen artabilir.

   royal kombi tamircisi

   Royal Kombi Arıza Kodları

   Royal kombi ustası olarak kombileri tamir ediyoruz. Kombili evlerde oturan pek çok insan evde kombi bakımı nasıl yapıldığı konusunda araştırma yapar. Kombi kullanıcıları yıllık rutin bakım işlemlerini yetkili servislere yaptırdıktan sonra düzenli bir şekilde kendi bakım işlemlerini elbette uygulayabilir. Bu işlemler esnasında ilk olarak kombinin basınç seviyesini kontrol etmeniz gerekir. Düşük ya da yüksek basınç tespit etmeniz durumunda ise müdahalede bulunmanız gerekir. Pek çok kombi modeli ağırlıklı olarak bir ya da iki bar arasında bir basınçta güvenle çalışıyor demektir.

   Tavsiye edilmiş olan basınç değeri ise pek çok model için geçerli olan 1,5 bardır. Basınç değerinin bu aralıklarda olmaması kombileri olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi bakım takibini yaparken düşük ya da yüksek basınç karşılaşırsanız basıncını ayarlamanız söz konusu olabilir.

   Kombi yedek parçaları servisimiz tarafından tedarik edilir. Düşük basıncı yükseltmek amacıyla kombinin alt bölümünde yer alan su vanasının açmanız basıncını aniden yükselmemesi için bu işlemi gerçekleştirmemiz gerekir. Ancak yavaş yavaş 1,5 ile 2 arasında yükselene kadar işleme devam edilmesi gerekir.

   Yüksek basıncı düşürmek için sisteme bağlı herhangi bir peteği tahliye mührünü kullanmak ya da ana tahliye vanasını açarak fazla olan suyu dökmeli yeterli olur. Daha profesyonel işlemler için firmamızdan destek alabilirsiniz.

   Royal Kombi Bakım Servisi

   Royal kombi servis ücretleri sizlere uygun bir şekilde sunulur. Kombilerin bakımları, temizlikleri, parça değiştirilmesi gibi bütün arızalar kombi servisleri tarafından giderilir. Kombi bakımları ve tamirleri uygun fiyatlıdır. Kombi üreticileri tarafından bakım işlerinin yanında ortalama en az bir kez yapılması önerilen konular arasında yer almaktadır.

   Kombi modellerini bakım yaptırmak için en ideal zaman istek sonbahar ayı olarak belirlenir. Yaz boyunca sıcak su Kullanıma haricinde kapalı kalan kombilerde bu süreçte bazı borularda ve filtrelerde tıkanmalar meydana gelebilir. Bu da teknik arızalara sebebiyet verir. Bu sebepten dolayı kombi bakımının küçüğünden önce yapılması havalar soğuduğunda ise kombinin direkt çalıştırılması gerekir.

   Bakım işlemlerinin daha erken yapılması yaz boyunca oluşabilecek problemlerin giderilmesini sağlar. Sorunlarla karşılaşılmamasına da sebebiyet verir. Bu nedenden ötürü kombi bakımı için ideal sürenin cihazı rutin bir şekilde kullanılmaya başlamadan 3 ya da 2 hafta öncesi olduğu belirtilir.

   royal kombi petek temizleme